CariDotMy

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 6563|Reply: 55

Gara-Gara Panggilan 'Kau', Syatilla Melvin Didakwa Biadab Dan Derhaka Pada Suami

Disebabkan panggil suami dengan panggilan 'kau', teruk Syatilla Melvin kena hentam.

Pelakon ini juga dikatakan sebagai biadab, kasar dan derhaka gara-gara satu video yang dimuat naik Shaheizy Sam di Instagram.

Namun menurutnya rasa hormat kepada pasangan bukan diukur dengan cara panggilan.

Syatilla juga menegaskan yang dia sudah biasa begitu dan suami sentiasa memahami dan menghormati satu sama lain.

Malah hubungan mereka sudah 10 tahun terjalin sebelum berkahwin.

"Kami sudah melalui susah senang bersama dalam tempoh perkenalan yang lama. Jadi, bagi saya, panggilan ‘aku’ dan ‘kau’ bukanlah sesuatu yang harus diperbesarkan.

“Tidak semestinya apabila saya membahasakan diri ‘aku’ dan ‘kau’, itu bermakna saya tidak menghormati Sam sebagai suami."

“Saya tidak menganggap panggilan itu sebagai biadap atau kurang ajar. Ini kerana Sam bukan saja suami, malah kawan baik saya.

“Biarpun panggilan itu dianggap kasar oleh sesetengah pihak, namun sebagai isteri, saya masih tahu menjaga batas. Ia sekadar gelaran mesra kami suami-isteri, bukanlah pengukur kebahagiaan hubungan rumah tangga,” katanya kepada Berita Harian.

Suami dia tak merungut apa pun, netizen pula yang terlebih kecoh. -CARI

tah tu pun nk kecoh

awat nya netisen ni panaih montot sgt

sebok betul lah hai sesetengah umat ni. just because cara org lain tak sama mcm dia, habis semua jadi salah. semua jadi dosa. bangang..

Netizen bongok. Acacah kt rumah bersujud panggil laki masing2. Aku dgn laki aku sometimes ber aku kau jugak.., depan2 akak ipar aku pun aku gitu gak. Tp xde pun jd isu sbb tau bergurau. Xkn nk berabang syg 24jam?

laki dia ok je dia ckp mcm tu biaq pi la...  syatilla ni mmg nampak jenis kasar pun. ckp and perangai dia leh tahan gak tgknya, tp maybe dah terbiasa and sam pun boleh terima...

Follow Us
suka hati dia la nak panggil apa pun.... diorang bahagia je..

lawa la syatilla ni

dah lakinye tak kesah biar jela, bukan die menantu acik2 netizen. tapi iols memang tak suka sgt sheols ngn somi

eh, tu dia bergurau dgn laki dia la.. btw, mak bapak aku pun guna ganti nama aku-kau to each other
ala.. tak yah lah triggered sgt. korg berdoa pada Tuhan / Allah pun guna kata ganti nama "aku" jugak tak pernah lak aku tau ade org berdoa "ya allah ya tuhan saya "

sama jugak kan konsep dia

Biar la dorg nak kasar manjang jgn nnt tiba2 sweet romantic korg jugak geli negok nya.. Minah rempit mcm tu la.. Klau minah bandar plak I U.. klau minah kmpung ber abang anje.. hmmm

wawa ngan aeril pun selamba beraku engkau dalam rancangan romantika astro ria

Biasala yg komen2 tu pun acik2 yg minda x berapa bkembang

letih la nk layan nate netizen ...kowser sangat...

aku pnah jer pggil kau aku ngan seben...skali skala....xde hal la...

Pleaselah syatilla tukar style sikit.. awaaa cantik kot.. nape tak kemas sgt pemakaian? Syg tau cantik2 camni.. meols suka uols

Aku kau tu benda biasa. Baru nampak rock.

Nak panggil baby sayang mucuk kang ada pulak yang dengki. Pastuh kena sondol dek babi

Haha..selalu jugak aku kau dengan husband.tapi time bergaduh jelah..time leklok tak pernah lagi,sibuk panggil yang sana yang sini..

Tilla ni jenis kasar kan bahasa dia..bagi iolls,orang utara ni kasar sikit kot sebab tengok in law camtu..pak hang,mak hang.kak ipar n suami pon aku kau je..sorry orang utara,bukan nak kata chuolls kasar.tapi nak kata,bagi chuolls biasa2 je korang borak tapi negeri lain rasa cam kasar sikit la bunyiknya..tapi I dah kawen dengan orang utara ni dah biasa cuma dulu2 je rasa janggal .. ingatkan orang marah kat kita, rupanya memang dorang cakap camtu.huhu

Alahaii netizen pun, lantak diaorang la nak panggil aku kau ke...saya awak ke..aii uuu ke..baby busyuk ke...bambam mokmok ke motif nak menderhaka kan orang sebab panggilan?

Nth hape2 je.. Pndai2 nk set org tu derhaka. Laki dia lek je. Sibukk lahaiiiiii...

Tp dorg ni cm tak secocok. Tak nmpk kt mane centa nya...

Hiii2 sama juge dgn sy..haaaa kmi kawan kelas so dah biasa aku n awak dah hmpir 19thun perkhwinan kmi kkdg terguna juga aku dan awak..hahaaa tp depan org kontrol le cuma sy berusaha tukar kpd saya cuma suami sellalu guna aku...ok ja tgk pd penerimaan masing2..