CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bolt

Pelajar Malaysia di UK "dikerjakan" oleh mamat-mamat Rusia

Lelaki boleh dan dimaafkan

kesian pompuan...buat apa pun salah dan kalah mcm cikgu mala ...opssss

Reply 100# Muntz

Ada org kata, "life would be a better place without straight guys".

"Saya Gay, Saya OK"
Azwan

Reply 102# KingNepTune

hampir sama ngn aku punya signature..harharhar..
tp aku straight...weeeee

Reply 67# nenekglamer

tu la mentaliti org msia ni yg dudok terperuk bwh tempurung. asal sebut jer perkataan 'party' jer dah generalize mcm pi clubbing/cari seks/mabuk2. percaya bulat2 ape yg diaorg nampak kat dlm movie.  
maju sungguh pemikiran diaorg nih.

weols geng pp pun bersosial juga noks..baru semlm berjimba
KIM.mafia Post at 30-1-2011 23:39

korang pi party pp tak takut kena gang-rape ka.

Pompuan tu memang tak elok gi berparti gitu bercampur dgn orang tak menentu. Tapi salahnya tu tidak lah pula mewajarkannya dirogol. Mungkin kita hukum tarik telinga ke, jentik jari ke atau kalau dah gatal sangat, kawinkan dengan Sharif Dol.
Lelaki yang merogol dia tu pulak memang salah besar dan layak untuk hukuman mati.
Orang di forum ni yang tuduh pompuan tu dah barai/tak suci sebelum kena rogol lagi pulak, mengambil risiko percuma menanggung salah 1 dari 4 dosa besar sekiranya tuduhan mereka tu meleset.
Setiap perbuatan ada akibatnya, menuduh pun ada akibatnya. Sebab tu orang dulu kata: " Kerana mulut, badan binasa,"

Follow Us
orang rusia tak guno...
aku harap oztat2 PAS boleh la tolong doakan doakan orang2  kapir rusia tu ditimpa bala

Reply  nenekglamer

tu la mentaliti org msia ni yg dudok terperuk bwh tempurung. asal sebut jer p ...
arwien Post at 31-1-2011 02:16

erkk stuju...sbb party Uni saya dulu takde pon mabuk2...sediakan non-alcoholic beverage...dan memang ruang utk student2 saling berkenalan..dalam berita pon takde ckp budak tuh wasted..tp drugged...kesian budak tuh..harap dia still ada semangat nak belajar..takut dia trauma terus nak stop

Kes rogol macam2 jenis, kalau kes;
-sumbah mahram ; ayah, abang, pakcik rogol
-wrong place wrongtime ; arwah Nor Suzaily naik bas awam pagi nak pergi kerja.

masyarakat akan 100% simpati dengan mangsa.

tapi kalau pakai strapless bra pergi parti.....bersedialah. anda juga contribute.

contohnya;
1.tak semua orang pergi memancing akan mati lemas...tapi ada kemungkinan
2. tak semua orang hobi rock climbing akan jatuh patah kaki...tapi kemungkiinan lebih besar dari mereka yang tak buat semua itu.

melayu ke??chinese?indian?atau mixed??
kesian dia..drugged...mcm harem la russians ni

Padan muka budak tu,,lepas ni adalah yang cakap.."pergi party jer" kesian2.salahke pergi party? tak boleh la pergi party harijadi..poodah...tgk la party apa budak tu pergi..dah ada served arak,orang2 mabuk..mmg "wajib" pun kene rogol..orang suh pegi belajar dah ada akai lagi nak masuk kandang harimau..PADAN MUKA!!!!

tuh la nk fefelin omputih sangat..
org suwuh blajar nk bparty bagai

lain kali bawak air minuman dari bilik masing2...lepas tuh jgn nak main dedah2 jek air tuh....amik pengajaran dari movie omputeh yg banyak tayang nih..kalu ulat buku pn....bwk2 la tgk movie sikit.....

Dunno lah yek... Personally masa aku kt oversea dulu mmg tak pernah gi party pun... Tapi as far as I know, PARTY depa tu tak semestinya and tak semuanya macam yg korang tengok dalam TV nun... Nama jek party, tapi always depends on who's throwing and who's attending...  So, tak semestinya PARTY tu bermaksud tempat kena rogol and merogol.  Or tempat dadah mendadah..Unlike kat Malaysia.. CLub, party, bar = jahat, rogol, dadah, zina, pelacur dan sebagainya.  (kecuali party tupperware and party pinggan mangkuk ahaks)
So, I hope kita tak men pukul rata je.  Perhaps that gal became a victim, right place but wrong type of people.  Who knows.  Kesian dia.
nenekglamer Post at 30-1-2011 23:31

bagusla kalau u x penah join party kat obesi dulu..n jgn ingat u sorang je penah dok obesi..
xde sape ckp party yg budak tu pegi ala2 dlm tv/movie  pun..org yg x penah tgk dunia luar je kot dok pikir cam2..
mcm ade sorang forumer ckp td mmg ade party dlm uni xde hidangkan minuman yg beralkohol dsbnya...mmg ade pun..sbb itu anjuran univ utk 1st year student-tujuan utk student kenal dgn rakan2 sekampus..n kat dlm kes ni ade x diorg ckp party tu anjuran univ?xde kan?if ade semestinya univ itu diheret skali dlm perbicaraan nanti...
if let say dia nak pegi sgt pun (x kira bangsa apa) y not bring someone utk temankan dia?nape berani sgt pegi sorang?pegi sorang tu bleh jd niat dia nak cari pasangan.xkan pegi menari sorang2, minum & balik?maybe adela kot yg buat begitu...saya kurang pasti..
dan saya juga tidak ckp perbuatan russian tu betul...cumanya budak tu seakan menempah padah..sendirik cari bala..konon pandai sgt pegi sorang2 nak have fun..at last sape yg merana>?naseb baik x kena bunuh je:re:

Reply  nenekglamer

tu la mentaliti org msia ni yg dudok terperuk bwh tempurung. asal sebut jer p ...
arwien Post at 31-1-2011 02:16

kan..kesian sape yg dok bwh tempurung tu..hanya tau berckp tapi dok tgk party pun dlm muvi jer..yg dok berckp ni penah join party kat obesi x?atau tgk dlm tv jer?

korang pi party pp tak takut kena gang-rape ka.
arwien Post at 31-1-2011 02:19

ade saya ckp pegi berparty?:re:
saya ckp bersosial...dgn geng PP yg semestinya dah kenal lama dan berjumpa di tmpt terbuka yg ramai org supaya tidak menimbulkan fitnah di kemudian hari...

Nak slamat pergi parti join jerk party pyrex atau party tupperware...........

Pemikiran Meloya moden skrg..............  pergi party bukan utk dirogol............

Belajar tinggi tapi akai tak da.........

bukan salah dier pon nak kena rogol nama pon rogol bukan rela dier pergi party pon pasal party kelas kira cam party formal lah yg salah minah nie cuma dier terlebih social org ajak minum dier minum tak tau dalam tuu dadah isk ada pis die tak klu comel rugiii tuuu kena geng beng ngan russian .... tapi itulah balasan org kita ppun banyak yang g main ngan russian gurl kuda rusia katakan

harap2 xkene aids atau hiv...