CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Metinpehlivan

Nora akhirnya saman Fasha

cik76 replied at 16-5-2017 02:14 PM
Saya pun tak tahu wujud ke tidak link tersebut...ada forumer depan2 cakap...kemelut itu dah ada pe ...

Link apa pun aku tak faham..mcm mana aku nak jawab soalan tu cik76..

Iklan sikit. Beli lah bengkung Sajat!!!! Hilang gunung ganang, baju pun sudah boleh dibutang!!

Ferr_Remy replied at 16-5-2017 09:42 AM
Sape nak tenang chuols kalau mil lg rapat dgn bekas menantu siap show dlm IG rather than her own s ...

I pernah ada in her shoes you...i pun menantu bukan pilihan..masa mula2 dulu i kesiankan fasha n sokong fasha sebab I pun macam dia..
wedding kami my parents in law tak datang...my hub's uncle je yg datang sbg wakil...pastu lepas kawin i tak dibenarkan jejak kaki ke rumah mertua..
so masa tu i memang faham perasaan fasha..
Pastu ada satu gambar fasha upload lepas kawin..tak silap masa hari raya dia salam dgn PS..i rasa terharu sangat sebab dia macam dah diterima..berbunga-bunga hati I macam I pulak yg diterima mertua (masa ni I'm still menantu buangan)
And then bila start episod gaduh2 di IG, mamasandha masuk campur n fasha pun macam ada perli2 in laws dia..i dah mula kurang setuju dgn fasha..i knew that was not right...
When we know from the beginning kita bukan menantu pilihan, kita kena banyak sabar..buang ego jauh2..and kena pandai bawa diri... yg paling penting kena pandai ignore background noise..abaikan saja mulut2 orang..dalam kes I sedara-mara yg jadi batu api
Mungkin dugaan I tak sehebat fasha sebab dia public figure..apa saja dibuat org memerhati n batu api pun ramai..but I was in her shoes..and I tak setuju cara dia counterback n sindir2 in laws macam tu...memang susah nak berbaik bila buat macam tu...to me she's emotional and orang2 keliling pun tak membantu..jejai pun satu jugak..tak kuat.

Hmmm..terbergenang pulak air mata ni bila teringat kenangan lama menghiris kalbu..huhu

okay, serius. dulu fs kata nora pernah kalah saman, sekali tu ada org bgtau perkara sebenar. Knowing fasaha yg kucing hilang pun keluar front page paper, takkan cerita menang saman tak keluar waima dalam blog sekali pun.???  so, iolls percaya citer kat bawah ni.

Potpouri replied at 16-5-2017 02:25 PM
Link apa pun aku tak faham..mcm mana aku nak jawab soalan tu cik76..

Tak payah jawab lah...jawapan itu saya dah ada ..saje je nak test  cikpot ...jgn marah ye...

Aku x minat sgt baca isi dlm tu. Tp brminat tgk jumlah likes. Xde yg dislike ke? Mana pegi pnyokong2 pasha. Rasanya ada yg dh sedar prangai pasha kot

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
LadyDiddy replied at 16-5-2017 02:30 PM
I pernah ada in her shoes you...i pun menantu bukan pilihan..masa mula2 dulu i kesiankan fasha n s ...

Nok. iolls yang tak de apa-apa masalah dengan mertua pun berjaga2 nak tulis apa pun kat fb, kat ig, berjaga-jaga bila berkata-kata, takut mak mertua terasa. Iolls bukan public figure, alhamdulillah tak de kesah silam yang hitam keluar paper bagai, still iolls ambil langkah berjaga-jaga. Bukan sebb mengampu, melampu bagai. Tapi sebab iolls hormat mak kepada suami iolls. Dan iolls rasa ramai je yg buat mcm iolls.

LadyDiddy replied at 16-5-2017 02:30 PM
I pernah ada in her shoes you...i pun menantu bukan pilihan..masa mula2 dulu i kesiankan fasha n s ...

