CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: d_dalia

Sinetron Jul Ripin & Zahirah Macwilson.update:post #1277 #1286

shudakuda replied at 11-11-2015 06:06 PM
ye mmg diakui silapnya ayda sbb terlebih mesra ngn ZA off screen..disebabkan tu jugklah dia terima m ...

bgus la mcm tu.yg buruk jd kan teladan..muga lebey berjaya,

piahsemah replied at 11-11-2015 06:07 PM
aj x slh kekdahnya.za jugak slh.hakikatnya ramai nampk sapa yg mula dulu,,,ada maid dlm apa tu yg  ...

dia mmg macamtu lah dgn semua kawan2 dia, org2 dlm industri tapi diorng bukan artis xde lah kita nmpak live kat tv...lgpun dunia retis yg bertudung pun bila bergambar ada jugak peluk sakan bagai..mmg dah terbiasa mcm tu lah kot kalo tak xkan jadi pelakon sume tuh..yg tu mmg dia kena byk ubah

Cuma dlm hal ni, aku xde la nak menyokong ZM jul ripin. plizzz la nak sokong theyols. Tp, dah pilihan memasing kan. apa2 je la.  tp, yg menyampah fans aj yg sakit hati ngan zm zul ripin, apa hal? Biar je la mereka. dah pilihan dorg. mmm.

happypeekture replied at 11-11-2015 06:06 PM
adoyai tulis berjela-jela. pointnya satu je, sedey sebab julripin tak pilih ayda mat aris

terkilan tu ada tapi lega lagi banyak coz Allah dah buka hijab satu persatu. Biarlah ZM dengan ZA, mungkin berkat doa kami semua yang mahukan yang terbaik untuk Ayda. and he is a nightmare to any mothers with daughters

d_dalia replied at 11-11-2015 03:07 PM
in memory kekdahnya....larikkkkkkk...

Gmbr last mmg menempel sgt tetek aj pd dada za yg segar bugar itu...untunglah dpt.merasa tetek walauon hub hnya kwn2 jer.....huhu.....

shudakuda replied at 11-11-2015 06:15 PM
dia mmg macamtu lah dgn semua kawan2 dia, org2 dlm industri tapi diorng bukan artis xde lah kita n ...

ye betul, mmg dia kena ubah sikap messssraaaa alammmm dia tu.. kalau aku jd gayatri pun aku terasa kot.. dahlah yg aj tu lagi muda dan cntik dari dia rasa tercabar juga.. so peminat peminat aj ni kena akui yg aj pun kebarangkali ada mainkan peranan dlm keretakan hbgn za dan gayatri.. kena relevan lah sikit

Follow Us
hijau88 replied at 11-11-2015 06:18 PM
Cuma dlm hal ni, aku xde la nak menyokong ZM jul ripin. plizzz la nak sokong theyols. Tp, dah piliha ...

alaa benda tgh hot skrng nih pulak tu mcm2 cerita keluar stamnt org tu stmnt org nih...mestilah ada yg suka yg xsuka, yg boleh terima xboleh terima...pendapat memasing kannn..lama2 senyap lah kecuali bila timbul pulak cter lain..haaa mase tu fans n haters pun muncul lah balik..huhuhu...aku pun dh malas nk mbik tau hal depa nih...tgk je lah kesudahan sinetron spt tajuk thread nih

piahsemah replied at 11-11-2015 06:07 PM
aj x slh kekdahnya.za jugak slh.hakikatnya ramai nampk sapa yg mula dulu,,,ada maid dlm apa tu yg  ...

adik yang tunjuk dalam tv tu banyak yang edited, jadi bukan yang sebenar kejadian. Hanya crew yang tahu citer sebenar.

ntahnyaaa za dgn zm tapi fans aj butthurt tak kesudahan.. cuba kalau aj tu mmg dgn za.. dan apa agaknya peminat dia ni ckp kat gayatri agaknya? ni za dgn zm ramailah peminat aj konon konon kesiankan gayatri...

