CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-LTS

Cabul Penumpang Wanita, Pemandu Uber Dibelasah Sekumpulan Lelaki

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 07:04 AM
jarang nengok movie ..
camne nak kata ey .. tak thrill  kita kena terima dan set in mind rupa wa ...

wahh mcm edgar allan poe. kemainn..

kalau aku selaku perempuan yg dress skirt nak nampak tundun, secara logik mmg aku akan lepak kat seat belakang.melainkan....aku dah biasa beramas mesra dgn lelaki biang so defensive tu tak wujud pada aku.seat depan dan belakang tetap selesa bagi aku.

tapi kalau mangsa lepak kat seat belakang.jenuh Sukri nak tarik tgn mangsa pg kat zip dia. melainkan Sukri negro bole ulur je dr depan khenn

mcm aku ckp tadi la.asal mcm kaki pukul tu semua dah ready?smooth planning?kan...takkan belas ringgit pun tak leh nak bayar?nak skip2?

last point tu FC baca kat mana?rumor ke fact?aku benci society kita ni mmg handal bab tokok tambah

aku cukup tak setuju belasah2 ni... even kalau betul peragut. tampar tumbuk sedas dua tu ok la.. lagi2 kalau jenis melawan.

undang2 kan ada. rasanya yg pukul2 tu confirm kena tangkap caj rusuhan, belasah orang dan rosakkan kereta.

nsb baik pjg umo lagi...risau skg kalo belasah nk smpi mati jekkk

mmg sukalah org sana buat undang undang sendiri..takde bukti...belasah ramai ramai...mcm kes budak perempaun yang kata kenal cabul tu..lelaki kena belasah sampai mati...hope polis buat siasatan kes ni...kalau lah tak betul mmg kesian mamat tu..kereta teruk kena pecah...kena belasah lagi..nak raya plak tu...

vietnam bnyk yg berkerak...i tak rasa sukri ni sangap nak buat benda tak senonoh tu pd bangsa pengotor ni.

Sorry, i bukan racist tp pd perempuan vietnam mmg i geli tengok...

ToungeSoup replied at 8-6-2017 07:37 AM
mmg sukalah org sana buat undang undang sendiri..takde bukti...belasah ramai ramai...mcm kes budak p ...

Agak2 kete tu dapat claim insuran tak?

Follow Us
underground replied at 8-6-2017 07:30 AM
aku cukup tak setuju belasah2 ni... even kalau betul peragut. tampar tumbuk sedas dua tu ok la.. lag ...

sebab tu dalam perubatan cina,traditional chinese medicine asas rawatan akupuntur disemak melalui sistem utama meridian.so setiap titik utama sistem meridian ini tugasnye mengawal fungsi organ dlm tubuh badan.titik utama sistem meridian ni terbagi kepada dua bahagian utama, Yin meridian dan Shinchen(contoh pada lengan mengawal hati,jantung dan peparu).

sebab tu bila kita kena elakkan benda2 cm ni berlaku.memukul dan buat undang2 sendiri last2 makan diri sendiri.tangan kita ni 'bisa' buat hari tu nasib kita malang penumbuk terkena salah satu titik utama sistem meridian.tiba2 jantung si mangsa gagal berfungsi dgn satu pukulan je.tak pepasal dpt title pembunuh.haaa

klu tak betul abislaah betina vietnam dgn hubbynya tu.. yg penting skrg nak tengok bukti video yg betina tu ckp..ada ke videonya?

kakiselit replied at 8-6-2017 07:51 AM

tak tahu lah...sbb bukan accidentkan...kena pecah...tapi rasanya leh kot..tapi kena buat report polis dulu lah

kat penang ka?
xpa, xpa.... nanti tokong buat majlis bebuka posa damaikan diorg
bulan baik ma.... kena maafkan org.
lagipun u, malay posa.... x baik marah lama2

kalau btul fitnah..mmg dasar PATI punye vietnm ni..dtg cni wt huru hara

yg penting mmg takde bukti. report polis je. biar si vietnam tu kene hantar balik negara asal die.

kakiselit replied at 8-6-2017 07:51 AM

bole claim prosedur tu dipanggil own damage knock for knock.rasanye method ni diperkenalkan bank negara around 90's bro.proses tuntutan sama mcm regular claim iaitu tuntutan dibuat pada pihak bersalah tapi melalui insurans party kita lah. dalam erti kata lain, kita claim melalui sykt insurans kita (kos masa lebih cepat) dan kemudian sykt insurans kita akan claim semula dari sykt insurans pihak ketiga.dari situ NCB kita tidak akan terjejas.jgn risau...hrp membantu ye bro

lagenda:NCB/No Claim Bonus juga dikenali dgn NCD No Claim Discount.

Percaya lar sangat dengan Vietnam slut tue. Babi Cinkies tue pun resis kan nak bunuh orang Melayu tue! Dah lar orang Melayu kena bunuh dengan Melayu neh Cina pulak nak join kaki membunuh Melayu. Pukimak betul weols neh Melayu jadi mangsa dengan bangsa snirik dan bangsa lain !!!

benci betul orang2 yang suka main pukul je ni.. periksa la dulu kesahihan nya.. ni tak pasal2 orang yg innocent sampai mati la kena pukul.. last2 nanti baling batu sembunyi tangan je..

saya mmg anti sangat orang yg buat sexual harassment.. tapi zaman sekarang ni perempuan pun senang sgt untuk menipu n buat cerita.. sebab tu uber drivers kat negara luar mostly dah pasang camera untuk record apa yg jadi dalam kereta..

https://www.youtube.com/watch?v=7N0F1d9Nck0

video ni tunjuk uber driver ni di attacked oleh perempuan gila sbb dia xde charger phone.. smpi perempuan tu kata she's just gonna tell everyone that he raped her.. nasib baik dia dh record awal2 apa yg jadi..

hehehe ..  itu baru 4 vietnam pukol melayu .

belum kita lagi myanmar yg ada dekat setengah juta .  

bangla yg berjuta2 ..   pakis ,  indon ..  negro .

MALAYSIA meriahh ..      

takziah...

memang geli tgk vietnam..
rasa mcm busuk xpenah mandi

vietnam ni suami merata2

monsterwife replied at 8-6-2017 06:54 AM
Perempuan Vietnam memang celaka.hantar je balik negara busuk Dia tu. Konon clean sangat tapi jatuhka ...

Kat sana pun stok muka2 busuk mcm tu mmg byk jadi pelacur. Pagi2 dah ada 4WD dtg amik, siap tinted gelap lagi. Ni masuk negara kita, jd pelacur jugak. Pastu buat naya kat org kita yg nak cari rezeki. Patut pelangkung je bapak ayam dia dgn dia sekali.