CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kakasotong

Rita Royani the Homewrecker & Aqasha the Manwhore V3 (UPDATE: #1656 'Karatz'

Close [Copy link]
eddysheddy replied at 8-3-2017 11:02 AM
Persoalannya yang mungkin org tak perasan tanpa ketahui kisah sebenar.. orang ramai akan tetap sew ...

Iols cuma ckp situasi tak sama sbb dia tak tahu lelaki tu laki orang

Hujung2nya dia ada pilihan nak proceed atau tak

Kalau iols la..if jantan tu awal2 dah menipu..kenapa nak proceed?? Dunno if org lain..kalau iols mmg turn off dah..awal2 relationship dah menipu..in the future ko hadap lagi yg laaagi teruk

Kalau dia pilih utk tak proceed dgn jantan tu..tak leh la dilabel pencaras kan?? Pilihan sendiri sebenarnya

Edited by kibodwatriuh at 8-3-2017 11:08 AM

Hak3 forumer tu sebenarnya sedikit triggered sbb dalam benang RR ni kadg2 org mention CTDK sebagai pencaras.

Masalahnya menurut forumer tersebut, kita tak tahu kisah sebenar dan kita akan mungkin label  orang tu pencaras sedangkan tidak.

Sbb tu dr haritu dia berkeras  yang terkemudian tu tak semestinya jahat.

Fine, tapi ini benang RR. Dia memang obvious mencaras. Kalau rasa tak puas hati kadang-kadang terpacul CT dalam ni, hang tutup mata jahlah. Janji hang tau kebenarannya, CT bukan pencaras. Beliau hanyalah isteri terkemudian yang mulia.

aliesya_miasara replied at 8-3-2017 10:58 AM
i ingat da terbenam dah forummer acah 'berilmu' tu...ada lagi rupanya...kalau rasa 'berilmu' sangat  ...

Wow.. satu kejayaan  

kontang replied at 8-3-2017 01:07 AM
Ex tu refer Aidil ke .. Jue didakwa main cinta dgn Aidil waktu dia masih bergelar suami RR .. aku ...

RR komen ape sampai edel ceraikan guna SMS tu?

kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:06 AM
Hak3 forumer tu sebenarnya sedikit triggered sbb dalam benang RR ni kadg2 org mention CTDK sebagai p ...

Kalaulah betul ni ttg ct.. kenapa iols langsung tak penah reply sebarang post ttg ct kat sini dan never bekap dia pun dalam hal caras ni?

Takde kaitan pun. Korang nak ckp pasal dia pun ckp lah. Nak ckp lagi tambah lagi pun i ok jer.. tambah tambah pliss

pocongkiutss replied at 8-3-2017 10:52 AM
Sis..itu lain sis

Uols tak tahu dia laki org..uols ditipu..& uols tahu masa dh terlambat &  ...

entahlah.aku rasa sama je. dan yang paling penting merasalah juga aku digelar sundal oleh wife laki tu seperti mana aku maki sundal kat perampas tu dulu

Follow Us
aliesya_miasara replied at 8-3-2017 10:58 AM
i ingat da terbenam dah forummer acah 'berilmu' tu...ada lagi rupanya...kalau rasa 'berilmu' sangat  ...

Hahaha... sila2... tlg comment

akik replied at 8-3-2017 11:12 AM
entahlah.aku rasa sama je. dan yang paling penting merasalah juga aku digelar sundal oleh wife lak ...

See u guys! dia akan tetap dicerca.

Simpati u..

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:12 AM
Kalaulah betul ni ttg ct.. kenapa iols langsung tak penah reply sebarang post ttg ct kat sini dan  ...

Dahtu kenapa sampai sibuk dengan yang terkemudian tak semestinya jahatlah apalah. Lari fokus. Ramai kat sini cakap pasal pencaras. Hang yang konpius ka apa mai-mai forum berhadith bagai menegakkan perkara yang bukan butir hencapan pon? Jadi jangan heran kalau aku speku ko nak pertahan CT scara indirect.

fynnkakiblock replied at 8-3-2017 10:38 AM
si bai tu sejenis cmne sis? baik or sombong or mulut puaka

Peramah dan happy go lucky...

kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:16 AM
Dahtu kenapa sampai sibuk dengan yang terkemudian tak semestinya jahatlah apalah. Lari fokus. Rama ...

