CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bmw_e34

Isu Semasa patut kena banned oleh sys admin sebab banyak isu seks

Close [Copy link]
isu semasa spttnye isu hari ini n terkini .. xkire politik ker .. seks ker .. korek idung ker .. adu ...
wes_12 Post at 29-9-2010 15:06

wes nih tak semasa langsung la.. skang dah ade thread bini bang martina dah berisi tawww..

agaknya mod bimbang isu rajinikanth tuh jadik isu rasis
tapi fikir2 balik, dah mmg isu ttg RASIS pon!

wes nih tak semasa langsung la.. skang dah ade thread bini bang martina dah berisi tawww.. :ma ...
MartinaHingis Post at 29-9-2010 15:11

mana wes taw .. wife akak martina dh pegnen .. wes bkn on9 hari2

tgk...membincangkan tred seks patut katup atau tidak pun laju....belum lagi diskas pasai seks ittew sundri....terimalah hakikat bhw.......

Jadi mari pakat pakat tukar kepada board Current Sex Issue. CSI tu....... kalau member hangpa dengar hang dok layan CSI terpagun habih depa

Reply  melia_star

aku tak de le suruh mod banned thread sex...
cuma yg pelik.. kenapa sex ...
atira Post at 29-9-2010 14:58

nk wat camana...dah mod2 suma jate2 belaker....seks lebih nikmat dr politaik katanya...

tular hang....dulu jadi mod tolak plak....ada la gak belennyerr.....

Follow Us
aku tak suka thread seks  dan aku taknah join thread2 seks mek kangkang...aritu aku reply post ...
C.K Post at 29-9-2010 15:08

aku tgk thread mc kagan tu isu semasa jugak, dia cuma boh tajuk kasi erotic pehtu tambah tagline and bila lagi?
dari thread mckagan tu, sekurang2nya semua org bleh tau betapa teruknya akhlak dan moral org2 mulayu isele jaman la, dr budak sekolah sampai ke datuk ,nenek ostad ostajah semua pong gila seks.

paling aku x bley blah yg dok buat2 geli bila masuk thread seks, masuk baca habes dah sambil imagine dan senyum sorang2 pehtu post ala2 geli baca kisah seks. fckoff la. kalau x suka xyah baca. yg gila bukak thread sex dua tiga ekoq jah, thread lain berlambak lagi ada awat x post sana? . tak suka taik taw plak tak makan, tak suka kisah seks lagi dok baca apa kes? org puteh kata worst crime is faking it. ada ka org xsuka seks? muhong la, tambah bila mulayu plak yg kata tak suka , hehehe buat lawak boria ka apa ni. sapa yg nk pircaya??.

isu semasa nih mesti melalui tajuk paperkah.... klu ada dlm paper otomatik isu semasa kah.?

atau  ...
cmf_rambutan Post at 29-9-2010 14:39

kalau ikut diskus dulu2 kat bod CI ni...akhirnya definasi CI adalah...mana2 saja yg terkini adalah karen isu..tak kisah la apa saja tajuk..

tapi bila ramai yg meroyan suruh pindahkan macam politik, gossip, paranormal, agama...tu yg hari2 cerita pasal sex je tu..last2 komplen gak...fedup agaknya hari2 ngadap lucah je..

berbelit-belit jadinya kalau bolehlah dari saya yg dah tergolong 4siri ni,
nak mintak sgt kat adik-adik dan abg dan kaka-kaka semua cuma kurangkanlah
sikit posting-posting yg mengaibkan diri sendiri tu. itu je..keruntuhan akhlak
mmg isu semasa sesangat, zina, rogol, bersekedudukan tanpa nikah, buang ank,
sebut je..tapi kupaslah dgn baik dan berhemah jgn terlalu merapu tu je....

isu semasa bagi haku adalah isu yg kerap dibincang dan diambil perhatian pada masa itu... tak kira i ...
cmf_rambutan Post at 29-9-2010 14:59

tulah pasal ada isu2 politik, isu2 halal haram dsb tu susah mod2 CI nak timbang tara..dia sendiri pun pening...sebab tu tak hairan ada yg dikekalkan dan ada yg dipindahkan...bila berlaku macam tu..kompom la akan ada forumner yg akan kata mod CI ni tak adil..bias dan membiarkan tajuk yg dia suka je..yg lain2 dipindahkan..