Edited by naleeya at 11-11-2015 06:30 PM

amboiiiii acik mmg aj ni sesuci embun pagi ke? segala apa tuduhan semua tak betul semua edit kehendaknya... amboiiiii

naleeya replied at 11-11-2015 06:22 PM
ye betul, mmg dia kena ubah sikap messssraaaa alammmm dia tu.. kalau aku jd gayatri pun aku terasa ...

ye mmg diakui sikap dia terlebih mesra n suka bergurau ngn sume org mcm tuh..tapi setiap statemnt yg dia bagi kat media bila ditanya psl hubngan ngn ZA, dia sentiasa mention gaya sbg GF ZA..i tak rase dia penyebabnya..kalo tak dari zmn RA lagi dh putus..n bila ZA setuju berlakon MAID gaya ok je..ZA tu yg dh tngkap cintan ngn ZM

naleeya replied at 11-11-2015 06:27 PM
ntahnyaaa za dgn zm tapi fans aj butthurt tak kesudahan.. cuba kalau aj tu mmg dgn za.. dan apa agak ...

Hipo sgt kan. ye la ayda dah insaf kekdahnya. lepas fans sheols tegur. choyyy jah. Nmpk sgt lagiiiii suka n support klu za n aj. kuikuikui.

Apasal yg pompuan Ayda dan Zahira jadi bahan kutukan
padahal semua berpunca dari Zul yg rata rata semua tau sejarah dia

come on lah, kaum pompuan kena support each other, hoccay

mmglah dia mention gaya gf za.. tapi batas tak jaga.. ingat gayatri tak rasa pape ke.. cara gayatri bg statement pun mcm hubungan diorg dah retak lama dah.. bkn baru ada masalah.

Masalahnya cara ayda mat aris tu cara halus utk menjeleskan gayatri n memperasankan fans zaaj bhw zaaj ni sweet. bila dah mcm, sah la gf sepa pun akan jeles ok. takkan tak fhm? mmg takkan fhm. aku tau. pusing corner sana sini, tetap aj tak besalah dlm hal ni. zm jgk yg salah, yg ntah apa yg dlm fikiran fans aj ni.

mdmy replied at 11-11-2015 06:27 PM
adik yang tunjuk dalam tv tu banyak yang edited, jadi bukan yang sebenar kejadian. Hanya crew yang ...

o.yer ker..awak keja kat situ ka slh sorang crew.sayer memang naif pasal ni.umah x dak astro..tngok kt you tube ja..tu pun tau pas bc kat forum.baru kini ku tahu semua tu edit.tipah tetipu la selama ni..

naleeya replied at 11-11-2015 06:29 PM
amboiiiii acik mmg aj ni sesuci embun pagi ke? segala apa tuduhan semua tak betul semua edit kehenda ...

itula.baru tau edit upanya..igt kan betol,geleng kepala jer la.haha

naleeya replied at 11-11-2015 06:37 PM
mmglah dia mention gaya gf za.. tapi batas tak jaga.. ingat gayatri tak rasa pape ke.. cara gayatri  ...

kalo BF dia sedar diri dh ada GF jagalah tngkah laku jugak..kalo lelaki yg x over pompuan pun xkkan nk over lahhhh...common lah u pun pompuan kannn..xkkan xpenah lalui semua nih...ke uollss ni lelaki? jgn asyik nk salahkan pompuan je..lelaki pun sama suka main kayu tiga..lagi2 ZA yg berderet ex GF rasmi n xrasmi

sbgi seorg perempuan klu aku ni gaya.. bf aku tu zul yg si aj tu watak sampingan mcmtu.. mahu aku tak sentap. mungkinlah gaya tak sentap sbb perasaan perempuan dia tak sama mcm perasaan yg sepatutnya perempuan rasa. kahkahkah.

sbgi seorg perempuan klu aku ni gaya.. bf aku tu zul yg si aj tu watak sampingan mcmtu.. mahu aku tak sentap. mungkinlah gaya tak sentap sbb perasaan perempuan dia tak sama mcm perasaan yg sepatutnya perempuan rasa. kahkahkah.