CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: jenni_84

PENAH NANGGA HANTU SIK?

Reply #19 veitchac's post

rah sibu.... batu 6 sia... jalan oya lama... jalan tok nang selalu xcident... dah la mala jak mun xcident mesti org ya terus kojol sia.... eeeee   depan umah mek org sekali lamak marek... kak ya... sik jauh dari sia ada gik.... kakya... ada gik miak di giling lori sik jauh juak dari area mek org sia..... serem mun malam2.... dah la ada pokok besar depan umah mek org... kelak kmk share cita abg mek org....

Reply #20 aku_si_dewi's post

bgs la mun nya ilek2 jak...kes ku nak kenak tusuk lembing ya, ku tgh baring2 ba time petang (lam kol 3-4 camya) rah bilit nak aki ku salu pake....ekceli ya ukan aki mena la, ya father in law auntie ku ,auntie ku ya adik ayah ku la tek...p coz rapat juak ngan aki ya, nunggah jak la aki...

so skali petang ya ku baring2 la lam bilit aki ya, coz nyaman ba baring2 sia petang2 ada angin semua....tang tetiba jak, dari sine kuar sidak, ada lam 6-7 org rupa kedak pahlawan iban lamak2, bepake cawat siap ngan topi iban nak ada bulu kenyalang ya...time tok nang ku dah rasa surrounding bilit ya ukan bilit gk, p kedak rah dimensi lain ba...dikejar sidak, lari la ku tok tek coz rupa sidak kedak mok munuh orang jak,

sekali dapat dikejar, alu kenak tusuk ngan lembing...sakit mena gk ya...by the time ku mok bgn ya, ku dah rah bilit aki ya gk, xpat bangun coz badan rasa kenak pin rah lante...mena skali jak rs ngerah tulang pat kerat angkat x juak dpt angkat2, mok teriak pun xpat...kak lamak2 bok dpt bgn...

ku rasa ukan mimpi la coz ku nang x tido masa ya...hehehehe...somehow ku rs aki ya ada nyimpan something...alu jerak rasa mok lepak rah bilit ya mun aki ya ada...hahahaha...

Reply #22 veitchac's post

yalah..nasib bait nya elek2 tga jak..aku pun blurr juak time ya..

ngutik na juak ceta kau eh..lembing ya nang visible ka cuma di alam maya jak?..ish..ngutik ada jak..

Reply #15 azs~leen's post

aok eh!mun kamek kenselll mandik teruss!!tido k towel gia jak.hahahha!!

Reply #23 aku_si_dewi's post

lembing ya ku rasa alam maya jak, p nya mpun rasa kenak tusuk dpt rasa sampe ke hati eh...ku lekak kenak tusuk rah rusuk, nang rasa lemah terus badan...yala terbaring terus...lekak bgn/sedar dr illusion ya, terus fresh rasa, xda rasa kedak mun tido, nak ka ada rasa lembek2 badan time bok bgn...nak ku tok xda gia, terus fresh, angkat2 terus check badan ney tauk ada lukak ka apa ka...rasa semput jak nyawa...hahahaha

antu jeraul ya slalu ctok...

Follow Us

Reply #26 chep's post

sik pernah diat tp pernah rasa kehadirannya........  dan sik mintak agik nak terjumpa agik...........

semua hantu ya adalah mainan setan....

benda tuk berlaku waktu aku masih study di itm lamak dolok...
masa ya aku diam di sec. 24 shah alam, masa aku tengah tido, tiba2 aku pandey nerais tengah malam sewaktu sedang tidur, roomate aku pun boleh terjaga, tiba2 nya madah badan aku pandey berbulu indah, lalunya ambik selimut tikam ke badan aku....

Reply #29 lamola's post

advanced teknologi sidak antu tok...
pande nukar skins mensia indah...hahahaha

Reply #30 veitchac's post

dah la pandey nyaruk kedak kawan juak owh.... meningkat juak teknologi cdak antu ya.....

dak antu knek tok canggih jak thanks to filem2 dr jepun n korea, ada antu tepon, antu email, antu TV, antu rambut dan mcm2 gik jenis antu..........

Reply #32 ladydolph's post

kenak owh... mun cita antu jepon.... antunya mesti pandey main tepon.... e.g JuOn... One Missed Call... etc.....

Reply #33 jenni_84's post

antu canggih...............cita baru Nightmare Detective cambest jak...

sambung topik.....

cita abg mek,... nya selalu kenak... dolok musim nya gik g ngail malam2...mala nya cita nak pelik2... otw back home masa ya... around 2 am.. jalan mun nuju umah mek org mesti limpas hospital.. masa ya abg mek k motosikal.. dari jauh nya nangga area gate nok slalu cina mbak relative sidak mati ya k lori, limpas sia nya ada nangga benda atas jalan kedak uras jak... sik lalek lah tekk... sekali dah dekat2... terkejut nya nangga cik Han terbaring atas jalan ngan rambut mengerbang... sik sempat ngelak abg mek langgar nya rambut Han ya tekkk... masa ya macam2 doa dibaca lam hati... motosikal pun sik mampu nya nak press laju2... cam berat jak padah nya... dah sampei umah tek, kmk org nginang asuk masa ya... asuk mek org asal gate bukak mesti nak lari kuar.. kali tok tek, nangga abg mek dtg, mula ngagak gate cdak nak kuar... tapi kakya alu berundur ke belakang.... kedak takut jak... (eran juak.. selalu asuk nyalak..) abg kmk pa gik.... kunci gate...  

cita pocong ya baguih ka?

antu jepon merangkak
antu cina melompat

kekadang ya seram2 juak mun dok umah sorg2 waktu malam.........

mun mek ceta pengalaman kakak n abang mek,takut ada sama ceta ngan orang lain lak....

sakit gusiiiiiiiiiii!!!!!!!!