CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Anak_Nogori

Kes Liwat Anwar Sepol - Identiti ‘lelaki Y’ akan didedah.

Close [Copy link]
Anwar masuk lokap ka, bukan depa kata Anwar masuk kedutaan Turki ka?

Reply 197# ajinomotonosuga
versi arab mesir

org lain yg beriye rupenye nk tau kes nih...
dok mengata, tp diri sendiri yg dok refresh2 nk tau result

patutnya dah habis..tapi tangguh banyak kali..tu yg rasa macam tak habis2 tu..
Anak_Nogori Post at 1-3-2011 18:00

Sampai pencen pegawai penyiasat, bicara tak habis lagi....

gampang nya anwar... pantang melawat sesatu tempat, elok je tinggalkan souvenier sehelai bulu... haku speku anwar ni ala2 psycho, tiap kali gi satu tempat, mesti tinggal sehelai bulu (trademark I was here)..

Mintak2la ni bukan satu fitnah,, sesungguhnya fitnah itu lebih besar dosanya dari membunuh.. kita mesti tegakkan islam.. baru benda ni takkan terjadi..

eh, ari tu kan aku nampak fazura pakai baju seksi woo.. korang nak tau tak, dia jalan ngan sape.. ish tak sanggup aku bgtau.. kalah nora danish.. (nora danish ni tengok body bukan leh caya sangat, aku speku dia ni mesti dah jadi slurpee)

gampang nya anwar... pantang melawat sesatu tempat, elok je tinggalkan souvenier sehelai bulu... hak ...
moskau12 Post at 1-3-2011 20:49

cerita la sikit fazura jalan dengan sapa? hang cerita sekerat2 apa daa... , nora danish jadi slurpee apa? slurpee tu  bukan yg beli kat 7 11 ke? story la sikit nyah. hmy3:

Follow Us
malu aku tgk brita psl bulu2 segala nih
sehelai bulu pun jadik isuuu

iklan jap
DTECCONAN Post at 1-3-2011 17:26

Giler moyan, ko sentap ke ngan aku sampai post aku tahun lepas pun ko nak quote...

aku rasa takde mana dah korang nak spin. barangan yang di rampas adalah dari lokap yg anwar masuk ma ...
kadiology Post at 1-3-2011 19:31

Tgk an ajelah lobai2 HamPAS dan pencacai2 PR tu menyepin...

cerita la sikit fazura jalan dengan sapa? hang cerita sekerat2 apa daa... , nora danish jadi slu ...
animaniac Post at 1-3-2011 20:59

ada laa.. taknak kecoh2.. ni la hidup artis.. tu yg wat aku tak suke... ko tau tak pasal sorang VIP ni minat gila kat sorang artis ppuan nih.. tak sangka lak aku.. artis ni plak memang terkenal ngan gatainya..

alaaaa.. tu slurpee 7e tu pelbagai perisa, sedap dihirup..

balik pada citer anwar nih.. untuk tidak berlaku ketidak adilan, kita mesti tegakkan islam.. aku sedih tengok orang2 melayu kita ni diperbodohkan oleh HUMNO.. nasibla org yg sokong PAS tak sama ngan org2 melayu nih..

ada laa.. taknak kecoh2.. ni la hidup artis.. tu yg wat aku tak suke... ko tau tak pasal s ...
moskau12 Post at 1-3-2011 22:15

arghh bosan la citer anwar, pusing2 cerita benda sama .. .bahas2 benda sama, macam x de penghujung ,

boleh kah hakim mengsabitkan anwar meliwat saipul berdasarkan bukti dna dalam buntut saipul yg disimpan 3 hari (tetapi dalam masa yg sama buntutnya juga ada banyak dna lain) sama dengan dna yg diambil pada tuala gudmorning,botol air mineral yg diambil dari lokap yg mengurung anwar???.

bukti ini spt disengajakan utk menjurus pada satu dna sedangkan dalam masa yg sama ada banyak dna lain pada buntut saipul.

keterangan saipul juga tidak menunjukkan dia diliwat(dipaksa) tetapi lebih pada suka sama suka dan ini tidak selari dengan seksyen pertuduhan.jika hakim melihat adanya keraguan pada keseluruhan kes ini dia ada banyak isu utk mengagalkan pasukan pendakwaraya.melainkan dia dapat wahyu dari najib agar penjarakan juga anwar utk seketika...............

