CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: nzhass79

Jom Borak Sal AC GATHERING 2010@7 AUG @ Taman Botani, Putrajaya

Close [Copy link]
Ko tak layan Hikayat Putera Shazlan ke...? Geng Bas Sekolah...? Ulraman Cosmos pong best hap ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:24 PM

ko jgn sebut2 laik otomen wei.. alergik la minah tuh.. tekanan perasaang dia kang sbb ko asyik dok ulang ultramang.. ultramang..

Hah! Hah! Hah!

laaaa..laju nyer rumah ni...aku punya FA tak siap2 gi..ari ni tido sepanjang hari..selesema aku maki ...
lin0me Post at 8/8/2010 23:35

Aku rasa mesti ramai yang demam dan 'saket urat' lepas gathering semalam... Kalau tak mesti laju lagi thread ni... Hik! Hik! Hik!

Jizzz... Klong! Klong!

Aku ni campor hapa pong takpe... Bagi kat worang lain kang 'resipi' aku tu tak pepasal ada y ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:28 PM

nasi goreng cina ngan kopi?
mmg aku x tau nak ckp apa la gabungan makanan nih.. giler pelik..

Hah! Hah! Hah!

wakakakka!! poyo la ko nak kaber la tuh.. masa aku tanya tuh.. ko x der erk? ko ke mana ta ...
JUSTcircle Post at 8/8/2010 23:35

Aku kan dok dekat meja tu jugak masa ko worang dok mengepow makanan tu... Memang dengar dan nampak lar ko ambek air tu... (Aku nyorok bakang sapa tah masa tu...) Pepe pong seb baek aku pong sempat mengepow jugak... Ko worang nak kek tu ambek ler... Aku cuma nak Mamee tu jer... Stok kat rumah dah habes... Hik! Hik! Hik!

Jizzz... Klong! Klong!

Errr...

Post Last Edit by AceHand at 8-8-2010 23:59
budak baik mmg camtuh.. ko x tau ke momoko tuh jugak la yg gigih selalu nak jawab soklan2 math ...
JUSTcircle Post at 8/8/2010 23:36

Maksud ko datang nyumbang 'suara dan mata'...? Hapa kejadah... Hah! Hah! Hah!

Jizzz... Klong! Klong!

A'aaa...

mmg bising pun.. bingit aku ngan bunyi gelak ketawa dia.. ekekeke!
JUSTcircle Post at 8/8/2010 23:40

Seb baek takde worang pekak semalam... Cuma SKYli SKYler tu ada gak lar aku rasa cam berdesing jer tinger aku lepas gathering tu...

Jizzz... Klong! Klong!

Follow Us

Adeh...

ko jgn sebut2 laik otomen wei.. alergik la minah tuh.. tekanan perasaang dia kang sbb ko a ...
JUSTcircle Post at 8/8/2010 23:41

Sampai begitu sekali sudah...? Hik! Hik! Hik!

Jizzz... Klong! Klong!

Hah! Hah! Hah!

nasi goreng cina ngan kopi?
mmg aku x tau nak ckp apa la gabungan makanan nih.. giler pel ...
JUSTcircle Post at 8/8/2010 23:42

Memang pelik ler sebab memang bukang sengaja pong... Nak dijadikang citer masa aku melayan nasik goreng cina tu tetiba kawan aku 'tertumpahkang' air kopi ais aku... Terus masok dalam pinggan nasik goreng aku ngan aisnya sekali lak tu... Nak jimat punya pasal aku tak order lain dah... Hantam sajalah... Order air lain jer... Tapi tak sangka sedap lar pulak...! Kawan aku tengok rasa loya tak terkata... Hik! Hik! Hik!

Aku ada lar cuba buat balek resipi ni kat rumah beberapa kali... Tapi tak pernah berjaya sesedap yang 'tereksideng' haritu... Hampeh...

Jizzz... Klong! Klong!

laaaa..laju nyer rumah ni...aku punya FA tak siap2 gi..ari ni tido sepanjang hari..selesema aku maki ...
lin0me Post at 8-8-2010 11:35 PM

aku x wat FA laik.. sebenarnya byk FA2 yg aku miss nak wat,,, huhuhu!!

Aku kan dok dekat meja tu jugak masa ko worang dok mengepow makanan tu... Memang dengar dan  ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:45 PM

yolah tuh.. nyorok2 la konon.. yer la.. yer la.. aku buat2 aku percaya la kata2 ko tuh..
yer la.. aku di'kena'kan la.. so x berjaya la aku nak kasi sekai jeles nih?

