CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: lucero

SINETRON~~MUTIARA HATI~~DAH TAMAT~~

AKU SEDIKIT PELIK TGK CITE NEH... SEMAYANG TAYAH AMIK WUDUK KE :geram: patuh makcik bedah yg bertatu tu bley plak semayang... mekap menten jek walopun tgh semayang...

sebaliknye terharu ngan kasih sayang ibu dan anak

tatu - munkin macik tu dikire kes darurat, sbb dlm klinik penjara tade servis melaser tatu. :p
mekap - anggap saja arini mekap sblum bersolat, dan dia berjaya pelihara wuduk die

cita arini nabila kena langgar oleh pak aji kan...pastu nabila jadi buta...cian tp dia tetap mengenali ayahnya..tgk muka anisa semacam jer bila aji mengaku ayah pd nabila

a'aa hari ni nabila kena langgar dgn mas aji..adess..sedeynye tgk nabila buta

Reply #563 calenderbiru's post

aji tu mesti cam terpaksa mengaku yg dia ayah nabila sbb kesian..bila dia nak ingat ni..ingatkan tak sempat nak kejar dr nisa kat stesen akhirnya dpt gak siap i love u lagi...oooxpuas hati. sori dr nisa, apa yg aji ckp betul, masa lampau dia akan menggugat masa depan kalo mereka bersama...

Originally posted by calenderbiru at 9-2-2007 09:18 AM
cita arini nabila kena langgar oleh pak aji kan...pastu nabila jadi buta...cian tp dia tetap mengenali ayahnya..tgk muka anisa semacam jer bila aji mengaku ayah pd nabila

Follow Us
nak tanyer, citer ni sampai ep berada? sekarang dah episod baper? lambat lagi ke habis? aku tak sanggup nak tunggu lama2.

smlm ingatkan mas aji tak sempat nak kejar anisa... rupa2 nyer sempat gak. siap cakap ai le biu lagi. hampeh.... sakit betul ati aku...

ye ke mas aji terpaksa mengaku yang dia ayah nabila sebab kesian? tak bes ler kalo camtu. biler plak dia nak jumper dengan bu arini. lambat lagi ke? lambat lagi ke mas aji nak ingat sepenuhnya?

sowi....banyak tanyer laks.....

aku x suke part aji g kejar nisa smlm tu..member aku siap ckp ni angkara org gaji tu la yg suh gi kejar cinta ape la

aku harapkan aji x dan nk jupe nisa..skali siap ckp cinta plak..ades..kuciwa aku

:lo:eliness: veliness: ala Pak Adam kan ada apa Nabila bilang hari tu sahabat malaikat ke apa ke???? Akupun suka Pak Adam tua sebabnya Pak Aji tu kudut sangat.

aku gerammm bangettt................menyampah lak aku dgn dr anisa tu...aku ingat mas aji x dpt jmpa anisa...last2....cinabeng tul...dpt gakk...eiiii...gerammm...x suker....  sian aku dgn arini dan nabila...

ramai rupenye yg x suka aji kejar anisa...aku pun x suka gak...
nyampah tgk anisa desperate nak kat aji...budus punye pmpn...buat2 merajuk
lari ke bandung konon dgn harapan aji kejar dia, ntah2 dah berpakat dgn maid dia
cakap camtu ngan aji :@

Originally posted by Munawirah at 9-2-2007 01:41 PM
ramai rupenye yg x suka aji kejar anisa...aku pun x suka gak...
nyampah tgk anisa desperate nak kat aji...budus punye pmpn...buat2 merajuk
lari ke bandung konon dgn harapan aji kejar dia, ntah ...

haa haa

Originally posted by bdksempoi at 9-2-2007 09:55 AM

mesti sedih kan waktuh nih ... smlm tgk arini dgn nabila kat penjara pon dah sadiss

a'ahh.. saya siap bergenang air mata. org yg ade anak je akan btul2 paham betapa sengsaranya jiwa arini tuh..

Originally posted by ash_ikin at 9-2-2007 09:35 AM
aji tu mesti cam terpaksa mengaku yg dia ayah nabila sbb kesian..bila dia nak ingat ni..ingatkan tak sempat nak kejar dr nisa kat stesen akhirnya dpt gak siap i love u lagi...oooxpuas hati. sori  ...

kalau xsilap.. nnti nabila akan rasa sedih sbb dengar org panggil aji ngan nama yusof.. maknanya org tu bkn ayah dia. dia cuma cam aji tu melalui suara sbb dia kan dh buta... dh jumpa pn ade jek halangannya...

kalau xsilap.. nnti nabila akan rasa sedih sbb dengar org panggil aji ngan nama yusof.. maknanya org tu bkn ayah dia. dia cuma cam aji tu melalui suara sbb dia kan dh buta... dh jumpa p ... [/quote]

biasalah citer indon..... kalo tak camtu cepat ler abisnyer....

Episod 54

DUNIA seakan enggan tersenyum pada Nabila. Akibat kecelakaan yang menimpa dirinya, bocah malang itu kini mengalami kebutaan. Sementara Aji yang belum juga mengenali Nabila sebagai putrinya, diliputi perasaan bersalah. Nabila sendiri merasa senang setelah mendengar suara Aji. Tapi kegembiraan itu lenyap seketika, karena Aji mengatakan kalau nama yang sebenarnya adalah Yusuf.

Nisa melarang Nabila pulang ke rumah. Rupanya, ia tidak ingin Aji ditangkap polisi dengan tuduhan telah menabrak bocah kecil. Selain itu, Nisa juga menyangka kalau Arini benar-benar jahat, hingga tega meracuni Nabila. Di lain tempat, Salma panik karena Sri menculik Fadil. Sri juga meminta sejumlah uang sebagai upah untuk mengerjai Arini.

Ketika sedang berjalan mencari Nabila, Arini tertimpa musibah. Ia ambruk di jalan dan tak sadarkan diri. Beruntung datang seorang pria yang kemudian menolongnya. Nahas, pemuda yang bernama Sigit itu ternyata malah bermaksud jahat karena tergiur oleh kecantikan Arini.

Reply #576 arysa's post

nak tgk Adam main peranan...mesti dia bawa nabila balik rumah pak adam..harap2 la

Reply #571 Munawirah's post

aku pun tak suka nisa.. merajuk konon.. bila aji ckp i lap u tersengih2 dlm keta.. tetiba je aku nmpk nisa ni hodoh.. mulut dan gigi dia tak cantik.. hehehe...

Reply #576 arysa's post

kecian  yer nabila

aku pun x suka aji tu kejar dr nisa,ingatkan masa dr nisa tu tunduk maka aji tak dptlah cari nisa... rupa2nya nisa tu yg nampak aji,lepas tu siap panggil aji lagi.... eeeee geramnyaaaaaa:geram: :geram: