CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: freekey

Cinta Datang Dan Pergi.. Mungkin Takdir Ku HIDUP MENYENDIRI?

Reply #420 freekey's post

kena posing juga ke?....

Reply #420 freekey's post

abang ni suke dera akak la

Reply #422 audioslavefan's post

odio tolong akak....

abang dera akak....

Reply #423 4imy's post

dera kasih sayang takpe kak

Originally posted by audioslavefan at 30-4-2008 09:09 PM
dera kasih sayang takpe kak

gay?

Follow Us
lebey baik aku jadi bujang je sampai bile2...lelaki zaman skunk bukan leh percaya..sume nyusahkan..teruta yg smoking..

da la mulut hitam,bau busuk..aish..bile la aku nak dapat laki yang aku nak!!!:@

Reply #427 sunshine66's post

sunshine...jgn ckp cam tu....ak pun nk idup sendiri sampai ketua ...sbb ak yakin lelaki kat dunia nie x minat ak...tapi bilir pikir2 kang...kita tua...sape nk jaga kita...adik beradik?uhhhhh...memang ler kita kan ckp kalau ade anak pun x semestinya dia kan jaga kita.....tp mungkin salah sorang yg leh jaga kita......

tp yg ak tau mesti ak jd andartueeeeeeeeeeeeeee....nape ler malang

Reply #427 sunshine66's post

betul tu
setujuk banget

thn 2008 nih adalah tahun ke-3 ako 'menyinggel'..mihahahaha... bukan bermakna hatiku telah mati tp ako rasa lom masanya lagi nak ader somebody kot.. maybe tunggu ar umo ako 29 ako akan berusaha bersungguh-sungguh sehingga berjaya..kwang kwang kwang...

nih nak citerkan experience ako, bln 10 thn 2007 dulu kwn ako introkan ako ngan sorang mamat nih, kawan dia dulu masa sekolah.. mamat nih tengah amik phd kat ostolia.. muka sedap mata memandang. badan besar tapi takpe la ako bukan kecik pon...haahhaha so ako kawan jek la...

dipendekkan citer mamat tuh suruh ako call dia... (nih ako tak sedap ati nih... tak gentleman langsung!! aperhal lak ako kena call dia).. ako dah rasa cam nak mendiamkan diri... tp kawan ako pujuk dulu kata mamat nih sejak gi ostolia mmg inform sumer kekawan dia dulu call dia..k la.. fined.. ntah caner bercerita2, berborak2 ngan kawan ako yg introkan ako ngan mamat nih tetiba kawan ako nih kata dulu mamat nih kawan baik ngan seseorang yang sekarang mmg nak tukar jd perempuan (kira nyah la tuh!!).. ako tanya kawan ako nih "mamat yg ko nak intro ngan ako nih nyah tak?"... pastu kawan ako kata "ko check la sendiri!!!"  ampeh nyer kawan...kwang kwang kwang... ako minta maaf la pd sesapa yg terasa tuh ek.. ako tak kisah berkawan ngan nyah nih..mmg fun kawan ngan dia orang...hidup sentiasa dirahmati lawak jenaka... tp kalo nak lelebih dari kawan ako mintak mahap la..

ako pon nak mendapatkan suwatu kepastian... ako terjahhh.... ako call la mamat nih diostolia...since call dr malaysia pon 20 sen seminit... awal2 tuh dia control gak suara, tp biler dah rancak berborak tuh terkeluarla aura2 lembut dia.. ako tergelak .. tp mamat nih mmg baik..proper budaknyer.. selalu nasihatkan ako memende yg berguna.. ako menerima dia sbg kawan seadanya...

dipendekkan citer.. antara kita orang mmg tader jodoh...ako tak baper serasi sangat ngan dia.. dia manja sangatlaa... setiap kali ... diulangi SETIAP KALI berchatting mesti menceritakan masalah dia dan menyuruh ako mendoakan kejayaan dia.. fengsan ako camnih.... so slowly ako menjauhkan diri.. tp once in a while ako akan tetap menegur dia seperti biasa kalo dia online.. kawan2 tetap kawan..

[ Last edited by  tuminah_sideq at 2-5-2008 10:36 PM ]

freekey tak bersedia lagi ke?
atau rasa takleh memikul tanggungjawab?

kalau agak agak 50-50..better teruskan..
yang 50..akan jadi 70...

kalau agak agak 10-90..err kena tangguhkan la dulu..

kawenla..nanti dapat anak..takdela jauh sgt beza umur ngan kita nanti.

mendap ke ni :@ :@

kalo takde kekasih korang tak penah ke rasa sunyi ke?...jeles ke tgk org lain bertenet?..malam2 duk pikir dan berangan...stress tak???....

Reply #434 pressor's post

sunyi .. tp bende tu letak kat tepi, mls nk lyn2 sgt....

Ntah la..
kita x tau jodoh kita cmne masa akan datang, so x brani nak komen..
tapi klu bujang smpai ke tua,
nti sunyi plak

Reply #436 n.lee18's post

pernah terlintas nak membujang sampai ke tua
agak2 klu beritau mak ni mau dapat syarahan panjang, silap2 atuk nenek mak/pak saudara sume tumpang skaki bagi syarahan
tapi sekarang ni rasa 50-50, biar masa yg menentukannya

Reply #437 greyrose's post

Sama la..biar masa tentukan

klu mak tau bukan lg syarah panjang, silap2 pengsan

aku mmg ade ramai pompuan..dan mudah rapat ngn orang..but bile cerita pasal cinta jerk aku jadi takut..ntah aku taktau napa..aku penah ade kwan mmg minat kat aku..tiap2 ari sms dah mcm kekasih..dan satu kali tuh dia ckp kat aku takkanla prigi nak cr timba..so aku trus mengaku yang mmg aku suka kat dia..tp esk nye aku sms kat dia kate aku tak sesuai bercingta ngn dia..ade ramai lagik lelaki yg lebih baik dr aku..huhu..sebenarnye aku ni seorg yang tak yakin pada diri sendiri bila bckp bab cinta..tp bile bagi ceramah kat org lain pandai lak aku..hjhuuh...aku rs diri aku byk kekurangan..sbb tu lah aku mcm tak berani nak bercinta ngn mana2 pompuan..kalo suka pun suka dalam ati jerk..penah date gak ngn beberapa pompuan tp ending mcm tu jerk...sbg kawan..arghh..kadang2 aku tensen gak ngn diiri aku nih...amcmane nih?...mak bapak aku pun aku bgtg pada aku..so aku kena cr kerja yang sgt baik n stabil br aku rs aku patut berfikir soall cinta..skrg nih aku fokus tuk cr kerja yg lebih stabil jerk...argh..tolong aku..

bg nasihat sket kat aku nih...huhuhu...aku mahu dicinta dan mencintai seperti org2 lain..

Reply #439 pressor's post

mandi bunga bawah jambatan
sorry gurau