CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Isu Janda - Rahana Mohd Dahari Mohon Maaf Kepada Misha, Bakal Suami (pg.8)

cepat2 ler nikah misha... serabut sungguh hidup hang...

ngaku je la misha, kuat ngat propanya pun

Soah ismail tu wartawan sinar harian kelantan kalau x silap..wife kepada rakan sekelas sek rendah dahulu...nnt nk cuba risik kebenaran cerita ni

cepat2la kawen misha omar pun... ko nikah gantung jelah ape susah sanding kemudian hari je. aku plak yg kesian ko tunang lama2

artis mmg susah nk ngaku.. biar bukti depan mata tp still x nk ngaku. tp takpa la samihah woittt asalkan ko bahgia. lgpun ko nk kawin dah kan

Klo bakal laki mu xcaro status mu..mu xyoh susah hati lah..kucha lanar hidupmu...

Follow Us
Misha Omar Nafi Status Janda

KUALA LUMPUR, 10 FEB 2014: Penyanyi Misha Omar menafikan khabar angin kononnya dia kini berstatus janda menjelang majlis perkahwinannya pada Mei ini.

“Janda? Bila masa saya bergelar janda. Makin dekat nak kahwin ni makin banyak pula cakap-cakap yang timbul...

“Dulu, masa saya tangguh perkahwinan pun orang kata bukan-bukan... Saya hanya manusia biasa, cukup-cukuplah timbulkan fitnah yang boleh mencalarkan maruah saya…

“Saya letih… Tak tahu nak cakap apa dah untuk yakinkan kepada semua bahawa dakwaan tersebut tidak benar,” ujarnya ketika ditemui pada acara Muzika Ekstravaganza bertempat di Angkasapuri, pada malam Jumaat.

Selain itu, pelantun suara ‘Angin Syurga’ ini turut memberitahu biarpun dakwaan tersebut masih terkesan dihati namun dia percaya setiap yang berlaku ada hikmahnya.

“Saya faham, mulut orang memang kita tidak boleh tutup, apa yang saya boleh buat hanyalah bersabar…Setiap yang berlaku ada hikmahnya…

“Saya harap biarlah perkahwinan ini dapat tutup cerita-cerita kurang manis tentang diri saya…

“Saya pun mahu hidup bahagia seperti orang lain dan selepas ini saya akan memulakan fasa baru dalam hidup saya iaitu sebagai isteri kepada abang (Firos)… Doa-doakanlah kebahagiaan rumah tangga kami. InshaAllah.” ujarnya lagi.

Misha Omar dan Firos Ezzwan Rossly telah mengikat tali pertunangan pada 21 Februari 2012.

Pasangan ini bakal melansungkan majlis pernikahan dan resepsi secara serentak di Hotel Renaissance, Kota Bharu, Kelantan.

Credits: murai.com.my

mishaomar   TQ for the lovely photo abg @razaklatif .. Ah akan sentiasa bersabar..lalui pancaroba kehidupan dgn senyuman...sakit tu dah terbiasa..insyaAllah ada manisnya nanti..   33min

saye tak berapa faham dialek kelantan nih.. kalau la ada yang sudi translate kan, syukran!

memang betul lah dia dah kahwin sebelum ni....sumber? kakaknya yg lain ibu 1 sekolah dgn saya, semua org kg dia tau........mengaku je lah..tak payah belit2...tak ada hinanya gelaran janda ni...kenapa nak malu kalau memang dah jodoh tak panjang dgn suami pertama.....tak faham betul dgn misha ni.....

makcik2 dan akak2 kelantan ni ada bukti sahih ke tak?

setakat cerita2 mulut ke mulut tak payah bising hentam misha la.

sblum ni pun, kt forum ni gigih orang kata misha dh kahwin tapi sorang pun tak bagi bukti meyakinkan.

disbbkan mamat yg dikaitkan dgn misha tu orang kenamaan, aku anggap ini semua urban legend gossiper kelantan semata.

tu la....kalo xde angin masakan pokok ye dak...
samiha...oo samihaa

fifie_olin posted on 10-2-2014 02:43 PM
tu la....kalo xde angin masakan pokok ye dak...
samiha...oo samihaa

angin xde tapi tangan manusia gegeh dok goyangkan pokok.

kalo betul pn, ngaku jela..nk malu apa

senyap2 sudah laaa...

bekali yg x puashati tuh sbb dok nafi2 bagai...

kalau dok senyap wat bodow jer org pun reti dok diam aahh....

tigerads posted on 10-2-2014 03:38 PM
senyap2 sudah laaa...

bekali yg x puashati tuh sbb dok nafi2 bagai...

Dah senyap pn tp tgk bila msuk thn baru cete yg sme kluar.. Makcik2 tu pn sakan bergusip jahhhh. Iols rasa cete misha dh kawen pelesu2 belaka. Bodoh la dia nk mngaku smata2 nk tutup mulut org yg speku tu kn? Go go goooo misha! Anggp jelh org yg mnyebar fitnah ni cemburu dgn kbhagiaan anda

yeay finally nak kawen!!!

abbyhoney posted on 10-2-2014 02:35 PM
memang betul lah dia dah kahwin sebelum ni....sumber? kakaknya yg lain ibu 1 sekolah dgn saya, semua ...

kan.. aku pong dgr bende yg sama
adik-bradik dia gak yg bukak citer

achik2009 posted on 9-2-2014 09:45 PM
mishaomar   Cincin merisik pemberian @firosezzwan ...ehhhh,rindu la kat dia!!! cepat pulangggg!! ...

Copy the Code
wah cantik cincin ala2 lord of the rings. takde ukir jer.

Dia janda?
betul takdehal , tipu pun takde hal.
yg penting misha omar nikah dan bahagia dgn pasangannya.
jgn berhenti nyanyi teruskan produce good songs. Its very hard to find a great songs nowadays. tak spt dekad2 sebelum ni.
penyanyi keluaran kilang AF pun poyo-poyo belaka.
I always luv you Last edited by meow_tompok on 10-2-2014 05:29 PM