CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: siplugdinding

Suami Ignorance dan Teramat Ego.

Close [Copy link]
siplugdinding replied at 15-4-2015 04:00 PM
Ye sy paham... Baru kahwen... Sy ingat semua yg datang doakan kami di hari nikah....  Sbb sy ingat ...

ye ke..
awk jd bini no.2 sy je laa...
sy akn bt awk rsa diri awk bharga..
lelaki yang BODOH sj xpndai MENILAI kebaikan ISTERI

besar dugaan nya ....

Sian tt.. Suami saya teramatlah ego..pernah bercerai jugak..tapi rujuk balik.asing tempat tidur tu tak pernah lah..  berkat kesabaran n doa,saya dapat rasa dia dah berubah.dah pandai menghargai saya n pandai nak minta maaf bila bersalah.. Cuma masanya panjang..bertahun2 baru ok.kalo tt nak sabar lg,boleh.tapi kalo dah tak tahan,gi la pejabat agama..

mice_cheese replied at 25-4-2015 04:21 PM
Sian tt.. Suami saya teramatlah ego..pernah bercerai jugak..tapi rujuk balik.asing tempat tidur tu t ...

Entahlah. Sy dah mula rasa sy boleh hidup tanpa dia kot...

So move on..lebih baik sendiri daripada ade suami macam xde..perkahwinan tu jd meaningless.

Tt dh pastikn lom napsu laki ko tu normal ke x?zmn la ni spesis dorg pndi nk cover kesongsangan dorg

Follow Us
Cerai saja la...watpe nak hidup bsma sedangkan.......ermmm...terpulang pd puan la...

tsk...tsk....tsk............Macam-macam...........
Inilah salah satu pengaroh novel or drama romantic.
Nak tanya sikit, TT ni peminat novel romantic Alaf 21 ke....???

NAT_11 replied at 3-5-2015 12:55 PM
tsk...tsk....tsk............Macam-macam...........
Inilah salah satu pengaroh novel or drama r ...

mane ade... sy bezaman tak penah baca novel alaf 21 tu lah... last baca zaman belajar dulu la kot.. tu pon 10 tahon dulu...
napa tanya gitu?

Sebab kenal jantan melalui donia cyber.
Jumpa baru sekali, terus setuju nak kawen.
Ingat sume jantan tu watak Zol Ripin Cinta 200% ke..............?????
Sib  baik jantan tu bukan pembunuh bersiri.
Tak pasal-pasal jumpa mayat timbul kat kawasan sewage..:swat3:

siplugdinding replied at 5-5-2015 09:20 AM
mane ade... sy bezaman tak penah baca novel alaf 21 tu lah... last baca zaman belajar dulu la kot. ...

Sian adik..akk tumpang simpati...jiwa kena kental kalu nak pisah....semoga yang terbaik ya...

Siti_Ahmad replied at 5-5-2015 08:36 PM
Sian adik..akk tumpang simpati...jiwa kena kental kalu nak pisah....semoga yang terbaik ya...

Terima kasih kak. Dah masuk 4 bulan benda ni berlarutan. Dia pon dah tak berani jmpa family sy.. Mengelak je sntiasa skarang.
Memang sy tgh kumpul kekuatan untk bepisah ni

NAT_11 replied at 5-5-2015 04:56 PM
Sebab kenal jantan melalui donia cyber.
Jumpa baru sekali, terus setuju nak kawen.
Ingat sume jant ...

setuju sis...
jangan terlalu terbawak bawak kisah novel atau
kisah lestary TV3...
lelaki dambaan wanita hanya wujud dlm alam khayalan jek

akusteeq replied at 25-2-2015 12:16 PM
Stuju...jodoh pertemuan kan di tangan Tuhan. Bukan petua org2 dulu kata bercinta lepas kawen lebih ...

zaman dulu-dulu bercinta lepas kawen tp perkahwinan kekal sebab suami dan isteri semua naive dan tak terdedah dengan macam macam godaan nafsu nafsi mcm sekarang ni...orang zaman dulu agak tertutup, dan tak banyak perangai pelik-pelik mcm orang skrg, zaman skrg ni lelaki ke pompuan ke sama je mcm mcm hal... dan penceraian bagi orang zaman dulu adalah suatu yg tabboo teramat.... zaman skrg dah tak sama suasana dgn zaman dulu.... konsep bercinta selepas kawen dah takleh pakai di zaman skrg....  kenal dulu hati budi

siplugdinding replied at 25-2-2015 01:17 PM
tq dels untuk kata2 semangat and idea2 dari u... memang semua tu ada yg i dah buat... pasal linger ...

my godness, boleh pulak dia tak bagitahu gas bocor?  isk isk isk...dia ni tah2 dia saje nak u mati bila gas meletop, supaya dia dpt claim insurance atau duit kwsp u.... sorry for the wild guess, tp boleh terfikir ke situ...tah2 dia yg sengaja bocorkan gas tu....

