CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: LaksamanaSunan

Jiran Takda Muka Malu

upah je orang simbah asid ke muka jiran kamoo

fuhhh..akhirnyeeeee...
menantikn cite selnjutnye dr incek laksamana...
besh bace cite ko ni...
like patplo juta kali..

jiran apekah tuh...

Penat siot merempit 2 hari baca cite TT. Belum lagi dengan tambah tolak darab bahagi perangai Amri Iman & sekeluarga yang gila. Oh, lupa. Makcik TT pun gila. Seriously, dua-dua memang psiko. Rasa nak tolong kau simbah asid ke muka dorang je rasanya, hahaha.

Anyway, aku rasa aku dah jadi kipas susah mati kau pulak. Hee, jangan lupa hapdet kisah terbaru, hokay? x
- Peminat susah matimu

TT, nak update !

sila la update TT...

Follow Us
tunggu hapdet dr incik laksamana

tt xde hapdet terbaru ke?

kasik uppp.....

....xde apa2 hapdet lg nampaknya

abis gak baca thread ni...ni first time baca thread dr mula spai abis,biasa langkah2 je tgk mna yg citer terbaru...
tp citer TT ni best la..spai x sedar dh khatam..

kesian kuarga TT ni,dh la jd port lepak jiran2,kena pow lg pastu kena fitnah lak...:@
ni smua kerana sifat mak ayah TT yg terlalu baik dgn jiran2...

laksaman sunan...

mana la hang ni pi

aku dari tak sign as member cari dok baca thread hang

skang aku dah jadik membe dah pun kat sini...

meh la sambung citer hang ni

ramai okeh peminat hang kat sini

motip up kan balik thread ni?? igtkan ada update baru

Takde update lagi ke TT? Tak pernah ikut thread panjang macam ni dgn khusyuknya...

Assalammualaikum/salam sejahtera para forumer sekalian.

Hari nie aku nak story satu masalah yg se ...
LaksamanaSunan Post at 19-6-2011 15:33

patok la mu selalu lepak porum... hidop mu dekat dunia sebenar tak gembira

lorr aku ingat si sunan ni ade update!

hampeh la..pesal la dok up benang lama

Reply 260# LaksamanaSunan

Kdg2 kalu dtg mood malas akak aku, kain baju xlipat, pinggan xbasuh. Normal la kan dlm famly. Dia dgn sehanjing2 sifat, pegi ngumpat kat jiran2 lain kata mak aku xreti ajar anak. Sial3. Aku paling pantang dgr cita2 mcmnie. Ko masuk umah aku suka2 hati pastu ko jaja cter buruk kat org.

tu sbb aku pun malas kalau ada kawan2 nk bertandang rumah.... aku dilahirkan bukan nk jadi maid.... ada org suka kemas2, kadg too obssess.... lain org lain padang.... tapi most ppl mulut tk leh seal, menjejeh jer hal org tapi tk tgk hal sendiri... tu sbb aku tk suka berkawan dgn org2 mcm jiran TT ni... kat area aku pun ramai camni, yg mcm Amri pun ada, melantak kat rumah org sampai dpt save $ beli rumah besar sbb.... hmmm lu pikir la sendiri.......

Reply 267# LaksamanaSunan

Aku pn tgok skali la drama sebabak tue. Dorg nk jejanz tue kawen dgn adik dorg nie. Tp bg aku, pmpoan tue rela. Asal xbelasah dia skali. Sama2 miang khenn. Aku pn naik cnfuse. Asal kat umah aku pulak port dorg nk settle masalah?