Post Last Edit by kadiology at 1-3-2011 23:54
Anwar masuk lokap ka, bukan depa kata Anwar masuk kedutaan Turki ka?
DTECCONAN Post at 1-3-2011 19:39

brader. anwar lari masuk kedutaan turki malam laporan polis di buat. yakni 28 jun 2008. dia keluar 1 atau 2 hari lepas tu. selang beberapa hari, anwar di tahan di IPK KL pada malam 16 julai 2008, dan di lepaskan esok paginya 17 julai 2008. tu lebih 2 minggu lepas kejadian masuk kedutaan turki.

ekstrak sperma dari dalam rektum saiful di perolehi sebelum tarikh tersebut oleh pakar kimia yang pertama (dr cina tu lah). exktrak sperma tersebut ialah lelaki Y. makcik ni pon tak tahu lelaki Y ni siapa, dia hanya buat kesimpulan yang ekstrak sperma DNA lelaki Y adalah paling dominan.

sebelum tu lagi, hari laporan polis di buat, 3 doktor pakar (sorang pakar bedah, sorang pakar emergency, sorang lagi aku tak hengat) membuat pemeriksaan bio dengan melakukan calitan kapas pada kawasan2 tertentu (umpamanya DALAM DUBUR). barang itu di label, dan di serah kepada jabatan kimia untuk membuat analisa

bahan2 yang kena confiscate dari IPD KL tu pulak, yakni tuala, berus gigi, dan botol air mineral di serah pada pakar kimia nombor dua, puan noraidora untuk melakukan padanan. si noraidora tu langsong tak tahu apa pon ni kes apa. dia hanya buat padanan sahaja dengan barang yg di perolehi dengan data yg dia dapat dari lelaki Y. kesimpulannya adalah bahan tersebut mempunyai DNA yg sama dengan DNA lelaki Y (ekstrak dari sperma DALAM dubur saiful)

nah, bahan tersebut di ambek dari lokap tempat anwar bermalam.

skarang karpal singh nak cabar bukti tu dengan berkata bahan tersebut di perolehi secara tidak sah. isunya skarang ni bukan sah atau pon tidak. isunya skarang ni barang yang anwar pakai tu SAMA dengan DNA lelaki Y.

mana lagi anwar nak spin? nak pakai alibi pon tak boleh. anwar dah masyuk dalam CCTV

boleh kah hakim mengsabitkan anwar meliwat saipul berdasarkan bukti dna dalam buntut saipul yg disim ...
golok mail Post at 1-3-2011 22:28

my fren. ko pon dah kena spin dek peguam anuwar. mana ada banyak DNA dalam dubur saiful? yang ada hanya DUA sahaja. yakni DNA saiful sendiri dan DNA 'lelaki Y' (malas lah nak sebut anwar). DNA lelaki Y adalah ekstrak sperma. DNA saiful bukan dari ekstrak sperma. peguam ram karpal sahaja yang membuat andaian yang DALAM dubur saiful ada lebih dari 10 DNA, yg mana ini telah di tolah oleh pakar kimia cina tu. kalau ada pon lebih dari 1 DNA adalah bahagian luaran. itu logiklah my fren. ko pi bukak pipe air kat shopping mall ntah ntah DNA yusop chong pon ada situ. tapi yang kita fokiskan sini ialah DNA DALAM dubur, bukannay luaran. tolong paham ni la my pren.

lagi satu my pren, DNA ni boleh di kesan walau pon dari ekstrak yang microscopik. maknanya kalau benda alah tu ada dalam dubur ko 3 hari ke, 5 hari ke, kalau ko berak, kemungkinan saki baki ekstrak microscopik tu masih tertinggal dan boleh di kesan dengan analisa DNA. saipul dalam keterangannya pula dia tak berak. tu mampos pi la dia tak nak berak lepas 2 hari. kot2 dia memang berpuasa sebab 'nak simpan bukti'. kalau karpal singh nak jugak tuduh saiful berak, hah pi la buktikan yang saiful berak dalam tenmpoh tersebut. silap anwar lah, sapa suruh pancut dalam. kan dah kena.

Bulu antara barang dirampas dari lokap D9

Magika Post at 1-3-2011 17:11

Nak rampas bulu?? Aku bayangkan org tu genggam bulu dia kuat2 taknak bagi tapi polis rampas jugak

Giler moyan, ko sentap ke ngan aku sampai post aku tahun lepas pun ko nak quote...
xy_daen Post at 1-3-2011 09:43 PM

iklan jer

tak tau pun yg dia masuk lokap, depa kata Anwart releks2 jer selepas kes tu

Nak rampas bulu??  Aku bayangkan org tu genggam bulu dia kuat2 taknak bagi tapi polis rampa ...
saden Post at 2-3-2011 00:14

wakaka!!!! lucu & lucah gak kes ni......

Post Last Edit by pasolatido at 2-3-2011 07:28
brader. anwar lari masuk kedutaan turki malam laporan polis di buat. yakni 28 jun 2008. dia kelu ...
kadiology Post at 1-3-2011 23:47

wow! hang keja CSI Bkt Aman ke? terer la hang dalam bab2 jumboq ni.......

Aku rasalah macam hari ini anwar didapati bersalah kerana meliwat, esok mesti terus pilihanraya...

malu aku tgk brita psl bulu2 segala nih
sehelai bulu pun jadik isuuu
perembes Post at 1-3-2011 21:37

Bulu apa yang menjadi perhatian ni?