Edited by primemova at 19-5-2015 01:20 PM

wahai pludinding, selepas baca semuanya, saya rasa plugdinding tak berlaku jujur bila bercerita...saya start fikir mcm tu bila plugdinding beritahu yg plugdinding masih virgin! so selama ni bersetubuh tu main mcm mana? kat situ i dh rasa something wrong dgn plugdinding. mana ada suami yg sanggup ada isteri yg tak kasi penetration. punca nya kat situ juga knp suami plug bersikap mcm tu... plug hanya nampak kesalahan suami plug je...cuma plug renung2kan diri sendiri pulak... dlm soal cerita plug ni, tak adil nak judge suami plug, based on cerita sebelah pihak je... sbb dari cerita plug, nampak yg plug asyik hentam suami je... kalau plug sendiri tak mampu utk berikan nafkah kehendak batin yg suami inginkan, jgn lah plug nak salahkan suami jika suami tak beri layanan yg sepatutnya... better cerai je lah... dua dua tak tanggung dosa abaikan tanggungjawab ....

primemova replied at 19-5-2015 01:18 PM
wahai pludinding, selepas baca semuanya, saya rasa plugdinding tak berlaku jujur bila bercerita...sa ...

sy bukan tak jujur dgn apa sy ceritakan tp sy tak bercerita secara details lagi apa yg suami sy lakukan kpd sy... apa yang dia amalkan... sebelum dan selepas kawin... kalau sy tak fikir sy sendiri punya kelemahan, malam pertama lagi sy dah mintak cerai... tp sy cuba hidup menerima kesilapan lalu dia..cuma apa yg dia amalkan selepas nikah juga buat sy tak mampu serahkan tubuh sy sepenuhnya buat dia...sy tahu memang banyak punca ini semua boleh disebabkan ketidakmampuan kami bersama sebagai suami isteri... kata2 dia terlalu membunuh emosi saya sewaktu bersama dia... semanjak hari mula2...semenjak dia mengaku dia sudah tak teruna dan membezakan saya dengan pelacur.... kalau u rasa emosi ni teganggu dan tak mampu melayan dia sebagai suami adalah punca dia berkelakuan sedemikian sy boleh terima. sy tak pernah nak anggap sy sorang yang betul dlm hal ni... hakikatnya sy akui memang sy dah tak mampu.

primemova replied at 19-5-2015 01:18 PM
wahai pludinding, selepas baca semuanya, saya rasa plugdinding tak berlaku jujur bila bercerita...sa ...

Sebab tu aku kata cerai je laa after aku baca pasal dia masih virgin. Tak kisahlah lakinya bengong ke apa. Pung pang cerita tapi ending baru tahu tak de bersetubuh pun, koser terus aku nak hadam.

madeinborneo replied at 19-5-2015 04:08 PM
Sebab tu aku kata cerai je laa after aku baca pasal dia masih virgin. Tak kisahlah lakinya bengong ...

sy bukan tak serahkan tubuh kepada dia...sy sentiasa siapkan diri untuk bersama setiap kali dia ada sebelum ni... tp masalahnya dia takde nak foreplay ape terus nak buat panetration... saya mengalami kesakitan yg amat sangat sampai nak buang air kecil takut2...dah berapa kali terjadi... sy tahu lumrah kita bila bernikah... kalau tak sy tak usahakan langsung dari awal....tp terpulang pd awk kalau nak kate sy salah dlm hal ni.... sy terima

siplugdinding replied at 22-5-2015 02:35 PM
sy bukan tak serahkan tubuh kepada dia...sy sentiasa siapkan diri untuk bersama setiap kali dia ad ...

Itu teknikal nokss sakit masa nak buat mula2. Yg serah segala jiwa raga ni pun makan berminggu nak hilang sakit.

Sakit sedap sakit sedap silih berganti mula2. Kalau serah maka serahlah semua. Tahan je kejap. Pakailah lubricant kalau azab sangat nak masuk mula2. Tolak tepi laa dulu ko punya irritating or annoying dengan tak de foreplay mula2. Tak semua orang nikah terus pandai. Learning session laa tu. dah dapat apa sepatutnya, haa datanglah kasih sayang. Kalau datang cinta lagi bagus. Sangka baik banyak2 dengan Allah bab Allah campakkan rasa kasih sayang dan cinta ni.

Memang aku salahkan ko sebab banyak nau soal jawab. Berbuatlah. Masalah trauma molest kecik2 ko yg aku baca kat thread CI tu makin menambahkan rasa aku yg ko banyakkkkk helah soal jawab dalam permasalahan ko lakibini. Entahlah noksss...ko punya masalah ni ko je laa bleh tackle.