Ramai je kat forum ni mengaku tak berapa disayangi mertua...bukan fs sorang

Tapi disebabkan dia fs....dia merasakan mertabat dia lagi tinggi dari semua wanita melayu kat malaysia ni....sebab dia sudah dinobatkan sbagai artis yg cantik memukau

Maka dgn title yg dia ada skrg ..maka tak layak lah mak mertua tak sayang dia...seharusnya lah org cantik mcm tu mak mertua kena layan bagai puteri.....

org melayu ni kan ke bangga dgn kecantikan.....ada setengah2 tu akan ckp....untung dpt bini dgn menantu cantik....rugi diceraikan..cantik itu mmg fokus paling kuat dlm minda masyarakat melayu.....dan kata2 begini lah yg kita byk baca dimana2 apabila menyentuh pasal cerita fs ini

misslinkpk85 replied at 16-5-2017 02:35 PM
Aku x minat sgt baca isi dlm tu. Tp brminat tgk jumlah likes. Xde yg dislike ke? Mana pegi pnyokong2 ...

Nak jugak mention menyampah kt ned.. sian plk kat si ned..

Kalau ned baca..mula2 mesti he happy baca org sokong wife dia..tapi hujung2 bila sampai part menyampah kt dia..terus turn off...kakakakaka

donplayplay replied at 16-5-2017 10:41 AM
to nd pon, kalau she tarik blek saman pon, rasa2nya lg ramai yg suka kot... tp entah2 karat sana ckp ...

Karat cakap takut tu satu hal uols...lagi satu tak mustahil benda ni akan berulang..knowing before this pun fasha memang banyak sindir ND and inderctly menghasut followers dia mengutuk berjemaah kan

cik76 replied at 16-5-2017 02:34 PM
Tak payah jawab lah...jawapan itu saya dah ada ..saje je nak test  cikpot ...jgn marah ye...  ...

mengot la cik76 ni.. aku tak hapal sgt benang mana2 pun.. tak pyh test aku..

aku harap bila ada brita pasal norah saman pasah...dh naik turun mahkamah..xyah la campak kt mana2 benang retis ni... letak je la kt bodgos tu...

cik76 replied at 16-5-2017 02:39 PM

Tapi disebabkan dia ...

Betull... bangga sgt kalau cantik or putih.. kesian org tak cantik @ hitam.. anak kawan aku girl darjah 1..balik nangis2 tanya mak dia nape dia hitam? kawan2 ejek kata dia hitam.. kesian dia mesti bdk2 tu selalu dgr mkpak dia melabel org ni cantik org tu hitam org tu putih..

kerekarlu replied at 16-5-2017 02:38 PM
Nok. iolls yang tak de apa-apa masalah dengan mertua pun berjaga2 nak tulis apa pun kat fb, kat ig ...

Betul tu nok...bukan mengampu or membodek ke apa..tapi kita masuk family orang pandai2 la bawak diri kan
Lagipun it's always not wise to hamburkan everything on social media..malu kot nak tayang kisah luar dalam family kita for everyone to see

kerekarlu replied at 16-5-2017 02:32 PM
okay, serius. dulu fs kata nora pernah kalah saman, sekali tu ada org bgtau perkara sebenar. Knowing ...

takkan tak mampu bayar? kan kayo

Pasah dh katup ruangan komen kat ig sheols?takut dihencap ke?

virgo19 replied at 16-5-2017 02:14 PM
aku suka tengok cho. dia bukan la jelitawan, tapi muka jenis seksi, cantik je. pastu body cantik,  ...

setujuk! cho dgn min dua2 cantik. muka lembut, ckp pun lembut. pakai apa2 pun terletak je.

Pixie902 replied at 16-5-2017 01:53 PM
Ha'a yang ni lah misslink...tq tlg cari n paste...

Kan nampak yang PS memang ambil berat...siap ...

cho yg fs anti sangat tu pun, pernah buatkan special birthday party utk fs tau, cousin2 pompuan semua datang. tapi sebab satu je ayat cho kat ig, itu pun sebab backing mak dia, habis dituduhnya cho jadi penghancur rumahtangga dia.

cik76 replied at 16-5-2017 02:39 PM

Tapi disebabkan dia ...

Betul tu cik...yang i nampak fasha ni ego dia tinggi...PS tu dulu takde la nampak macam buang terus si FS ni..ada je dia layan, upload gambar FS and bawak pi bercuti lagi...tapi sebab PS layan nora dgn baik jugak, dia macam takleh terima...itu yg i nampak..
Pasal cantik tu pun iols setuju gak dgn uols

Potpouri replied at 16-5-2017 02:58 PM
takkan tak mampu bayar? kan kayo

jejai tu bukan kayo sgt gamaknya.. lepas kawin, baru Fasha tau kot yg cinta jagong tu tak sekaya mcm yg disangkakan...

tu yg lepas beberapa tahun kawin, Fasha ceraikan laki dia..