CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Marissa Yang Ajak Kahwin..” – Marissa Dania & Aslam Nikah 17 Disember Lalu, Norman & Abby Dah Suruh Berpisah

aku rs aneh dan pelik sbb pompuan yg kak ya kak ya tu jadi spoke person
semua sokkabar refer kenyataan kak ya tu aka kak ipaq selam

marissa yang hajak katanya...  padahal kotey adik ipar ko pun sama birah...   baik si jantan, si isteri, si akak ipar, keje nak hentam marissa je padahal si jantan tu pun menggelitat...

AWEKSAMURAI replied at 8-2-2024 11:14 AM
Percaya lah selepas dia beranak nnti dia akan rasa menyesal yg amat sgt bila dia dh x lagi cantik

Bakalan MAWAR 2.0 Esok2 dah hujung 20an br depressed anxiety segala macam anak berderet berseret... tak cukup have fun masa muda ah gitchew moga panjang umur dpt menyaksikan

esteryen replied at 8-2-2024 03:34 PM
ya sis, lagi2 infos yg laki dia ni cuma grab driver, so senang je nanti realiti akan hits them har ...

Agree jugak dgn u. Jgn di tolong kan apa2.
Biar dia tahu realiti kehidupan mcm mana.
Biar dia tahu, kwen bukan utk seronok jer.
Ia akan buatkan kau lebih matang dan berfikir guna otak..bukan fikir guna hati dan bijik yg merenyam saje.

Ya Allah.. berat sungguh ye ujian buat Abby, Norman sekeluarga.. harap semua dapatlah diselesaikan.. nikah pun dah nikah..

cuma satu je la untuk marissa ni.. kata cinta jagung sangat dengan si aslam ni tapi nape tetap no 2 dik? patutnya masa dia solo tu dia pilih kau.. tapi tetap dia rujuk dengan isteri dia

epal_putih replied at 8-2-2024 02:47 PM
Woii selamm
Yg ko ikut nape
Dia letak parang kat tengkuk ke

jantan kotey menggelitat ni dari haritu keje salahkan marissa je...  padahal dia sendiri gatal gelengar sama2...  

Follow Us
lea_kdo replied at 8-2-2024 02:38 PM
takpelah.. kejap je netizen kecam

tambah2 lagi kategori penyondol yg cantik manis & cakap lemah lem ...

Kannn..penyondol bernombor pun acik2 n pondan2 kepam dok sembah sampai sekarang..pedehal.

1. Muda lagi
2. 2nd wife melalui sondolan tanpa pengetahuan 1st wife.
3. Tanpa pengetahuan ibu bapa
4. Nikah kat siam
5. Si laki tak financially stable

Nauzubillah, semoga dijauhi dari keturunan

areyam replied at 8-2-2024 10:57 AM
coobaaannn...

mudanya marisa ... 19 pun dah kawin... anak sendiri umur 20 pun rasa cam byk lagi nk  ...

Mudanya....muka Marisa ni ada komersil value..boleh jadi leading actress juga Dan excel DLM bidang bidang seni yg lain...sekali imbas seiiras iras lofa masa muda dulu...
Sayang dik ko tak pikir panjang utk bina kareer duli...klaau tak sap sap soi je boleh dpt yh lebih baik..untung sabut dpt jadi datin muda

Carcosa replied at 8-2-2024 02:48 PM
Singgah TikKetok dia tgk video2 lama dia. Mmg lawa la budak niii, haihhhhh. Dgn lesung pipit dia.  ...

