CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nuralisa

Lagi Remaja / Kanak-Kanak Hilang

Reply 179# kalwawi65

jd bdk i kena culik atau mak dia snd jual ke sendikit jual bdk2

Reply 170# Changa

jangan tuduh sebarangan ya changa. berbohsia? apa tu berbohsia bagi kamu? siapa tahu apa maksud bohsia waktu tu? bohsia adalah gadis yang dah tak suci.
aku dan kawan aku masih suci dan bukannya berbohsia seperti yang kamu tuduh. kalau aku berbohsia, buat apa aku takut kerana lari dari rumah, dan kembali ke rumah semula? changa ni kerja memprovoke orang je.

Reply 174# rosmahisham

hehe..masa tu mana reti naik bas. nak naik bas pun takut, sebab tu pergi ke rumah cousin. actually kawan aku pun tak tahu apa maksud pelacur. dia main sebut je apa yang dia pernah dengar. Nauzubillah kitorang terjebak, nasib baik Allah masih pelihara kami bertiga dari perkara2 tu. Last2 semua kembali ke rumah, salah sorang dari kami kena rotan dengan mak dia sebab mak dia ingat dia dah hilang, tapi rupanya planning nak lari.
Aku reti naik bas pun bila dah masuk form 4. Time tu driver tak ambik, pastu bagitau bapak aku yang aku nak cuba naik bas dengan kawan2.. tu first time, dan last sekali aku tobat naik bas, sebab waktu banjir kilat, aku jalan kaki ke ofis bapak aku, aku terjerumus dalam longkang sebab tak nampak..pastu driver kereta semua gelakkan aku.. sampai ofis bapak aku, habis busuk baju semua dan aku terbayangkan baju aku kena kencing anjing, kucing, dan benda2 najis yang sewaktu dengannya.

laaaa..maknenyer budak nih menipu laa nih..?? bazir air mata aku jer menangis smlm sbb mengenangkan budak nih.. xpikir mak bapak ke sblm nk buat mcm nih..?? :@:@

budak mcm ni...masuk bilik kaunseling..suruh dia tgk gambar budak2 sblm ni yg kena rogol, bunuh dan bakar...gambar2 yg dlm fail polis tu...
tunjuk skit apa nasib budak2 yg takde niat nk lari pun tp dah takdir diorg nasib mcm tu..
pastu last skali tanya diorg..'Knp budak2 yg innocent2 tu boleh kena bunuh bagai, sdgkan dia yg mmg lari dgn niat tu boleh bernafas berjimba2 lagi?'

siut jek budak ni...kunun2 kena culik..padahal rela hati berani mati ikut bf....:@

Follow Us
Reply 179# kalwawi65

kes ni plak kalau ikut dlm kosmo...mak budak tu yg suruh die kutip derma kan? pastu bile anak dh hilang baru nak gelabah...

dlm kosmo arini penuh ngan muka2 budak perempuan yg hilang....agak2nye separuh dari yg dlm kosmo tu dah ade kt lombok....

budak2 baya ni jgn la mak ayah duk anggap x dok hati dan perasaan nak berboifren....
mammavoque Post at 20-3-2012 23:11

Umo 15 ni bijik dah mula gatal2
Tambahan jaman sekarang banyak makan ayam cucuk hormon
Umo 8, 9 tahun dah tumbuh buah dadu

Nazatul gadis pengutip dermaOleh SHAH NIZAM OMAR
[email protected]

USAHA wartawan un ...
kalwawi65 Post at 21-3-2012 06:35

ni yang ilang kat shah alam jumpa kat bangkok tu ka???

hampeh betul budak2 tuh, orang siap maki penculik tuh semua, last2 kes merenyam apam....

hmmm..budak2 area situ memangggggg...mula2 aku baca biter nie pun dah agak bukan kes culik punya.....

Reply 148# yuluvkika

hahahahaa macam nak pengsan aku mengilai dalam office ni.. hahahaha

Pada mak bapak...
Kalaulah anak cam gini leh di lepas dari tanggung jawab mak bapak. alangkah bagusnya.

Tak serasi dengan laki atau bini leh di ceraikan. Dgn anak? hmppphhh lau leh bunuh dak camni, bagus gakk...

(Bila aku berckp tanpa akal)

Pada mak bapak...
Kalaulah anak cam gini leh di lepas dari tanggung jawab mak bapak. alangkah bagu ...
ilya Post at 21-3-2012 10:03

setuju ngan ko.......terbayang arwah adik dirang yang tak berdosa tu T______________T

aku dah agak dah budak ni pi ikut pakwe...xde masalah cari masalah

yg kes ni rasanye... awal2 polis dah syak budak ni lari..bukan culik...

x fikir panjang, fikir kesedapan yg x lama, klu x matang kenapa dah mula nak merenyam, sbb dah ada akal itulah dia leh plan macam2, yg kesiannya keluarga dia yg menerima kesan atas tindak tanduk si anak nie

patutnya bila dah balik rumah bawak gie balai then brainwash dgn tunjukan gambar2 mangsa bunuh + rogol + bakar kat dia, bagi yg kaler lg afdhal sbb dia akan lbh terkesan lg, biar dia lak yg meroyan sbb tgk benda tue semua

da agak da ada bau2 ikan kes ni. ermm..kalau mak pak pun dia berani tipu apatah lagi polis dan orang awam. sebab umur 15thn actually da boleh berfikir dan membezakan yg baik dan buruk.

agak2 boipren fatihah ni ka?
alahai Post at 20-3-2012 21:54

kenapa mesti nak cari bad boy?? huh...da ada rekod polis?? aduyaii...please lah..jangan lah cari pasal lagi. da lah buat mak ayah cenggini, lepas tu ada bf yg da "berekod" bagai. bukan nak pandang rendah mereka yg ada rekod polis, tapi umur budak ni muda lah. perjalanan masih jauh. carilah yg semenggah sikit. yg da ada rekod polis jugak kau cari. mak lelaki tu mesti lah suka sebab ada gak pompuan terkejar-kejar anak dia w/pun bad boy kekdahnya

kenapa mesti nak cari bad boy?? huh...da ada rekod polis?? aduyaii...please lah..jangan lah cari ...
tapibukanaku Post at 21-3-2012 10:37

budak umur camni mana ada akal nak pikir panjang, yg depa pikir nak seronok aja...sbb tu la kalau depa berjimba suka sama suka pun si laki tuh ttp kena charge rogol...(statutory rape)...