CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Jenabmurai

Sambutan Birthday Bakal Anak Tiri Nora Danish - Birthday Nedim pula di Page 48

Close [Copy link]
RUZANA posted on 4-4-2014 08:42 AM
awak menilai org brdasarkan pandangan mata kasar...hurm...awk kena bersihkan hati tu... siapa kita ...

Saya setuju dgn some of what u wrote, tak baik menuduh org sesuka hati...., sama mcm fasha juga yg selalu dituduh dan diburukkan memacam...., sama2 lah kita semua melihat kedalam diri memasing dan insaflah... Walau mcmana benci atau meluat dgn seseorang tu, jgn lah sampai mengutuk dan mempersendakan segala anugerah Allah swt, apatah lagi memfitnah memacam.... samada ND mahupun FS...., biarkan lah mereka dengan hidup memasing, menikmati kehidupan mereka dgn tenang....

adelea posted on 4-4-2014 07:22 AM
Bertuah nora danish nak pakai purdah ... huhuh.. moga allah bagi dia hidayahhhh

Ko yg patut dpt hidayah...sucikan hati ko yg busuk tu...

Puan Sally memang kelihatan lembut sgt org nya dan saya suka melihat cara dia membawa diri..., sangat mnjaga tutur bahasa...., tak pernah mengeluarkan bahasa tak senonoh....., memang selayaknya seorang wanita seusia beliau...

cepheid posted on 4-4-2014 09:18 AM
aiyoyo mak cik busuknya hati
ruzana better screen print baru nampak real

aiiyoooaii... i online.pki.hp kocik ha...note i  anak rendam dlm.air hehe..malas nak.print screen leceh.phone.kecik.ni

awak menilai org brdasarkan pandangan mata kasar...hurm...awk kena bersihkan hati tu... siapa kita ...

Kaka.. Bila I baca apa you tulis ni, I imagine Princess Diana yang menyampaikan hik hik...

apalah dosa puan sally kat forumer tu.. aku tgk p. sally ni..sempoi je orgnye... mana perangai buruknye? tak pernah nampak pon.

Follow Us
Ayieain posted on 4-4-2014 09:03 AM
Tepek jer...eheheh...

Ye .. siler tepek ... no harm @RUZANA

Wellll ... betul .. buat apa la i nak negatif and busuk hati ...

tuan badan sendiri tau la...
tepuk dada tanya la hati ..

adelea posted on 4-4-2014 09:55 AM
Ye .. siler tepek ... no harm @RUZANA

Dah tepek pong...gi baca saner kebusukan hati mak ko....oooppsss...

DARSITA posted on 4-4-2014 08:51 AM
No one can be as pretty as you on the outside and as UGLY on the inside. Jezz, I feel sorry fo ...

Darsita i even feel sorry for you ... i kutuk fasha .. macam hidup fasha dah takde rahmat ...

i rasa i bash nora sorg jer ... itupun sebb mmg jelas sifat dengki dlm.diri nora ..

tapi macam kes hanes .. rita  fazura and sebagainya ... i nampak .. diorg ni wpun kena bash ngan golongan macam u depa stand up on dia own .. ... tak macam nora ... erkkkk ada hint agenda .. and pura2 innocent

makcik_timah61 posted on 4-4-2014 08:21 AM
Cik adelia tak busuk hati
but you need medical attention real quick
kalau tak pun baca lah salaw ...

Alhamdulillahhhh .....

.

januarybaby posted on 4-4-2014 09:29 AM
Puan Sally memang kelihatan lembut sgt org nya dan saya suka melihat cara dia membawa diri..., sanga ...

Kat media dia jer macam tu baik sopan .. belakang org dia bermuka2...

sbb tu saya ckp dia tu bermuka2 ..

mak fasha pula klu nak ckp .. x pandang dah kiri kanan ..

Kat dunia ni ..mmg byk org fake .. lagi2 akhir zaman ni ..

adelea posted on 4-4-2014 10:02 AM
Kat media dia jer macam tu baik sopan .. belakang org dia bermuka2...

sbb tu saya ckp dia tu ...

