CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Kes Low Yat:Tak Mengaku Bersalah,Nak Raya.UPDATE#216 & #726

rainbowrainz replied at 16-7-2015 12:59 AM
Alahaiiii...itu je nk ckp aku ahli nujum??sedihnyelah ko ni...rasa diri berilmu tp sayang giler il ...

your tears are so delicious. sila PM kan alamat nanti aku hantarkan tisu lap airmata ko tu pakai pos. mungkin cita2 kau dulu jadi ahli nujum sbb tadi lagi dok kata aku rasa cam ni rasa cam tu, bajet2 ko ni tuhan pulak tahu apa yg org rasa kan, siap bayangkan aku tgk cermin bagai. i have to admit it's kind of creepy tahap delusion ko tu, maybe you just need psychiatric help. nanti aku hantarkan sekali alamat dan maklumat hubungan pakar psikiatri, okay?

Santeira replied at 15-7-2015 05:20 PM
your tears are so delicious. sila PM kan alamat nanti aku hantarkan tisu lap airmata ko tu pakai p ...

aduhhhhh...tol x aku ckp???sian ko ni...apply utk diri ko tu yg serba kekurangan dr aspek hubungan ko dgn manusia...ko x rasa ke dgn hina org lain diri ko ty serba serbi kurang..klo da daftar nti kt wad sakit jiwa gtaulah..kot kot aku dtg lawat ko..aku ni cpt sian kt org..so nti gtau ye klo da masuk wad..aku tetap dtg jenguk ko..x akan lupa ko..bertabahlah ye budak poyo yg budget hot n budget pandai giler kunun2 x pernah kena tipu sebab pandai giler..walaweihhhhhh..dasat ko niii

rainbowrainz replied at 16-7-2015 01:29 AM
aduhhhhh...tol x aku ckp???sian ko ni...apply utk diri ko tu yg serba kekurangan dr aspek hubungan ...

LOL. sentap nampak, masih terhegeh2 reply walhal tadi dah kata tak nak reply aku. still berlagak tuhan tahu serba serbi pasal orang yang kau tak kenal sambil merapik delusional? Cepatlah PM nama dan alamat. Kenapa tak PM lagi ni?  Lepas ni boleh minta admin tukar nick ko tu dari rainbowbrain ke emptybrain juga.

caprut!!

Santeira replied at 15-7-2015 05:50 PM
LOL. sentap nampak, masih terhegeh2 reply walhal tadi dah kata tak nak reply aku. still berlagak t ...

aku yg sentap ke ko???aduhhhhh...aku berlagak tuhan???adoiiiyaiiii...tu mcm tuju kt diri ko yg budget poyo abis pandai...perfect...tahap iq ko tip top..sampai tulis pun x sedar menghina org???meh le aku tulis blk ape ko tulis..kang ko sentap plak...ko mkn ubat tu dlu utk mengdownkan diri ko umpama diri pandai x leh kena tipu sebab ko berilmu tahap langit ke 7...banggalah diri sgt last2 mkn diri sendrik...malu x rasanyw hina org lain utk menampakkan diri ko tu kunun2 yg terrrrrbbbaaaggguusss n kunun2 ilmu ko tahap langit ke 7???aduyyyaaaiii..

rainbowrainz replied at 16-7-2015 02:02 AM
aku yg sentap ke ko???aduhhhhh...aku berlagak tuhan???adoiiiyaiiii...tu mcm tuju kt diri ko yg bud ...

LOL, aku hanya kata, orang tak berilmu / bodoh akan ditipu. Yang dok melalut kata aku aku rasa ilmu aku tinggi sampai tahap langit ketujuh pastu dok nujum apa aku rasa, bayangkan aku tgk diri depan cermin tu semua KO. aku tak tau pula kenapa ko insulted sangat sehingga tahap menggelupur defensif tuduh aku itu ini hanya dgn kenyataan simple aku tu. aku hanya assume yg ko ni tak berilmu dan kena tipu di loyat tu sebab ko menggelupur mcm hilang akal. Mana alamat nak hantar tisu buat lap airmata ko tu dgn no pakar psikiatri sekali. otak kau tu perlu dirawat tu, bahaya tau kalau dibiarkan.

Follow Us
Santeira replied at 15-7-2015 06:07 PM
LOL, aku hanya kata, orang tak berilmu / bodoh akan ditipu. Yang dok melalut kata aku aku rasa ilm ...

aduhhhh...kan da malu sendrik ko ni...alahaiiiii...da menghina org lain pastu twist lg cerita..eloklah ko duk renung diri ko yg berilmu bagai tu..org lain bimbo x mcm ko yg good good je

Edited by Santeira at 16-7-2015 02:18 AM
rainbowrainz replied at 16-7-2015 02:12 AM
aduhhhh...kan da malu sendrik ko ni...alahaiiiii...da menghina org lain pastu twist lg cerita..elo ...

skrg ko tgh confuse dgn perasaan ko sendiri dan tuduh orang lain pula rasa apa yg ko sedang rasa. Aku cuma buat kenyataan 'orang tak berilmu / bodoh memang akan ditipu.' yang lain pasal langit ketujuh, pasal cermin tu semua ko yg tulis aku pun tak tau kenapa ko imagine tahap mcm tu sekali, i assume something is just wrong with your brain. apsal tak PM lagi nama dan alamat ni. Otak kau tu perlu diperiksa tu.

