CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Saya Kesian Orang Macam Ni, Dia Hanya Kenal Saya Di TV - Nabil

ayorsuam replied at 24-12-2015 12:34 PM
Kalau Pak Nil jadi host GV, alamatnya aku stop tengok GV. Tak mampu rasanya nak tengok keceriaan p ...

Aku pun tak mampu noks tngok keponenans paknil tu. Very fake!

boylondonn replied at 24-12-2015 12:51 PM
Aku pun tak mampu noks tngok keponenans paknil tu. Very fake!

Chuols! Hanya kita 2 je tak mampu!

gua pun kesian baca komen dari bekas despatch bodoh iq rendah yg takde pelajaran tapi cuba bercakap macam golongan intelek

lawak menghina fizikal org lain hanya sesuai jadi hiburan manusia2 yg sama tahap iq dan tahap pendidikan babil je

Yang lawaknyer...Pelawak terasa bla orng 'kenakn'dia.Time pelawak 'kenakn' orang.....itu hanya 'lawak' jer.....Meme lawak bebenor ler ko nabil(x bleh blah).Boleh x aku panggil hang 'Nabil tak bleh blah,'tagline' hang 2016 ni,gantikn 'Nabil,Lu sendiri x fikir...ehhh...salah...lu fikirlah sendiri?Boleh tak?

Kau bertabat dulu la Nabil. Bila jd hos GV duk terkinja kinja mcm org sakit mental pastu bahan2 fizikal org. Meloyakan tgk perangai ko.

melinda_kerr replied at 23-12-2015 06:56 PM
Suruh org lain bertaubat laju jer. Yg kau kutuk fizikal org as bahan lawak kau tk ambil pulak pengaj ...

Kalau org yg komen depan depan kang kau tak boleh terima pulak. Kurangkanlah terlebih merapu tu bila jadi host rancangan. Kadang2 juri tak habis cakap dah habis dia potong

Follow Us
adeqo replied at 23-12-2015 10:41 PM
Ummah yg dicap 'keyboard warrior ' pun kesian ngan ko nabil, ko hnye kenal dorg sbg 'keyboard warrio ...

Kalau yg komen2 negatif dia kata keyboard warrior, tapi kalau yg puju memuji dia pangiil fans... #logikartis

Rhyno replied at 25-12-2015 11:24 AM
Kau bertabat dulu la Nabil. Bila jd hos GV duk terkinja kinja mcm org sakit mental pastu bahan2 fizi ...

Kan. Lepas tu suka potong cakap juri yg tak habis nak komen. juri tu tgh serius komen ko buat lawak pula

sam_survivor replied at 25-12-2015 11:57 AM
Kalau org yg komen depan depan kang kau tak boleh terima pulak. Kurangkanlah terlebih merapu tu bi ...

Kn die pernah bg statement dia boleh dgr komen dr org2 kerja proffesional jer.

Tapi kire ok gak la care die jawab...takdela nampak melenting tak tentu pasal..nabil n jihan bagi aku ok je walaupun kadang melampau jugak membahan orang..depa kene bahan balik pun depa layankan je tak la melenting plak...
Alangkan pak nil yang dicanang no1 tu pun dok membahan fizikal orang tak habis2.

Elehh... Time membahan orang ingat dosa tak ?

Dasar PPRT merasa kaya.

sam_survivor replied at 25-12-2015 12:00 PM
Kalau yg komen2 negatif dia kata keyboard warrior, tapi kalau yg puju memuji dia pangiil fans... # ...

Hahaha.. Typical Mentaliti retisss malayaaa..

sepitsiput replied at 23-12-2015 11:51 AM
umpama tepuk air di dulang...terpercik ke muka kekdahnya nabil oi

meols masih yaqin dgn spekuan m ...

Iyee kaka...iols pon setuju gitu.. Melebih sangat dia nye lawak bodoh tuu

akak pulak rasa style pengacaraan nabil inilah yang menaikkan rating GV tu. buat kontrovesi sikit2... lain dari style hosting pengacara2 sediada. hasilnya berjaya... selain nana dan faradhia yang naik nama semula, nabil dan jehan saja yang masih panas disebut2 namanya. yang lain dah tak 'panas' dah...

dinaz303 replied at 26-12-2015 09:45 AM
akak pulak rasa style pengacaraan nabil inilah yang menaikkan rating GV tu. buat kontrovesi sikit2.. ...

Yang lain wana xnapikan
Tapi si nabil ni.. Dia yg naikkan nama dia sendiri. Org pakat dah diam, bunyi lagi.. Ni bukan sekali dia bunyi..xcukup ker
Meletop sudah
HLive sudah
Press statement punye ler banyak
Hantar tokram lagi

melinda_kerr replied at 25-12-2015 12:00 PM
Kn die pernah bg statement dia boleh dgr komen dr org2 kerja proffesional jer.

Org2 kerja professional pun xada berlagak macam dia..
Dia ingat ummah kat sini kerja cikai kot.. Senyum sinis wana kaka..

Tu la orang kata, knp org2 mcm ni  ditakdirkan xjadi professional or belajar tinggi.. Sebab lagi meninggi hidung dia.. Xcium tanah agaknya.  

kenapa babil ni febret boss astro?
sbb majority yg tonton program melayu level pprt iq dan tahap pendidikan lebih kurang nabil je

wana89 replied at 26-12-2015 03:42 PM
Org2 kerja professional pun xada berlagak macam dia..
Dia ingat ummah kat sini kerja cikai kot ...

Itulah.. Kan dia juga tak hadap org nk tgk dia atau tak. Dia ckp klau xsuka tgkla rancangan lain. Dia lupa kot org ramai yg bantu naikkn dia. Die mcm x move on lg dr kes gv tu. Mcm xlps hbis dr interview paknil Yg dulu. Org dah terima dia balik dia byk bunyi lg.

selayaknye dihencap..bodoh sombong bongkak angkuh belagak nk mampuih..almaklum la dr despatch blh jd popular n kaya. mentang2 dpt  bini cun,ex stewardess..pdhal klu msh jd despatch x kan merasa la ko dpt zira tu..gigih nk menunjukkn diri tu pandai konon2nyer. harap ko x pakai pelaris diri.sbb smjak balik haji ni byk sgt npk kelemahan ko di sana sini.org jd meluat dgn lawak ko yg suka membahankn org,x respek retis yg dh lama bertapak dlm industri.aku bkn haterz tp kdg2 cara pengacaraan heols mmg melampau.tp bila dia dh kata kita semua ni kurang ksh syg,x de life,org yg gagal sume tu mmg aku geramm sgt dgn heols.aku tunggu astro ada saingan je..biar terlungkup n bungkus trs astro..baru tau langit tinggi ke rendah.