CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: JoyahMengayah

[Tempatan] 'Mengedik' terlampau dengan suami dalam kereta, kan dah kena tag PDRM @ JPJ

Atata replied at 20-11-2023 08:29 PM
Cara nenek tu buatkan orang terganggu nak berforum. Tag ID saya merata2, serius saya rasa tergangg ...

Sebelum aku nk tidur dan tunggu oren..meh sinila aku bgtau ko sikit..ko jgn bertag team yg konon ko mengaku awal ada org mesej ko kat belakang...lain kali jgn terjah je org mcm ko ni gangster taik kucing sgt ...aku ni kalau ko x ganggu aku..x denya aku mcm ni..

Bab maizurah konon aku mengaku tu better ko dgr dari Orenn1 sb oren yg tulis ...tu la ko jgn mengutuk org kat belakang dgn informer2 ko yg tah apa2 atau entah2 x de pun tapi diri ko sendiri..

Dah dah..tunggu oren masuk...ko x sedar ko caci aku bodoh sebelum ni ke?..ko kata posting2 aku semua nampak bodoh..ko nak aku cari dan paste ke..

Ko juga yg masuk campur serang posting aku berkali2 kat bod gossip masa tu aku senyap je tau..yg mental dan bodoh dan ambil serius tu ko...

Bila aku serang balik tau pun ko jd gila???..padanla dgn muka ko tu...acah2 gangster tulis melulu je pasal org tanpa tahu kisah sebelumnya dgn forumer2 yg ko sebut gaduh dgn aku sebekum ni...yg masuk campur tu ko..

Lepas ni aku tulis pendek2 balik

Edited by Atata at 20-11-2023 08:44 PM
noor2 replied at 20-11-2023 08:30 PM
Dasar betina kepam terbodoh.

I takde bergaduh dgn mana2 forumer sebelum ni. Kita berselisih kat bodgos pasal Puteri Sarah, and bukan i sorang je yang tak senang ngan komen you kat sana, tp ada ramai jg yg lain. Ok done hal kat bodgos.

Lately ni d CI, saya banyak menulis isu2 palestine, saya membaca banyak2 supaya saya boleh menulis dalam ni, hantar berita2 fakta pasal Palestine, sbb saya tahu, dah tak ramai forumer nak menulis kat ci isu2 mcmni, hasilnya thread2 palestine ni akan jadi berat sebelah.

Hasilnya, kelihatan saya banyak berselisih pendapat dgn forumer2 lain. You datang, you ambil kesempatan ni utk cari orang2 yang i berselisih supaya boleh tagteam dgn you, plus you tag ID i berserta kata2 makian d thread2 xda kaitan.

Apa punya sikap ni? I berselisih dgn orang isu Palestine, bukan isu peribadi I. Kalau setakat isu peribadi, I takkan beriya2 nak berlawan2 cakap dgn org. I tak rajin dan xda energy banyak nak buang utk benda sia2 mcmtu. I berselisih dgn orang sebab I cuba nak sampaikan gambaran sebenar isu Palestine, itu je. You gunakan keadaan ni utk jadi peluang utk you lepaskan dendam.

Please behave like you age.

Atata replied at 20-11-2023 08:42 PM
I takde bergaduh dgn mana2 forumer sebelum ni. Kita berselisih kat bodgos pasal Puteri Sarah, and  ...

Kepala hotak ko nk tunjuk ko baik sgt..kalau ko x cari pasal dgn aku..x denya aku mcm ni..

Masa ko serang aku sampai ugut aku konon kata mlm ni x tidur aku ko nk bongkar semua kisah aku..gangster taik kucing ko...

Lepas tu bila aku kata ko yg selama ni nampaknya x suka aku..ko boleh kata..ini forum biasala org sindir2..

Ko ni mmg perempuan gila mental kan???..hidup ko realiti teruk ke mcm.mana..

Diri sendiri kemain mengata org...x sedar diri sendiri tu yg teruk..serius bodoh

noor2 replied at 20-11-2023 08:47 PM
Kepala hotak ko nk tunjuk ko baik sgt..kalau ko x cari pasal dgn aku..x denya aku mcm ni..