Jari berinai tu

Yebi ko pon birah jugak menikah muda x abis sekolah. Ngikut lah keturunan, kawin cerai 4 laki, ko nk ckp apa?

noell replied at 8-2-2024 03:39 PM
adnan abu hasan??dia pun kawin penyondol ka sis??cek penin

eh bukan... masatu arwah ulas pasal tokti kawen duda

mmg susah nak dipisahkan budak muda lagi baru mengenal apa itu hubungan intim. cuba mcm pengantin baru kene pisahkan or pjj ha tak ke sedih n tak boleh berpisah.. tak boleh tersentuh sikit kan ke bilik mandi pun nak ikut. jadinya hal yg telah berlaku ni biarlah dia hadapi kita cakap apa pun tak jalan dah.. takut nak cakap kita pun ada anak dara tapi gitulah hancur hati mak ayah dibuat begini.. nak anak tu dipinang elok2 oleh orang, buat majlis elok2 ketika diambil orang, kenal biras boleh borak2 elok2.. ni kalau dah begini gimana mau ada hubungan yg elok2 antara 2 keluarga... sedih hati mak ayah...

tp she mmg cantik. ofkos alsam tak sanggup tolak

HappyGumbira replied at 8-2-2024 12:02 PM
Marissa pun lately ni ambik banyak job modelling. Kat ig sana sini muka dia. Brand2 baju tudung ni ...

Jgn jgn lepas ni free hair terus...mcm anak Ali setan tu
Tapi confirm..Marisa ni lagi lawa compare dgn anak Ali Tu...
Byk tul selebriti remaja dah free hair ni..anak Ali, penyanyi remaja nama apa tah dulu tu...
Tapi mcm biasalah bak kata sorang forummer..pretty privilege..untung muka lawa lawa

anarina replied at 8-2-2024 03:42 PM
Bakalan MAWAR 2.0 Esok2 dah hujung 20an br depressed anxiety segala macam anak berderet berseret.. ...

Aku dlu kwen 18 .. umur 19..20.. aku dh beranak sampai skrg aku x menyesal bab beranak tu tp aku menyesal kwen muda sgt ..naseb lama jugak aku jd janda...22 tahu sampai 32tahun jd janda so aku dh nikmati kebebasan maksima...tp aku mmg menyesal nak2 bila aku dapat offer jd pramugari ..kerjaya yg aku idam kan tp offer sampai masa aku tgh preggy ank pertama 7 bulan ..menangis aku. Lg aku menyesal bila ada lelaki hensem n ada wang syok kat aku sdgkan masa tu aku jd bini org .hakhakhak... Rasa rugi gilakkkk

matjerk replied at 8-2-2024 03:44 PM
Agree jugak dgn u. Jgn di tolong kan apa2.
Biar dia tahu realiti kehidupan mcm mana.
Biar dia tahu ...

ni sjibik mcm makcik i buat dkat anak dia...nak kawen muda,silakan...lagi ditegah,mkin diugut nak buat mcm2..nk terlanjur la...kawen koboi jek anaknya...mmg mkcik i takda nk tlg2...pandai2 ko lee...skang ni jd janda dah...anak 2 org...umor 23@24 jd jnda...balik smula umah makcik i...lepastu jeles ngn adik sndri sbb kawen ada knduri bagai...adik sndri semua ada degree,ada kje bgus...muahahahahahah...lakinya tak puas enjoy lg...ala2 mat rempit...g convoy sane sini..lepak2..kes anak yebby ni,biar kan aje...biar dia hadap...biar dia branak pinak..

nmi replied at 8-2-2024 02:30 PM
ketara giler kan perbezaan reply netizen2 kan..penyondol muda lagi, masih cantik, deserve better,  ...

Asal putih cerah elok sikit terus ckp layak kahwin anak raja dsb. Marissa ni overall 6/10 saja. Bukan budak bijak dan highly educated. Nak kata gorgeous pun tak. Dahi jendol kemain. Nak kata berbakat, apa je bakat dia? Posing2 jd model tudung ponder2 je level dia.

Dari ko kawin dgn aslan baik ko kawin maslan , timbalan menteri tu.sama je jadi bini bernombor pastu nama pun ada Lan jgk pastu suke buat lawak.

HappyGumbira replied at 8-2-2024 12:08 PM
Ada sape tah cte dlm forum jugak tgk live si MD ni , ada org tanya mana ayah/memey macam tu la..ma ...

iols dh jumpa la beberapa org yg kemain potray hidup terpaling bahagia bersama suami layan anak2 kemain ibu terpaling

hakikatnya.. org yg dkt je tauuuuu