CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Kes Low Yat:Tak Mengaku Bersalah,Nak Raya.UPDATE#216 & #726

Santeira replied at 16-7-2015 08:28 AM
tak payah pikir pun, mmg itu cara logik nak kasi ko tisu. ko benda logik mcm tu pun nak kena fikir ...

Tgk n baca reply ko pun tau sape yg meroyan bagai??aku ke ko???walaweihhh..gelakkan jelah selagi bolehhh

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:33 PM
Compomlah ko ni x btol daaa..sian dowhhh

Orang gila mcm ko mmg camtu, perlu jumpa pakar psikiatri tapi sentiasa menuduh orang lain tak betul, sebagai contoh, orang lain posting 'tak berilmu akan ditipu', terus dia buat assumption orang lain tu fikir diri dia 'pandai tahap langit ketujuh', 'paling pandai di dunia', siap suruh imagine orang tu bercermin bagai, membimbangkan orang mcm ni. orang tu tak kata pun benda2 yg dia kata tu.

Santeira replied at 16-7-2015 08:31 AM
aku bukan duduk kat sebelah rumah ko nak bagi tisu utk lap air mata ko tu, dgn kad pakar psikiatri ...

Weijhh aku ke yg merusuh bagai??walaweihhh merepek tahap gaban da ko ni..btol kronik da ko ni..huhuhuhu

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:37 PM
Weijhh aku ke yg merusuh bagai??walaweihhh merepek tahap gaban da ko ni..btol kronik da ko ni..huh ...

hello, ko faham bahasa melayu tak? untuk mengelakkan situasi merusuh di masa hadapan, ko kena jumpa pakar psikiatri. meroyan tahap teruk dah ni sampai dah salah baca apa orang tulis.

rentung dah tred nih

Santeira replied at 16-7-2015 08:36 AM
Orang gila mcm ko mmg camtu, perlu jumpa pakar psikiatri tapi sentiasa menuduh orang lain tak betu ...

Sian da ko ni..ske sgt hina org lain  x berilmu sekali terpalit2 kt diri ko yg perasan good good tu..baca blklah ape aku tulis tu

Follow Us
Santeira replied at 16-7-2015 08:39 AM
hello, ko faham bahasa melayu tak? untuk mengelakkan situasi merusuh di masa hadapan, ko kena jump ...

Siap mentionkan aku merusuh bagai..gila kronik ko ni..hohoho..btol tahap terok da ko ni...lg lama layan ko kang berjangkit2 penyakit gila ko tu kt aku..takutt weihhh..takoootttt

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:39 PM
Sian da ko ni..ske sgt hina org lain  x berilmu sekali terpalit2 kt diri ko yg perasan good good t ...

BBNU bimbo saja yang guna perkataan 'good good' ni. Orang tak berilmu akan ditipu, okeh dik?

hzln replied at 16-7-2015 08:39 AM
rentung dah tred nih

Huhuhuhu...aku nk larik jauh2 kang berjangkittt pulakk gila die kt aku ni..larikkkk

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:42 PM
Siap mentionkan aku merusuh bagai..gila kronik ko ni..hohoho..btol tahap terok da ko ni...lg lama  ...

Spin pulak bimbo ni. Aku cakap ko perlu jumpa pakar psikiiatri utk elak situasi merusuh. tgk kat dalam thread ni pun kau dah merusuh dgn simple statement aku 'orang tak beilmu akan ditipu'. statement aku tu general je bukan PA ko pun tapi ko terus meroyan merusuh dalam thread.

Santeira replied at 16-7-2015 08:43 AM
BBNU bimbo saja yang guna perkataan 'good good' ni. Orang tak berilmu akan ditipu, okeh dik?  ...

Guna perkataan good good pun dah leh tau org tu bimbo ke x???perghhh..dasat giler konye tahap ilmu ko tu ye...larikk weih..berjangkit kang

ada rusuhan dalam thread.

Santeira replied at 16-7-2015 08:46 AM
Spin pulak bimbo ni. Aku cakap ko perlu jumpa pakar psikiiatri utk elak situasi merusuh. tgk kat d ...

Aku nk larik jauh2..penyakit ko tu nti berjangkit..hohoho

Santeira replied at 16-7-2015 04:46 PM
Spin pulak bimbo ni. Aku cakap ko perlu jumpa pakar psikiiatri utk elak situasi merusuh. tgk kat d ...

itu je la ilmu lu ada...puuuunnnnn..

spin..spin..spin...psikiatri..tisu..

lembam bahlol otak lu....

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:46 PM
Guna perkataan good good pun dah leh tau org tu bimbo ke x???perghhh..dasat giler konye tahap ilmu ...

Bukan, orang tu bimbo sbb bila dia baca pernyataan 'orang tak berilmu akan ditipu' dia terus meroyan merapik meraban. Yang 'good good' tu petanda BBNU. Sbb ko memenuhi dua kriteria di atas maka sesuaila ko digelar BBNU Bimbo. Kata nak lari sangat tadi. But keep coming back for more.

Alahaiiii...siannyeee..gila kejinye perangai..x ksi nama dan alamat bagai pun nk meroyan terokkk..trokk trokk

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:49 PM
Aku nk larik jauh2..penyakit ko tu nti berjangkit..hohoho

But you're still here. Dari semalam kata tak nak reply, nak blah, nak lari, tapi masih di sini. I think it's a sign of brain defect. Ko ni sama mcm lavapondan tu, kena ban tapi register balik semata2 inginkan perhatian

Santeira replied at 16-7-2015 08:50 AM
Bukan, orang tu bimbo sbb bila dia baca pernyataan 'orang tak berilmu akan ditipu' dia terus meroy ...

Hohohoho..gelak guling2 ni...guna perkataan good good je dah memenuhi kriteria ko???hohoho..x kusangka tahap ilmu ko yg tinggi tu ye..tol x aku ckp..yg kli...yg kli..habiskan lah ayat tu utk ko..x sampai ati nk tulis..hohoho

rainbowrainz replied at 16-7-2015 04:50 PM
Alahaiiii...siannyeee..gila kejinye perangai..x ksi nama dan alamat bagai pun nk meroyan terokkk..tr ...

tunjuk perangai bimbo, dipanggil bimbo. Kemudian merapik meraban menangis mcm orang gila. Minta nama dan alamat utk dihantarkann tisu dan namecard pakar psikiatri terus spin spin spin lagi. Spesis tak cukup perhatian kan ko ni?

Santeira replied at 16-7-2015 08:52 AM
But you're still here. Dari semalam kata tak nak reply, nak blah, nak lari, tapi masih di sini. I  ...

Waakakakak..da sakit jiwa tahap kronik pastu samakan aku ngn org laenn???keji gila ko ni..hohoho..nk bengang ngn aku bengang jelah xyah ko nk babitkn org laen..tinggi ilmu ko ye dak sakit jiwa