CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Kes Low Yat:Tak Mengaku Bersalah,Nak Raya.UPDATE#216 & #726

Brita tv9 td i dgr yg anchor laki tu ckp blogger papagemok.. haha

Santeira replied at 15-7-2015 03:45 PM
Oh kira ahlul nujum ya kau dik. Now, ada apa2 benda lain yg cerdik sikit nak cakap? Kalau takde ki ...

Rasanye da x de..cukuplah sampai sini je..aku x ske nk berborak lebeh2 lagi2 dgn org yg ske menghina tahap iq org lain dan ske merendah2kan org lain..dr ctu je aku bleh nmpk thp org yg ske sgt hina org ni camne..x ade sekelumit kuman pun yg bezakannye..

Santeira replied at 15-7-2015 11:36 PM
Oh, kau ahli nujum ke begitu pasti aku akan ditipu dik. I'll say it again, orang tak berilmu mmg a ...

lagi satu, org berilmu apabila ditipu akan tau mana nak tuju, bukan gi merusuh tak tentu hala...iols kena kelepet 2 hengget dgn telco pun gigih report skmm okeh? tercirit mereka ganti duit hakak...peduli hapa org nak cerca hakak 2 hengget pun nak berkira...becoz it's not abt the money, it's abt the unscrupuolus business practices

rainbowrainz replied at 15-7-2015 11:50 PM
Rasanye da x de..cukuplah sampai sini je..aku x ske nk berborak lebeh2 lagi2 dgn org yg ske menghi ...

Oh really? Kalau kau ilmu tinggi akan rasa terhina tak? Sapa makan cili dia la terasa pedas kan. Nabi kata berkata la yg benar kalaupun pahit. Aku pun malas nak layan ummah2 lembik yg sikit2 terhina ke hulu terhina ke hilir. Adios.

hzln replied at 15-7-2015 11:54 PM
lagi satu, org berilmu apabila ditipu akan tau mana nak tuju, bukan gi merusuh tak tentu hala...io ...

iya, bab masalah telco report ke SKMM is the best solusi, telco memang takut dengan heshe sebab heshe akan denda jah terus

Muka penjual telepon semua cam penyangak...

Bila kena gegar..si penyangak tutup kedai 3 hari..

Follow Us
Santeira replied at 15-7-2015 03:55 PM
Oh really? Kalau kau ilmu tinggi akan rasa terhina tak? Sapa makan cili dia la terasa pedas kan. N ...

Org yg ilmu tinggi x mcm ko..makin menunduk...lg berisi dr ko...tp ko ni bongkak sungguh..berlagak diri ko yg plg bagus..plg pandai..paling tiptop..jd ko rasa ko berilmu ke???alahaiiii..simplelah weih...yg kli ckp tu pandang2...jgn terlebeh over sampai sanggup ko hina iq org lain..ko rasa iq n tahap kepandaian ko terlebih bagus???camtu??sampai bleh hina org???itu aku ckp..elok lglah makcik felda n makcik pprt tu dr ko...yg rasa diri ko tu terrrrlebihhhh pandai kunun2nye..sampai tergamak hina iq org lain n merendah2kan tahap org lain...sikit pun xderk beza..jgnkan sekelumit..sebesar zarah kuman pun x derk beza ko ni...alahaiiii..aku plak yg sedih utk diri ko ni..apelah nasibkan..iq kokan terlebih bagusss

siang tadi pun ada ahli nujum...KALAU anak kau yg belasah pencuri sampai mampos, tau lah ko langit tinggi rendah, masih lagi ke ko nak bekking perbuatan membelasah tuh? gituh la lebih kurang ayatnya...nak jah aku reply ohhh yg membelasah itu anak aku? yg mampos sbb kena belasah lepas mencuri tu mesti anak ko kan?

hzln replied at 15-7-2015 11:54 PM
lagi satu, org berilmu apabila ditipu akan tau mana nak tuju, bukan gi merusuh tak tentu hala...io ...

Kan, punya la banyak channel nak adukan masalah ditipu. KPDNKK ada, tribunal pengguna ada. Last2 melayu tattoo hanya mampu merusuh jah.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 12:05 AM
Org yg ilmu tinggi x mcm ko..makin menunduk...lg berisi dr ko...tp ko ni bongkak sungguh..berlagak ...

eh, bukan tadi kata tak nak layan aku lagi ke? mesti sentap habis kan gatal sangat jari tu nak reply aku. gaya ko tulis ni mcm terkesan sangat dgn apa aku cakap, i could almost taste your delicious tears. like i said, hanya yg makan cili akan terasa pedas. org lain nak menunduk ke tanah ke, itu cara dorang. dorg nak mereput pun suka dorang lah, kenapa lak aku nak sheepkan diri aku jadi org lain.  dan aku cakap lagi sekali, orang tak berilmu akan ditipu. kalau tak nak kena tipu, tingkatkan lah ilmu tu, okay? anything else? nak tisu lap airmata tak?

