CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Jenayah] Kes Low Yat:Tak Mengaku Bersalah,Nak Raya.UPDATE#216 & #726

Santeira replied at 16-7-2015 09:17 AM
kenapa, ko rasa terhina ya dikaitkan dgn lavapondan. tapi perangai ko serupa dia juga, spesis tak  ...

Aku yg terhina ko???hahahaha

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:19 PM
Ko susah ati ke klo aku nk reply pun..ade aku pki internet ko..at least aku x keji mcm ko duk beng ...

sbb ko cakap tak serupa bikin. kata nak blah, nak lari tak nak reply, tapi still gak reply.  orang kata lain, ko tuduh orang kata lain.Kesian mak ko dik, dapat anak spesis mengemis perhatian sebegini.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:11 PM
Org yg tinggi ilmu die saje x babitkan mak org laen utk ckp x cukup perhatian??ko cukup ke perhati ...

mmg bangga pun mak aku dgn aku. dia setuju bahawasanya spesis bimbo tak cukup perhatian ni perlu aku berikan perhatian sewajarnya supaya tak memudaratkan orang lain.

Santeira replied at 16-7-2015 09:17 AM
kenapa, ko rasa terhina ya dikaitkan dgn lavapondan. tapi perangai ko serupa dia juga, spesis tak  ...

Aku x rasa terhina...tp sian sungguh kt ko yg perangai keji ni..btollah ko ni weng weng:"&/+!:..gelak gelak gelak

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:20 PM
Aku yg terhina ko???hahahaha

kalau tak terhina apsal komplem org kata ko sama mcm lavapondan dan mak ko tak bagi ko cukup perhatian? it's the truth, isnt it?

Santeira replied at 16-7-2015 09:22 AM
sbb ko cakap tak serupa bikin. kata nak blah, nak lari tak nak reply, tapi still gak reply.  orang ...

Aku lg sian kt ko..kunun tinggi ilmunye..wat penat mak kokan..dah bengang babit kan mak aku..pasni babitkn atok aku plak..hohohl

Follow Us
rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:24 PM
Aku x rasa terhina...tp sian sungguh kt ko yg perangai keji ni..btollah ko ni weng weng:"&/+!:..ge ...

tak terhina tapi meroyan marah bila dikata bimbo tak cukup perhatian mak shingga terpaksa mengemis perhatian di sini.

Santeira replied at 16-7-2015 09:24 AM
mmg bangga pun mak aku dgn aku. dia setuju bahawasanya spesis bimbo tak cukup perhatian ni perlu a ...

Gelak weih aku..memang patut pun mak ko bangga..ape x bangga dpt mcm ko weihhh..weng weng..keji gila teekutuk perangai ko tu..gelak sehh..gelakkk ni

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:26 PM
Aku lg sian kt ko..kunun tinggi ilmunye..wat penat mak kokan..dah bengang babit kan mak aku..pasni ...

kenapa atok ko pun tak kasi ko perhatian ke? aku ingatkan mak ko je yg tak kasi, sampai mcm ni tahap meroyannya.

Santeira replied at 16-7-2015 09:28 AM
tak terhina tapi meroyan marah bila dikata bimbo tak cukup perhatian mak shingga terpaksa mengemis ...

Wakakakak..aku yg meroyan marah bila ko ckp bimbo???walaweihhhh..ke ko yg meroyan bagai sampai babitkan mak aku???weng weng..tinggi tul ilmu kokan dikkk

Santeira replied at 16-7-2015 09:29 AM
kenapa atok ko pun tak kasi ko perhatian ke? aku ingatkan mak ko je yg tak kasi, sampai mcm ni ta ...

Sian dowh ko ni...siannnn

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:28 PM
Gelak weih aku..memang patut pun mak ko bangga..ape x bangga dpt mcm ko weihhh..weng weng..keji gi ...

mmgla patut pun. memberi perhatian kepada spesis tak cukup perhatian mcm ko ni mulia tau. orang yang defisit perhatian ko ni bahaya dan delusional, takut nanti membahayakan orang sekeliling. bila orang cakap satu benda, dia meroyan tuduh orang tu cakap benda2 lain.

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:30 PM
Wakakakak..aku yg meroyan marah bila ko ckp bimbo???walaweihhhh..ke ko yg meroyan bagai sampai bab ...

spesis tak cukup perhatian mak ni mmg mcm ko ni. benda yg orang tak cakap ko tuduh orang cakap. sebenarnya bukan salah mak ko pun, cuma mungkin dia malas nak layan BBNU bimbo mcm ko ni.

Santeira replied at 16-7-2015 09:31 AM
mmgla patut pun. memberi perhatian kepada spesis tak cukup perhatian mcm ko ni mulia tau. orang ya ...

Wakakakak...bengabg ngn aku babi..tkn lava pastu mak aku.x derk point da ko tu..ikutkn ati ko yg keji tu mau ko makikan akukan...hahahaha..keji weih..keji..mau x bangga dpt cm ko..yg x cukup sifat ni..makanan harian ko duk mencerca org ngn menghina org..walaweihhh...weng weng

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:34 PM
Wakakakak...bengabg ngn aku babi..tkn lava pastu mak aku.x derk point da ko tu..ikutkn ati ko yg k ...

pastu bila dia dah meroyan tahap menggila keluarla perkataan 'babi'. Oh yeah, mission accomplished.

Nk maki aku maki jelah..x derk hal pun..duk babitkan mak aku bagai pastu clp org laen meroyan..keji gila ko ni weih..weng weng

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:38 PM
Nk maki aku maki jelah..x derk hal pun..duk babitkan mak aku bagai pastu clp org laen meroyan..keji  ...

aku bukan kutuk mak ko pun. aku cuma kata ko tak cukup perhatian mak, kira keji ko la tu. bukan mak ko.  mak ko dah ok dah tip top, ko je pengemis perhatian sbb tak cukup perhatian mak.

Ske sgt membonggokkan org laen..sendrik bongok n x cukup sifat x tau..lg mau ckp meroyan bagai..ko klo x meroyan ko x petik pun mak aku...keji wrih..keji...laennn benarr org yg tinggi ilmu dr ko yg oerasan tinggi ilmu..nk maki forumer maki je..xyahlah babitkan mak mak plak..ape ke terokkk n keji ko ni..ati da hitamm..terpantul2 dkt dlm diri ko tu

rainbowrainz replied at 16-7-2015 05:42 PM
Ske sgt membonggokkan org laen..sendrik bongok n x cukup sifat x tau..lg mau ckp meroyan bagai..ko k ...

kalau benda tu tak betul takde ko nak meroyan. mcm bila aku cakap ko bimbo tak cukup perhatian mak, kalau tak betul takde la ko nak reply2 sambil nangis gini. Dah marah2 gini tandanya betul la tu. aku contohnya, orang nak kata aku apa pun, kalau benda tu tak betul takdenya aku nak amik port. Mcm aku dituduh pengganas ISIS misalnya, buat apa nak terhina kalau tak betul ya tak. mcm aku kata 'orang tak berilmu akan ditipu', orang yang yang kena tipu di loyat pasti berdesing rasa dirinya tak berilmu.

Babi ke???babit pun x leh baca ke??aku x le sekeji ko dik..mak aku bg cukup pelajaran..xderk nye nk mengeji org sesuke ati sampai babitkan mak org laen..alhamdulillah le mak aku dpt aku yv x perasan good good ni..klo ko x tau le..nk up diri sendrik sampai sanggup mengeji org lain...keji giler ko ni..weng weng webg