Mcm ko ler..fake melampau2 gak...wakakaka...

naeila1807 posted on 4-4-2014 08:32 AM
akhirnya ngaku pun nora kena aniaya

I tak kata i ngaku nora tu kena aniaya ...

i kata ... puan sally RASA anak dia kena aniaya. ... perasaan sendiri jer... sedangkan nora yanga aniaya perasaan org dia pasan ...

Saya ada jumpa dgn org yg mcm mak fasha… ckp main lepas je (x tgk kiri kanan) tapi bila kena sembur balik tau nak ugut org… ugut plak tu (masyaallah susah la nak ckp kat sini) sekali aku balas balik “ko ingat apa aku ckp ini seluruh keturunan ko aku x ampunkan”  lepas tu aku tampar adik aku n ckp “ko jgn kawan dgn org yg ada mak macam tu”

hermm.. jangan berlebih-lebih suka dan jangan berlebih-lebih benci, sebab kalau Allah nak balikkan hati. Sekejap sahaja. Oleh itu, sederhanalah, hatta dalam bergosip sekali pun. Huhuhu Salam Jumaat.

oggy posted on 3-4-2014 11:12 PM
Kalau qal ngada2 pun, kenapa kita pulak yang nak susah hati?
Family dia ok je, tah pun sayang sanga ...

Sebenarmya ... aku tgk famili pS amik gambr ngan cousins and sedara mara ...nampak classy jer... maklumlah org ternama...

takder perak nad giler macam demorian crew especially nora and nadya danishhh posing macam nak rak ... macam nak bgtau dunia .. diorggg la yg happy giler....

So tak yah bak compare sgt la percutian nd and fs bersama mentua ... lagipun kali no more budak kecik.. and ada dya preggy mommy.. takkan la nak terkinja2 macam kera kena belacan ...

macam nora danish ... kku bergambar tak sah takde gmbr terkangkang terkobak ... kan ???

So aku rasa fasha tu dah cukup low profile anf down to earth .. dia dah telan cukup2 perasaan dia ngan famili dia ...

and lagi satu ... berdosa sgt ke dia hilite pasal issue artis dtg lambat .... sbb dia letak kat IG wpun tak mention nama ... korg kata dia diva .... bg aku klu nak maju tak salah klu senior menegur ... macam fasha cakap ... dia boleh accept klu menunggu utk sesuatu yg logik ..tapi bukan kelewatan artis ..

Sbb isunya fasha yg tegur .. so apa lagi .. haters nya semua nak attack dia kiri kanan depan belakang ...

cer klu yg tegur yusof haslam ke.... erma fatima ker.... org macam korang ni akan bashh amyra and dazrin cukup2... smpai tak cukup tanah dibuatnya .....

Biarla nk sopan didepan wlupun dibelakang macam hawau.... tapi biler jumpa senyum mcm tapir... tapi mana 1 yg fake.... wlupun x suker sekurang2nye jgn menunjuk sgt x suker, tula tuhan tu nak uji sejauh mana hati nie boleh tahan..... xsuker tak pe la, bersihkan hati tu n balas la dgn doa.

arira_arora posted on 3-4-2014 11:36 AM
btol3.... tk suke mak ke ape... kutuk la... tp anak2 kecik tkyh la nk kutuk2..
budak3 tk salah k ...

Betul2.. anak2 tak salah.. so jangan kutuk2 mereka
Budak2 suci bersih takde dosa.. doakan yang baik2 buat mereka

adelea posted on 4-4-2014 10:28 AM
Sebenarmya ... aku tgk famili pS amik gambr ngan cousins and sedara mara ...nampak classy jer... m ...

Nora tak preggy kan.. biarlah dia bergambar mcmmana sekalipun.. terkangkang ka.. nanti2 dia dah kawen.. dah preggy taula dia bergambar ayu2 cam FS