an2toncit replied at 15-7-2015 10:05 PM
siap bertatu bagai.....ni yg kita nak sokong ?

bangang. tu bukan tatu. itu marker pen. semua okt akan dapat cop tu. polis akan conteng dgn marker pen untuk membezakan mana tahanan reman dan mana tahanan penjara. jangan fitnah budak tu. cukuplah dia dianiaya dipukul dan dicarut dgn bau perkauman oleh peniaga lowyat tersebut.

budak ni tidak mencuri. dia difitnah oleh kedai kononnya mencuri. dia lari sebab dia tak jadi beli. cina lowyat takkan lepaskan kau kalau dah cakap nak beli tapi tak jadi beli. cina tu marah budak tu belah sebab tu dia jerit pencuri supaya kawan2 dia tangkap dan pukul dia.

teruskan lah membekap sampah2 masarakat tuh...silap haribulan mampos tersepit kat tingkap rumah orang tak sempat nak pecah masuk rembat reta benda rumah orang

arwah baik orangnya tak tinggal semayang hormat org tua

oi korang...sahur nak dekat dah ni...

hzln replied at 16-7-2015 12:25 AM
teruskan lah membekap sampah2 masarakat tuh...silap haribulan mampos tersepit kat tingkap rumah oran ...

Posting orang hati dah panas...

Sakit nya tuh disini..

Di lubuk hati yang paling dalam...

Santeira replied at 15-7-2015 04:13 PM
eh, bukan tadi kata tak nak layan aku lagi ke? mesti sentap habis kan gatal sangat jari tu nak rep ...

Itu je ko nk tulis??ape dgn kata2 hinaan ko tu membuatkan diri ko rasa plg gah???plg pandai???sedihnyee idup ko ni..agaknye idup ko ari2 compom mesti nk hina org n nk downkan org..bru ko rasa diri ko yg plg baguskan...cerminlah diri ko puas2..idup ni xyahlah nk bangga giler sgt n nk bongkak sgt sampai tergamak nk keluarkan perkataan hinaan kt org lain..aku x kesah n menggelupur pun ko nk ckp aku bodoh ke atau ape2 pun..sbb aku tau tahap ko tu cmne..x sama weihhh..x sama dgn org yg berilmu..mungkin ko berilmu tp kosong..zero weih...zeroooo

rainbowrainz replied at 16-7-2015 12:40 AM
Itu je ko nk tulis??ape dgn kata2 hinaan ko tu membuatkan diri ko rasa plg gah???plg pandai???sedi ...

sayang sekali karier sebagai ahlul nujum tak berapa sustainable di malaysia ni. akak cadangkan ko pindah ke luar negara kat sana ko boleh bajet psikik baca perasaan orang sambil dibayar. apa yg akak boleh cakap kau akan fail dalam karier sebagai ahli nujum tu. anything else? tisu lap airmata ada sekotak kalau nak akak boleh kirim.

Santeira replied at 16-7-2015 12:47 AM
sayang sekali karier sebagai ahlul nujum tak berapa sustainable di malaysia ni. akak cadangkan ko ...

Turuk la lu...

Tiap bertekak je lu kalah..kurang pandai alias bodoh lu ni...

Rate

1

Lavahariraya replied at 16-7-2015 12:49 AM
Turuk la lu...

Tiap bertekak je lu kalah..kurang pandai alias bodoh lu ni...

cakap pasal diri sendiri. tiap kali register kena ban.

Santeira replied at 15-7-2015 04:47 PM
sayang sekali karier sebagai ahlul nujum tak berapa sustainable di malaysia ni. akak cadangkan ko ...

Alahaiiii...itu je nk ckp aku ahli nujum??sedihnyelah ko ni...rasa diri berilmu tp sayang giler ilmu tu x serap langsung  ke sanubari tu...beza btollah dgn org yg btol2 ade ilmu...yg kli jgn ske2 hina org utk rasa diri tu bgs n berilmu...x derk sape yg nk pandanglah weih..lg org nyampah ade le..poyo berilmu...alahaaaiiii...rasa nk nagis2 tgk keadaan serba kekurangan ko ni..kurang btol ilmu ko ni..bak sini le kotak tisu ko tu...sedihhh ngn ko ni..aku nagis lah utk diri ko yg serba kekurangan ni..ko ape nk rasa kan..sebab dah jd makan minum ko ayat2 cercaan n hinaan kt org lain..biasalah tu weihhh..bak cn tisu tu

Santeira replied at 16-7-2015 12:53 AM
cakap pasal diri sendiri. tiap kali register kena ban.

Satu lagi hati sudah terbakar di hari raya...

Wa yg kena ban..lu yg sedih di pagi syawal..