CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: enchikfitz

All About Wedding Sam Cendawan #konK & Syatilla Melvin?

syue86 replied at 18-1-2016 06:05 PM
save space dlm hardisk tu
syatilla nages dgn berbulu mata pelesu
adui la..aku xtau nk gelak k ...

mmg save betui my space hd,siap aku download drama bersiri....aku smlm mmg gelak tgk sam,mummy n syatilla nages...

Babak nanges dlm melodi semalam..
"adik akan terus jaga mummy,..." "mummy pon akan...."uhuhu...tahniah n slmat pengantin baru buat korg berdua sam n syatilla

eely_shana replied at 18-1-2016 06:15 PM
Babak nanges dlm melodi semalam..
"adik akan terus jaga mummy,..." "mummy pon akan...."uhuhu...tahn ...

geli weh masa sam bahasa diri adik kat mummy dia.....uwekkk!!!

Capital_S replied at 18-1-2016 06:13 PM
mmg save betui my space hd,siap aku download drama bersiri....aku smlm mmg gelak tgk sam,mummy n s ...

alaaa...aku tgh makan time tu
tak dapat nk join gelak tau
wpn jiw kecamuk nak gelak ke nages ke
tp tetap nk gelak gak

pastu asik la nk highlight die anak bongsu
'saya ni anak bongsu, anak lelaki..'
mata dia pun mcm meliar ke sana ke mari
mcm berlakon pun ada gak
tak genuine

syue86 replied at 18-1-2016 06:23 PM
alaaa...aku tgh makan time tu
tak dapat nk join gelak tau
wpn jiw kecamuk nak gelak ke nages ke
...

dia berlakun nanges kot,nama pun pelakun.....heeehehe

Don't know why but i dapat rasa sam ni kalau dah kahwin dia ni akan jadi traditional husband.. Jenis laki yang harap bini je buat semua keje, tak reti nak menolong.. Si syatilla ni pulak nampak macam pesen menurut perintah je

Follow Us
Tengok sam & tilla kat hlive
Memang nampak ai tilla ni sayang kat sam
Sam nampak macam biasa je, jenis macam tengok tak tengok
Tu pada pandangan iols lah

makan pun bersuap lagi ni, kata mummy

aku rasa sam ni mmg anak mak tahap dewa...

Tgk muka Sam ni nampak good boy sgt,skali dlm video terus jadi badboy

X faham, cendawan apa pulak ni? Kenapa sam konk pulak? Konk as bateri kong ke? Ayyo bahasa forum cari lambat otak2 saya nak berhubung. Hahaha

aku rasa si sam ni jenis tak sure memanjang..
syatilla pulak mmg suka kat sam sampai sanggup tunggu and layan kerenah sam bertahun2...

tapi paling menyampah, bila tanya tak mengaku tapi bila buat PC siap jalan masuk ala ratu cantik, tempah baju bagai...

tgk melodi aku geli sebab hewah2 kau sam bukan main mcm ank lindungan kaabah sgt. teringat thread csi rasa mcm nk terajang je tgk ko nanges2

patutla sam nakkan si tilla,
tilla ni desprate nak kan sam.. sam tu so-so je..
dia anak mak,, mmg dia suka la pmpn yg agung2 kan dia mcm tilla..
padan muka kau tilla,hadap la mak dgn anak mak tu..

sixret replied at 18-1-2016 09:50 PM
X faham, cendawan apa pulak ni? Kenapa sam konk pulak? Konk as bateri kong ke? Ayyo bahasa forum car ...

masih ada lagi yg taktahu ni. hahaha. noks p search benang #kimk,konk , uols baca & uols akan faham apa yg dimaksudkan cendawan segala

Edited by sepitsiput at 18-1-2016 11:44 PM

sorry la chuols.. lelaki anak emak ni meols mmg turn off..
laki meols, mak mertua meols didik cara garang...so dia x depend sgt dgn mak dia.. so bila dia tgk cara layanan mak meols kt dia, dia dpt different point of view... memula dulu meols heran gak apsal dia jarang nau nk calling2 tnya khabar mak sendiri khuenn? asyik meols jah yg call mak mertua.. lama2 meols faham, ada sesetengah anak lelaki yg dididik tegas, diorg x depend sgt kt mak..tp dia tahu bila dia nk calling2 mak dia..sbb meols tgk masa mak mertua meols masuk hospital, dia yg jarang calling2 ni yg dok jaga sampai tidur sepital..adik heols yg bongsu, lelaki, anak mak...tp semua malas..nk jenguk mak pun hrp org nk carpool pdhal ada kete sendiri. dah tua2 ni mak mertua meols x garang pun dgn anak2...so meols suggest kat hubby meols, berbaik atau manjakan mak dia, tp dia faham meols pun kene ambik hati..so tiap kali dia bg duit kt meols suruh beli apa2 utk mak heols, heols akan mention meols yg pilih kain la, kasut la etc. bukan ape, org tua tu xkan la meols nk joli sakan alang2 heols x rapat dgn mak sendiri khuenn? kene lah rapatkan mana yg renggang. meols tnya gak laki meols apsal kalau ada problem apa2 dia seboleh2 nk settle sendiri , dia cakap, buat apa semua benda nk kena call mak/bapak dia, diorg dah tua...buat sakit kepala je fikir masalah anak2. tp klu dlm pantang, meols insist juga la mak mertua meols dtg jenguk dan tidur semalam dua..at least dia participate, walaupun dlm segala benda meols dgn mak meols..boleh non stop bersembang kt phone tnya itu ini. pompuan dgn mak sendiri lain, banding lelaki dgn mak sendiri kot.

so meols tgk sam ni stok anak mak yg kronik gitew..nak2, heshe xde bapak sejak kecil. so bertabahlah Tilla Rela ya!

311gurl replied at 18-1-2016 10:56 PM
patutla sam nakkan si tilla,
tilla ni desprate nak kan sam.. sam tu so-so je..
dia anak mak,, mmg  ...

Bila bercinta, ok je kot nak layan perangi diva sam niNanti bila dah kawen, then duk skali ngan MIL
Hadap lah Tilla melayan kedivaan somi ngan omak
Jangan makan hati sudah

Sam kaedahnya menurut bidalan org2 lama..kawin la dgn org yg thegeh2 cinta maut kat ko, jgn kawin dgn org yg ko tkejar2..tp ai ttp ksian kalo tilla kena dump ngn sam lps kawin t..doakan baik2 jela yer.. *mode setazah.. wpon sebenornya ai tgk airmuka tilla grg uolls..seremmm!

Tak tau lah klu ada yang prefer kawen ngan anak emak ni.. Ada yang cair kot bila tengok anak laki layan emak ngan penuh kasih sayang.. Bila dah tengok sweetnya laki tu layan emak dia, si pompuan mula lah pasang  angan2 satu hari nanti aku nak kawen ngan laki caring, yang boleh jaga aku till jannah gittew

Realitinya, kawen ngan anak emak ni, kena banyak sabar.. Kadang2 si emak dah lupa anak kesayangan dia dah kawen.. Benda remeh pun nak bagitau anak.. Badan kena gigit nyamukpun, terus nak mengadu kat anak.. Pendek kata, semua nak diadunya kat anak

Yang si anak lak, dah besar masih nak mengharap kat emak.. Sume benda nak bagitau emak. Kawan aku yang kawen ngan anak emak ni dah rasa macam mana.. Kena sabar jek

Tak tau lah pulak sam anak emak ni.. Tilla kena ready jek

knp aku rrasa sam ni nAk tunjuk sgt yg dia ni Anak mAk..semue org dah tau lah...