CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-LTS

Cabul Penumpang Wanita, Pemandu Uber Dibelasah Sekumpulan Lelaki

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 05:38 AM
sana lah kau.org nak borak sibuk je.busuk la kau bau surya

saye tak smoking ,,malon bangga import rokok indon

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 05:30 AM
bagi aku samada betina Vietnam tu tak nk bayar fare lalu bikin fitnah atau Sukri setan dalam diam.
...
Yerp setuju ..
dier rang ni sedaya upaya jaga ranking tu .. bukan senang woo nak kekal kan ranking lebih lagi kalau banyak saingan yang offer lebih baik , lebih ramah.
so far FC jumpa yang baik-baik saja .. siap offer discount ..
20sen ja pun

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 05:42 AM
bini orang tu

diorang banyak suami

unno replied at 8-6-2017 05:44 AM
saye tak smoking ,,malon bangga import rokok indon

jangan menjawab aku kata... :  

aiseh .. bertuah nya banyak yang nak

jumpa ni ..
antara yang menarik perhatian
Cina tersebut memberitahu Sukri ni telah melakukan GANGGUAN SEKSUAL kepada perempuan Vietnam tersebut, so Sukri ni kata la bila masa yg aku buat ? Perempuan Vietnam tu kata ada bukti video, lepas dah teruk kena hentam, dan ditanya mana video dan bukti, Lastly, perempuan Vietnam tu kata tak ada video, Abes yg Sukri ni kena pukul naya lah kan ?
http://viralhebat.com/video-pemandu-uber-melayu-di-pukul-beramai-ramai-kereta-di-rosakan/

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 05:48 AM
jangan menjawab aku kata... :

saye nak jawab

Follow Us
FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 05:50 AM

FC aku nak subuh jap.mmg best.well....hmmm..interesting

lepas ni pakat2 pasang CCTV dlm kereta pulopss. seram btol klu kena fitnah

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 05:51 AM
FC aku nak subuh jap.mmg best.well....hmmm..interesting
hahahampes
buat FC teringat kat seseorang tu

Selamat berpuasa .. selamat menunaikan kewajipan

7/6/2017, jam lebih kurang 3 petang, Lokasi Paya Terubong, Pulau Pinang.

Lelaki ini ialah abg ipar aku sendiri, nama dia Sukri Ramli ,kerja dia ialah part time sebagai pemandu Uber, semalam 6/6/2017, dia dapat customer warga Vietnam yg sruh pickup dia dekat Paya Terubong, Pulau Pinang, lepas settle semua kerja seperti biasa. dia pun macam biasa pergi ke tempat kerja di balik and sambung kerja

Then keesokkannya or hari ini 7/6/2017, semasa melakukan kerja sebagai pemandu Uber, Beliau menerima satu panggilan dari perempuan Vietnam tersebut untuk mengambilnya di tempat yg sama iaitu Paya Terubong, mmg standard la kan customer, mmg kerja dia sebagai pemandu Uber pun, so Sukri ni pun pergi lakukan kerja macam biasa. Setelah sampai, perempuan Vietnam tu pun naik lah.

Tiba-tiba, kereta yg dipandu beliau ditahan oleh sekumpulan lelaki bangsa Cina, seramai lebih kurang 20 orang dan 2 orang yg bersenjatakan Kayu Besbol, Sukri ni pun terbingung apa kesalahan dia ? so dia turun utk tanya, tak sempat nak tanya terus dihentam beramai-ramai dan 2 orang dri Cina tersebut memukulnya dgn kayu besbol serta ORANG AWAM sekali join pukul, mmg teruk dia kena, Lastly dia bertahan lah kan, dan tanya apa kesalahan dia ?

Cina tersebut memberitahu Sukri ni telah melakukan GANGGUAN SEKSUAL kepada perempuan Vietnam tersebut, so Sukri ni kata la bila masa yg aku buat ? Perempuan Vietnam tu kata ada bukti video, lepas dah teruk kena hentam, dan ditanya mana video dan bukti, Lastly, perempuan Vietnam tu kata tak ada video, Abes yg Sukri ni kena pukul naya lah kan ?

Lepas tu selamatlah seorang Melayu yg baik hati, beliau adalah Anggota Polis, datang membantunya. yg mana dok viral taktau cerita sebenar, mai jumpa saya dulu.

Kena pukul ramai-ramai dengan senjata satu hal, kereta lagi dipecahkan oleh sekumpulan Cina nie, sapa nak bayar ?and aku rasa sangat marah and kesal dkt perempuan Vietnam yg menfitnah dia smpai jadi kes macam nih, Aku tak maafkan dan Semoga kes ni dapat Keadilan Mahkamah Dunia dan Allah S.W.T. Saya abaikan semua mulut-mulut orang yg berkata buruk kpd beliau. Insyaallah kebenaran di pihak yg benar.