Bapak ko dh dinobat jadi PENGHULU la kat kawasan rumah ko tu...

memandangkan aku da melekat kat thread ni dr semalam, so aku nk sumbangkan cite sket psl jiran..bukan utk ngate ke hape..tp lebih pade amek iktibar..

pade aku, kite mmg kene bercampur dgn jiran..yela, klu tbe2 umah kite masuk pencuri ke, hape ke, kite gak yg susah..tp klu nk bercampur atau berbaik2 dgn jiran pong berpada2la..mcm kes aku, kat umah fmly aku..

kitorg dok umah teres..kat deret rumah aku, fmly aku je byk anak ppuan..laki je sorg..tp tu xde mslh pade kitorgla..yg bermslhnye pade jiran sebelah umah aku nih..aku mmg kawan baik dgn anak2 die..tp mslh kitorg pade bapak dorg nih..disebabkan kitorg ni byk adik badik ppuan, bapak die ni suke dok curik2 tgk umah kitorg klu lalu depan umah kitorg..yg plg menyampah tu siap angkat kain mcm geng padaiyappa tu..cmne ek aku nk tunjuk..err, jap aku carik pic utk tontonan..tp bukan org sebenar la..

ha, ikat cenggini la..aku xphm nape die suke jln cmni klu lalu nk p umah anak buah die yg jaraknya selang 2 umah dr umah aku..
kdg2 tu ikat tinggi gakla..jijik dowh..akak aku smpai pgl die s*x maniac..n disebabkan tu la kitorg suke tutup pintu klu die lalu depan umah..hal ni rupe2nye bukan kitorg je xselesa, jiran2 len yg ade anak ppuan pong xsuke gak..tp bukan mak2 dorg yg ckp..yg ckp ni anak2 ppuan dorg..mcm sorg kak ni ade cite kat kitorg psl die kene rabe dgn hangsuang nih..

time tu banjir..sbb umah kitorg mmg kat kawasan rendah, so selalu la banjir smpai paras betis..aku kdg2 siap main smpan dgn abg aku padahal mak pak tgh dok angkat brg naik tmpt tinggi....so, disebabkan banjir, kitorg ni bukak jela pintu umah..yela, senang sket nk kuar ke hape..kuarge kak ni pong same gak..smbil2 tu kitorg p la umah sebelah nengok2..besela klu da banjir ni mcm umah terbuke la plak..

tp yg kak tu cite kat kami, time tu pacit tu masuk umah die..mak pak die ade skalila..cume jauh sket..ade ke patot dlm org sebok2 dgn banjir tu, die amek kesmpatan dgn pgng2 lengan kak tu..syaitan ke x perangai cmtu?kak ni xdela ngadu2 kat mak pak die..die citer dgn kamila..umah kami pong die ade gak masuk tp brani die nk wat bukan2?sbb abg aku ade..abg aku garang woo..

pnh gak 1 ari tu, aku tgh tdo kat hall..time tu kol 8 ke, 9pg ntah..tdo ramai2la..sbb pak aku da kuar p niage..mak aku plak p kejela..tgl la kami adik beradik sbb time tu cuti skolah..tgh tdo tu, aku mcm tjge sbb dgr bunyi kat luar umah..cepat2 aku p lari blkg pntu masuk n nyorok..smbil tu aku tinjau kat ruang bawah pintu tu..mmg nmpk la ade org masuk umah kitorg..tp aku diam je..then lepas aku rase org tu da p jauh, pelan2 aku tinjau kat tingkap..mmg nmpkla pacit tu bru nk blk umah die..

sblm tu aku nk jelaskan sket cane die bley masuk umah aku..

oke, klu tgk kat pic yg aku letak tu, umah aku dgn pacit giler tu sebelah menyebelah kan?kat bhgn laman, kitorg pisahkan pkai dinding tp dinding tu tutup separuh je..sbb time tu dorg tgh renovate umah..thats mean klu pacit tu nak masuk umah aku, xpyh p gate..die bley lalu ikot dinding yg separuh tu je..sbb aku pong klu p umah die lalu ikot situ je..so, dr situ la aku nmpk pacit tu masuk utk tinjau kitorg..

err, tgn aku da lenguhla..sat g aku smbung blk ape pacit hangsuang tu buat lg kat kami..

Up balik cter nie? Aku pn tekejut. Aku ingatkan aku ada update baru.

Thanks pada yg sudi baca. Latest update, dorg dh add mak aku kat FB. Xkesah la, asalkan xbuat hal mcm dulu sudah. Nie akak aku nk kawen bln 11 nie, dorg mmg kompom dtg punya. Tengok jela nnt mcm mana.

Sori xdapat nk update selalu. Aku biasa jd SR je. Hehehehehe