malas aku nak jadik hipokrit.... sebab tu aku tak peduli la kalau mod nak hadap sex thread ...
atira Post at 29-9-2010 15:03

aku pong x paham pasaipa thread rajnikanth kena locked. thread korek idung bleh plak

jadi apa isunya?
for me xde mslh pon..mmg mslh sosial mmg makin menjadik2 skrg nih
so for me itu m ...
chaintea Post at 29-9-2010 15:08

sebenarnya tak ada masalah pun pasal thread sex..cuma yg berdebat didalam tu je dilihat ada masalah..dan satu lagi masalah ialah terlalu banyak diskus pasal sex dan isu2 spt politik, rajnikan dsb tu dikatup atau dipindahkan..itu je..

aku tgk thread mc kagan tu isu semasa jugak, dia cuma boh tajuk kasi erotic pehtu tambah tagline ...
ChildrenOfBodom Post at 29-9-2010 03:31 PM

cob...kalu yg pompuan tak suka dgn thread2 seks ni normal laa...yg jantan tu aku tataulaa camne...kadang2 thread seks yg tak terkawal gini org jelak jugak.....biar ada keseimbangan...dan aku rasa tak semua org 24/7 pikir seks cob...kadang tu ada pasangan yg dah berkahwin dlm seminggu nak pikir pasal seks pon susah...inikan plak yg bujang....wujud je org sebegini...payah jugak kita sebagai manusia nak pukul rata dengan mengatakan semua org suka akan seks...aku disini bukan nak bersikap hipokrit atau fefeling suci lindungan kaabah konsepnya...harammm takde sebesar hama pon...thread2 mek kangkang memang buat aku buntu...aku tatau nak klik thread mana kat CI....kalu tak thread mek kangkang...thread mastika si notwongjowo tu ada kat depan

Dah page 7..sorg Mod pun x nampak muncul...

aku tgk thread mc kagan tu isu semasa jugak, dia cuma boh tajuk kasi erotic pehtu tambah tagline ...
ChildrenOfBodom Post at 29-9-2010 15:31

wahh...hanginn betui hang neh........sabaqqq......

cob...kalu yg pompuan tak suka dgn thread2 seks ni normal laa...yg jantan tu aku tataulaa camne. ...
C.K Post at 29-9-2010 15:40

mekasih claire ni yg sebenarnya..bukan hipokrit kunun malu-malu kucing
tengok thread seks. saya dah kahwin 22 taun dah...tapi takkan 24/7 pikir pasal tu je.
setakat nak menda cam tu baik banyak tpt lagi kat internet ni boleh di jelajah..
cuba bacaakat atas tu apa ditulis?

Luaskan Pengetahuan Anda Di Sini Bersama Forumer Tegar Cari

seks adalah penyeri hidup... jgn terlebih suda lah  

berbelit-belit jadinya kalau bolehlah dari saya yg dah tergolong 4siri ni,
nak mintak sgt kat adi ...
arasham Post at 29-9-2010 15:32

susah arasham....memasing dah tua bangka.....ckp main sedap molot jah....

bukan semua porumer berhemah cam kiter....

cob...kalu yg pompuan tak suka dgn thread2 seks ni normal laa...yg jantan tu aku tataulaa camne. ...
C.K Post at 29-9-2010 15:40

hmmm mungkin pempuan bab2 seks ni kurang sket berbanding jantan. tp aku masih tertanya2 jugak kalau dh x suka buat apa nk klik pehtu komen buat2 geli? malu tp mahu kot..mcm indong plak, benci sama mesia lg dok masuk forum mesia.
haku menyampah kisah2 politaik, aku jarang komen bab2 politaik pasai aku tataw apakebenda pong pasai2 politaik. bg aku every politician is a human in disguise. semua sama jah.

susah arasham....memasing dah tua bangka.....ckp main sedap molot jah....

bukan se ...
melia_star Post at 29-9-2010 15:50

mmg berhemah sangat masa yg lalu jgn dikenang
belum ila honey join lagi tu..dia manjang sibuk dgn kebun dia tu