Saya mintak semua warga Facebook untuk Viralkan kes ni untuk bersihkan nama beliau yg telah tercalar, and tiada bukti pun yg mengatakan dia melakukan Gangguan Seksual. , kalau kena dekat keluarga sendiri apa perasaan anda ?
Kalau anda tak paham apa yg saya smpaikan, boleh lah pm saya.

notakaki:aku display kan dari sumber viral hebat.thanks @FanTacyCreaTioN

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 05:50 AM

banyak spekulasi dalam hal ni.ape pon kita tunggu hasil siasatan polis.kalau betul Sukri mencabul masak laaaa. tapi kalau Sukri difitnah.tukang pukul memang kena kutip la dengan polis.

iols baca pasal nie td pon kat fb.. nak tau gak sape yg bersalah sbnarnya nie..

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 06:17 AM
banyak spekulasi dalam hal ni.ape pon kita tunggu hasil siasatan polis.kalau betul Sukri mencabul  ...
suka berita camni actually
boleh bagi pandangan sendiri .. sehingga ada berita atau info yang betul-betul sahih

paling geram bila time carik-carik info .. tenet pula buat hal tergedik-gedik

kalau ikut logik sahaja - memang tak kan la dia saja-saja nak tabur pasir dalam periuk sendiri kan .. walaupun tak d nafikan , ada kes yang otak tak betul .. pedajal customer.

mungkin juga betul dia buat .. ada cerita d sebalik rahsia

Saya tak pernah naik uber or grab ni...naik teksi biasa pernah...
biasa kalau teksi kita naik duduk seat belakang kan kecuali la ramai penumpang then ada yang duduk depan...
lebih safe dan proper duduk belakang terutama bagi perempuan...

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 06:32 AM
suka berita camni actually
boleh bagi pandangan sendiri .. sehingga ada berita atau info yang betu ...

FC pernah tengok muvi korea tak?The Chaser genre thriller.pasal jenayah profil tinggi.si penjenayah pengukir patung jesus di gereja dan ada hubungan rapat dengan paderi.kira kat mata org dia mmg baik la.pijak semut pun tak mati.tapi dalam diam, rupa2nye dia ada satu hobi setan.bunuh perempuan caranye mengetuk chisel kat kepala hotak mangsa.

so aku tak tolak pasal kemungkinan besar si Sukri ada watak tu.tapi satu yg musykil dlm benak fikiran aku.kenyataan DITARIK TANGAN LALU DISUAKAN PADA ZIP SI PEMANDU terlalu ekstrem dan secara tiba2.mengejut gitu kan.kalau dari artikel tu kita akan dapati sekumpulan kaum cina dah ready tunggu Sukri ni.dalam erti kata lain, mangsa mungkin dah roger husband dia melalui whatsapp sms whatsoever la kan.persoalannya di sini, senang2 je Sukri selaku pemangsa nak mudahkan segala pergerakan si mangsa?dah tau kantoi kenapa hantar jugak ikut order si mangsa?eh pening laaaa

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 06:14 AM
7/6/2017, jam lebih kurang 3 petang, Lokasi Paya Terubong, Pulau Pinang.

Lelaki ini ialah abg ipa ...

Amik isi cite dari side adik ipar dia, mgkn kah perempuan vietnam dibela oleh bapak2 ayam Cina? Antara motip; taknak bayar tambang, pitenah, sakit hati. siapa tau?

Perempuan Vietnam memang celaka.hantar je balik negara busuk Dia tu. Konon clean sangat tapi jatuhkan sini jadi pelacur.

kakiselit replied at 8-6-2017 06:48 AM
Amik isi cite dari side adik ipar dia, mgkn kah perempuan vietnam dibela oleh bapak2 ayam Cina? An ...

entah la bro.kita tunggu la siasatan polis.itu yg terbaik kan.

kimk sungguh perangai...... mohon polis humban sekoq2 apek berak tak cebuk tu dalam penjara  

aku rasa terhina dgn perangai sakai malaun2 nie..... mohon bagi sebatan sekali  

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 06:44 AM
FC pernah tengok muvi korea tak?The Chaser genre thriller.pasal jenayah profil tinggi.si penjena ...
jarang nengok movie ..
camne nak kata ey .. tak thrill kita kena terima dan set in mind rupa watak-watak ( yang baik kompom cantik encem .. yang jahat .. tau2 je la kan camne ) , sedangkan FC lagi suka membayangkan sendiri watak tu bentuk rupa berdasar kan penulisan.
pernah baca cerita lebihkurang gtu ..
kes nya dia ni kira alim ulama yang bak kata nya pijak semut pun tak mungkin. forward cerita sehingga lah ada sorang budak perempuan ngadu kat parents dia kena rogol dek si alim tu tadi. dapat agak la kan .. sapa nak percaya .. tol tak?
sehingga akhir nya budak perempuan tu d halau parents sendiri sebab mengandung.
baca cerita macam ni .. kesan sangat mendalam pada FC.

kalau ikut logik saja ..
- selalu perempuan kalau sensorang akan duduk kat belakang . agak sengal la pemandu tu nak tunjuk menda hodoh dia dari depan dan tarik tangan perempuan tu untuk suruh pegang. jarak tu ..

- kan.. macam dah d set up .. auto ada kayu boleh guna untuk bantai .. siap bertimbun menunggu.

- ada baca kata nya sblom tu ada juga hantar perempuan tu .. esok nya ada booking ke apa gtu la .. masa datang nak ambil yang d booking tu la kena.