Maksud ko datang nyumbang 'suara dan mata'...? Hapa kejadah... Hah! Hah! Hah!

Jizzz...  ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:47 PM

wei.. aku try sumbang dalam keadaan senyap erk? mana ada bising mcm sekai ngan mulan tuh.., aku pokus tau..

Seb baek takde worang pekak semalam... Cuma SKYli SKYler tu ada gak lar aku rasa cam berdesi ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:50 PM

jadik.. rasanya x der yg pekak kan pastu? mmg berdesing.. dah la kiter lepak bawah gua batu kapur semalam..
lagik bergema sore minah tuh jerk..

Memang pelik ler sebab memang bukang sengaja pong... Nak dijadikang citer masa aku melayan n ...
AceHand Post at 8-8-2010 11:57 PM

itu namanya gabungan yang tak dirancang... aku ingatkan ko mm makan mcm tuh.. ceh.. buat terkujat jerk dia nih la..

Oooo...

Post Last Edit by AceHand at 9-8-2010 00:56
yolah tuh.. nyorok2 la konon.. yer la.. yer la.. aku buat2 aku percaya la kata2 ko tuh..
...
JUSTcircle Post at 9/8/2010 00:14

Camtu ke...? Ko tahu tak... Sejak aku terpandang wajahmu... Teringin sekali aku mengajakmu pergi menonton wayang bersamaku... (Errr... Ko takde letak pepe dalam sandwich telor ko semalam kan...? Hik! Hik! Hik!)

Jizzz... Klong! Klong!

Errr...

jadik.. rasanya x der yg pekak kan pastu? mmg berdesing.. dah la kiter lepak bawah gua batu kapur  ...
JUSTcircle Post at 9/8/2010 00:16

Sedang cuba mengenang kembali gua batu kapor semalam... Hik! Hik! Hik!

Jizzz... Klong! Klong!

waaaaaaaaaa..
jeles... x mo msuk cni dah.. tau la.. ak jauh di pntai timur...
next year kmpem ak g..

seb baek hr jumaat sabtu ahad br nie ak bz.. kalo x mesti sedey.. kekekke..
ni pn br blk dr antar adik ak nek bas kt KB...

waaa...... gigh aku membeklog sume2 page blakang.

baik la...... nk wat FA neh~

cam yang kecoh2 pada awal2 planning dulu, sepatutnya aku takleh juin in gath, sbb tarikhnya jatuh pada tarikh konvo aku. tapi nak dijadikan cte, boley plak konvo aku habe awal, balik umah je tengok kakmuun ngan berlenang-lenang tenung lappy, ngan tak mandinya lagik.

jadik aku pon memfollow la beliau, justeru aku mmg tade prepare pape hadiah, jadik mintak mahap pada org yg akan dapat hadiah dari aku.... janji, nnt aku kasik ekkk.....

memula amik sekai, pastu amik la lak twink. dalam perjalanan sekai dapat kol dari kakazue, nanes-nanes sekai ekspelen dekat kakazue bahawasanya ktrg lambat... tapi tetiber kendian, sekai dapat msj, katanya bf kecayangannya ader sekalik. terus la sekai meraung-raung nak suh teky datang jemput beliau dan-dan tu jugak.

akhirnya sampai la kat taman botani tuh. perghhh~ lawa giler. rasa cam nak round-round tp tak sempat sbb dah lambat.

aktiviti memula ialah makan dan makan. ciskek mmg heaven la~

lepas tuh men susun-susun puzzle la, tangkap tikus la, ciku cak la , men buli-buli sekai la....

pastuh men tukar-tukar adiah.... men posing-posing~ aku dapat adiah dari chibi mawad~ suka dianyer pembalut (ke?), ngan isinya sekalik.

suka gak hadiah dari sara, sumil......................

lepas tuh sesi bergmbar gambaran..... tak pasal2 la sekai asik kena tolak amik gambar kat depan sampai katanya sakit kaki sbb keraskan badan tamo kena tolak kat depan. wehehe~

akhirnya bersurai..................................................

gambar menyusul~

taman botani.....

antara makanan~

licin dalam masa kurang 6menet...

sambung~

best2... sapekah yg bawak ek?

ni puzzle kump 1 siapkan~ dapat no bape ek? entah la, 3 kot~

tikar yg berjasa~