Ko faham ke tidak aku ckp aku terpanggil sebab komen cikta tu yg turut dibincang di sini?

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:17 AM
Ko faham ke tidak aku ckp aku terpanggil sebab komen cikta tu yg turut dibincang di sini?

Seingat aku, komen che ta merujuk orang yang ambil suami orang lain aka pencaras. So tak faham position hujah kau kat sini.

akik replied at 8-3-2017 11:12 AM
entahlah.aku rasa sama je. dan yang paling penting merasalah juga aku digelar sundal oleh wife lak ...

Uols kena cari proof tunjukkan kat bini dia

Banyak je yg duk puja laki sendiri kat sini kan..dalam kes bai dia mmg tahu laki dia miang..& dlm cite ni rita tahu aqasha tu laki bai tapi tetapp nak jugak..motippp?????

Kat sini ramai yg kutuk bai dgn pakej confident laki sendiri syumul tu yg takleh blah tu

kibodwatriuh replied at 8-3-2017 11:20 AM
Seingat aku, komen che ta merujuk orang yang ambil suami orang lain aka pencaras. So tak faham pos ...

Letih la nak jelaskan.. ko nak suruh aku tulis panjang2 ke.. kan aku da cakap kata2 dia tu disokong di ig oleh pempuan2 macam korang sampai ke tahap macam menghina poligami dan anggap semua pompuan yg masuk dalam poligami tu jahat.

So i dah masuk situ bagi ceramah dan i masuk la sini jugak memandangkan sini pun ada bende yang sama.

Sampai skrg RR ni senyap je
langsung  x der statement dr dia

wartawan x kejar dia ke?

Edited by tasha at 8-3-2017 11:27 AM

Ala korang sudah2lah tu... Meh tepek foto2 rota kt ig yg pakai baju hijau tu..caption mengundang belaka...iols xreti nk tampal..

Lg satu foto lama edel sgn dikmok kt ig edel..caption sedih sgt...

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:16 AM

Simpati u..

Dia akan dicerca kalau tak back off..means sama juga dia jadi pencaras kan kalau terima jantan penipu tu?

Ada option kan utk tak teruskan? Lebih2 lagi kalau dah pernah berada kat situasi wife dia..you have a choice..sebagaimana org kat sini suh bai pilih bahagia & tgglkan aqasha..sama juga utk org ketiga ni..ada pilihan juga kan??

If backoff takdela org cop atau maki pelbagai

Meols dah pacak thread baru sambungan dijemput semua utk mencemar duli https://mforum.cari.com.my/forum ... 033841&mobile=2

Yg mana yg tgh berlawan pendapat tu uolss semua sambung kt sini jelah jgn dibawak ke thread baru

eddysheddy replied at 8-3-2017 11:16 AM

Simpati u..

Homaigad.... can u pls stop it? Kdg2 i rasa u ni pun ada penyakit keras hati, ego... anyway karma, kifarah, pembalasan dtg dlm mcm2 bentuk dan cara. X semestinya, ko maki org, dan pembalasannya org akn maki ko blk OR ko caras laki org, org akn caras laki ko blk. Pembalasan tu kdg2 dtg dlm bentuk lain seperti sakit, rezeki mahal, ank cacat.... dn mcm2... so, x pyh la nk highlights "see u guys..."
Confirm ko akan smash aku kan... dont worry i wont rply or respond to u... nti berpage2 forumer kena skip perbahasan ni... pffftt..

brutbrut replied at 8-3-2017 11:13 AM
Hahaha... sila2... tlg comment

Hahaha..sorrylah da xthn sgt...dari haritu manjang dia buat esei ...kalau dia nak org terima ckp dia patutnya dia pun kenala terima ape yg org lain ckp..masing2 ada pendapat kan.. ni tak dia jela yg betul..