Masa k ...

I suggest you berhenti berforem sebab nampaknya you ada masalah pemahaman.

"Masa ko serang aku sampai ugut aku konon kata mlm ni x tidur aku ko nk bongkar semua kisah aku..gangster taik kucing ko..."

Jgn claim yg bukan2 nek.. bukan itu yang I tulis haritu. I tulis:

Tak payah.. mereput lah kau sengsorang kat sana. Kang kalau aku carutkan kau lagi tak tido malam kau kang. Dah lah, 1 je pesan aku, kau takyah nak laga2kan orang dalam forum ni.

Di mana kononnya datang ayat
"mlm ni x tidur aku ko nk bongkar semua kisah aku.."

Lahhhh... dia tambah serbuk aji garam gula nampaknya.

Maksud org ckp tak tido malam means pergaduhan ni akan berlarutan kalau kita tak berhenti. Orang x pernah ugut nenek apa2 nekkk. Nenek takut sgt dah kenapaaa? Eee peliknya mcm ada fobia. Kenapa nenek paranoid sgt sampai membayangkan benda yg tak wujud.

Atata replied at 20-11-2023 08:56 PM

"Masa ko serang aku sa ...

Nanti aku cari dan paste sini...serius ko ni betina bodoh acah2 gangster ..lagi ko mcm ni lagi aku rasa nk tag serang ko..

Atata replied at 20-11-2023 08:56 PM

"Masa ko serang aku sa ...

Memandai je ko kan suruh org berhenti forum...serius bodoh ayat2 ko tu

Follow Us
Memandai je ingat aku takut kat ko@Atata..

noor2 replied at 20-11-2023 08:59 PM
Nanti aku cari dan paste sini...serius ko ni betina bodoh acah2 gangster ..lagi ko mcm ni lagi aku ...

Nampak kan gaya nenek

1) Dia kalau dia dah sakit hati sangat, dia akan cuba apa je cara utk kenakan org tu asalkan hati dia puas
2) Cuba gunakam forumer lain utk jadi perisai dia
3) Dia akan buat satu situasi yang lari dari konteks asal, lain org ckp, lain dia tulis. Kalau orang x da bukti then mcmtu senang je lah dia ngap.

Now I understand dah kenapa you bgaduh ngan org. You create situation mcm you victim, pahadal you ubah2 ayat org tambah garam gula, alter2, tadaaa it's donee sayalah orang teraniaya di siniiii.

Nenek nenek.. betul2 dasyat you ni.

Atata replied at 20-11-2023 09:05 PM
Nampak kan gaya nenek

1) Dia kalau dia dah sakit hati sangat, dia akan cuba apa je cara utk kenak ...

Hek eleh..dasar betina bodoh kepam + mental...tgk cermin kan sambil tulis.  

noor2 replied at 20-11-2023 09:07 PM
Hek eleh..dasar betina bodoh kepam + mental...tgk cermin kan sambil tulis.

Ok nek... memang depan cermin ni.

Dah la nek, bertaubat lah dengan sikap2 nenek memecahbelahkan orang. Dan sikap nenek mengubah2 tulisan orang sampai berbeza maksud 100% demi nak menampakkan nenek org yg teraniaya. Yang sebenarnya, you yg aniaya org. Sampai bila you nak hidup mcmni.

Atata replied at 20-11-2023 09:16 PM
Ok nek... memang depan cermin ni.

Dah la nek, bertaubat lah dengan sikap2 nenek memecahbelahkan o ...

Dasar betina bodoh..

Edited by brego at 20-11-2023 09:36 PM
ifanonline replied at 20-11-2023 04:19 PM
zaman skrg ni ramai suami dayus...tak boleh kawal media sosial isteri...

benerrr

suami dayus harom masuk syurga
bau syurga pun tak dapat

I rasa pelik tiba2 betina @Atata ungkit rupa I kononnya I tulis mcm maizurah hamza sedangkan aku x pernah2 tulis ayat tu...adakah betina @Atata jeles dgn tulisan oren tulis mcm.tu ...