Santeira replied at 15-7-2015 06:17 PM
skrg ko tgh confuse dgn perasaan ko sendiri dan tuduh orang lain pula rasa apa yg ko sedang rasa.  ...

haiiii otak aku yg kena periksa ke ko??kdg2 ko ni eloklah dibahasakn skit..sbb ske sgt hina org umpama ko ni bgs2..ape ko tulis td...cuba ko baca blk...itu pun nk aku tuliskan ke...cuba ko baca blk..bacalah mana tau ko terkesan dgn ayat ko sendrik..berilmukan ko ni..adoooiiii

rainbowrainz replied at 16-7-2015 02:39 AM
haiiii otak aku yg kena periksa ke ko??kdg2 ko ni eloklah dibahasakn skit..sbb ske sgt hina org um ...

apa yg dibahasakan sangat tu? LOL. Yang aku nampak tangisan saja. Mcm budak2 meroyan sbb tak dapat gula2.

Santeira replied at 15-7-2015 06:42 PM
apa yg dibahasakan sangat tu? LOL. Yang aku nampak tangisan saja. Mcm budak2 meroyan sbb tak dapat ...

alahaiiiii...siankan ko ni..x ade perkataan yg baik pun kuar dr ko...kan aku da ckp..

rainbowrainz replied at 16-7-2015 02:44 AM
alahaiiiii...siankan ko ni..x ade perkataan yg baik pun kuar dr ko...kan aku da ckp..

Nak cakap benda baik berkenaan benda yang tak baik? Aku ni jenis brutally honest. Kalau kau dah mmg mcm tu, mcm tu lah aku cakap. Kalau kau dah mcm budak meroyan, maka itulah yg akan aku cakap. Sama mcm simple statement aku sebelum ni, orang tak berilmu akan ditipu. I just say the truth. Sesetenga orang tak suka kebenaran, sbb ia menyakitkan mereka. Mcm apa yg sedang ko alami skrg lah, aku rasa.

Santeira replied at 15-7-2015 06:49 PM
Nak cakap benda baik berkenaan benda yang tak baik? Aku ni jenis brutally honest. Kalau kau dah mm ...

ianya menyakitkan aku ke???skit pun x..aku rasa ko ckp tu utk diri ko..sbb xderk plak aku hina org lain utk menampakkan diri aku bgs..ke utk ko ni...aduyaaaiii

rainbowrainz replied at 16-7-2015 02:52 AM
ianya menyakitkan aku ke???skit pun x..aku rasa ko ckp tu utk diri ko..sbb xderk plak aku hina org ...

well if it didn't pain you, kau takkan ada di sini cuba reply dgn tangisan demi tangisan mcm ni. dah tentu dari tadi ko akan buat apa yg ko kata ko nak buat iaitu tak reply aku. tapi ko tetap gak reply walaupun benda2 yg ko cakap tu tahap sampah sarap je, sbb 'sakitnya tuh di sini di dalam hatiku'.
lain kali, kalau tak nak dipanggil bimbo, jangan buat statement bimbo, simple kan? tadi pun sis @Changa mengerti bahawa bila aku cakap pasal 'tak berilmu', aku refer pada ilmu IT, sbb masa tu aku bercakap pasal pengalaman membeli barang di lowyat. Kalau ilmu setat zahar tu tinggi, tinggi dalam bidang agama bukan bidang IT, hasilnya kenalah tiipu berpuluh ribu jua lah di lowyat. Faham kan? Ke bimbo masih tak faham?

hzln replied at 16-7-2015 12:25 AM
teruskan lah membekap sampah2 masarakat tuh...silap haribulan mampos tersepit kat tingkap rumah oran ...

kau tunggulah satu hari berlaku kat kau baru kau sedar apa aku cakap.

kalau kau ada telur kau pegi buat2 survey henfon kat Mines. tanya dia berapa ringgit.

sedar2 je dia dah bukak kotak dan bukak resit.

cubalah kau belah time tu. konfirm dia akan jerit pencuri. lepas tu berduyun2lah cina lain akan tangkap dan belasah kau sambil maki2 bangsa melayu.

Tunggulah. Aku harap terkena kat kaum keturunan kau.

Santeira replied at 15-7-2015 06:58 PM
well if it didn't pain you, kau takkan ada di sini cuba reply dgn tangisan demi tangisan mcm ni. d ...

X phm lg ke??stament bimbo??aku ke ko???ce tgk blk..

mari sini aku bagi tau satu benda. sebenarnya apa yang berlaku budak melayu tu tengah survey phone. dia tak cakap pun nak beli. tapi cina tu tiba2 terus buka kotak dan buka resit. budak melayu tu suruh cancel tapi cina tu paksa dia beli jugak. jadi budak melayu tu lari lah. cina itu pun jerit pencuri pencuri !! geng cina kat ground floor pun tangkap dan pukul budak melayu ni. sewaktu dipukul geng2 cina juga mengeluarkan kata2 kesat berbau perkauman sepert "melayu bangsa pencuri" dan sebagainya. Kerana tidak puas hati budak ini panggil budak2 3 line dan pekida untuk bantai balik cina2 yang racist tu. kebanyakan cina yang dikenalpasti membantai budak tu adalah peniaga Oppo. sebab itu kedai Oppo yang diserang. Moral of the story : Cina jangan menipu bila berniaga. Jangan guna tipu helah untuk memaksa pengguna membeli barang anda !!!

kesian papa gemok asik di salahkan sebab terlebih kolestrol

Yang budak2 tu datang semata2 pasal member diorang k-rol tu kena belasah....
Orang lain yang datang ramai2 nak repeat bagai tu untuk ape padahal budak2 tu aman damai je kat rumah...