Serius muka aku x lawa pun..x pernah aku tulis kata muka aku macam maizurah hamzah seperti yg dia tulis

Keh keh...persoalannya disitu..knp tiba2 ungkit ayat tu...

noor2 replied at 20-11-2023 09:48 PM
I rasa pelik tiba2 betina @Atata ungkit rupa I kononnya I tulis mcm maizurah hamza sedangkan aku x p ...

Sebab tu lah orang tanyaaa, then you jawab lah, kalau betul then betul lah, kalau tak, tak lah.

Nenek tak payah lah nak konar lagi kiri kanan atas bawah, jeles lah apa lah. Orang tanya kan.

Mula dah dia nak menambah2 plot, padahal soalan tu simple je,

"Betulke dengar kata nenek claim muka nenek mcm maizurah hamzah"

Then jawab je lah bukan, i tak pernah claim sekian2. I sedar diri i tak cantik bla3 bla3.

Senang kan.

Atata replied at 20-11-2023 09:52 PM
Sebab tu lah orang tanyaaa, then you jawab lah, kalau betul then betul lah, kalau tak, tak lah.

...

Dah kenapa ko tulis ayat fitnah sebegitu sedangkan aku x pernah tulis?

noor2 replied at 20-11-2023 09:53 PM
Dah kenapa ko tulis ayat fitnah sebegitu sedangkan aku x pernah tulis?

Ya ampunnn dia mula lagi.

So jawab lah tak pernah. Itukan soalan? Itulah org nak verify betul ke nenek pernah tulis mcmtu. Kalau betul, WOWWW. Kalau tak betul, ooo ye keee, sebab benda tu berlegar2 orang ckp. Kita tanya lah tuan punya badan bagi memastikan kesahihan.

Atata replied at 20-11-2023 09:55 PM
Ya ampunnn dia mula lagi.

Berbelit ayat ko nk menghalalkan perangai buruk ko..

Tu menunjukkan ayat fitnah...ko ni mengumpat je kerja kat belakang dgn pemberi mesej2 ko tu kan...

noor2 replied at 20-11-2023 09:57 PM
Berbelit ayat ko nk menghalalkan perangai buruk ko..

Tu menunjukkan ayat fitnah...ko ni mengumpat ...

Takut pulak nenek kena umpat orang, kalau perangai baik2 xde orang dtg nak mengumpat nenek.

Orang2 tu mungkin dah tak tahan kena buli, so bila dorang nampak I berlawan2 ckp dgn nenek, dorang terkenang lah kot benda yg sama dorang lalui, so dorang luahkan lah kat I.

And tlg sedar ye, org2 ni semua dtg PM i secara private, selepas dorang nampak i berselisih ngan you, dorang bukan datang mana2 random thread, openly cari satu2 forumer yg bergaduh ngan you and cucuk2 forumer tu tagteam mcm you buat. Nampak tak beza you dgn org lain kat forum ni. Dorang isukan benda tu one to one secara private, sebab dorang taknak malukan sesapa dan taknak bertindak mcm org tak sekolah.

Atata replied at 20-11-2023 10:02 PM
Takut pulak nenek kena umpat orang, kalau perangai baik2 xde orang dtg nak mengumpat nenek.

Orang ...

Seee...aku sendiri pun x de geng nk mengumpat org kecuali dgn oren sembang pasal kehidupan...

Ko ni serius sgt dgn forum...sampai sanggup bermesej2 mengumpat org dah la benda yg ko umpat tu x betul langsung...mungkin mereka tertanya2 muka acik noor ni mcm.mana...keh keh  terus fitnahnya muka aku konon aku ada kata mcm.maizurah...waktu tu oren pakai teka je suka2 tulis  sb oren belum tgk muka aku waktu lama dulu..sampai ada manusia2 termasuk ko sikepam ambil serius terus jd fitnah mengutuk la mcm2 kat belakang..kesian betul hidup masing2