CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

Remaja Mati Ditembak Bapa Lepas Kantoi Gay

Gay memang salah. Tapi menyokong untuk ambik nyawa manusia yg tak buat salah dgn org lain lagila salah. Killing gays wont make the world a better place. Bagi aku le.

#bukanpenyokonglgbt

lemak_masin replied at 16-11-2019 06:40 PM
Sis menteri.. mmg semua orang diuji sis.. ikut kite nak bertindak macam mana..

kalau lah sis ...

Betul le apa dia cakap tu. Org LGBT ni diuji dgn naluri songsang. Ujian and dugaan dia. Dia kena struggle la untuk tak ikutkan naluri songsang dia tu. Kalau tak berjaya, terjerumuslah dalam dosa. Kalau berjaya, banyak ganjaran tunggu. Lain org lain ujian.

supermum replied at 31-12-2019 12:10 PM
Betul le apa dia cakap tu. Org LGBT ni diuji dgn naluri songsang. Ujian and dugaan dia. Dia kena s ...

Orang muda atau yang masih tak bertemu jodoh juga diuji utk kawal nafsu sendiri. Takleh sesenang je cari aweks or jalang untuk mengesex tanpa nikah..

Orang lgbt diuji nafsu songsang pun kene kawal nafsu juga. Takkan sebab dia lgbt so kite kene kesian kat dia dan dibenarkan tala bontot orang sesuka hati.

Apa bezanye?

lemak_masin replied at 31-12-2019 12:15 PM
Orang muda atau yang masih tak bertemu jodoh juga diuji utk kawal nafsu sendiri. Takleh sesenang j ...

Part mana aku kesian? Org belum nikah kena lawan dugaan nafsu berzina, org gay lawan nafsu mengesek sesama jantina. Dua2 pun ada ujian sendiri. Cumanya hetero boleh berkahwin dan mengesek halal. Dugaan lgbt seumur hidup. Takde part kesian ke apa. Just stated the fact yg dugaan org lain2. Empathy tak bermaksud acceptance and kesian.

supermum replied at 31-12-2019 12:19 PM
Part mana aku kesian? Org belum nikah kena lawan dugaan nafsu berzina, org gay lawan nafsu mengese ...

Bukannye cakap ko kesian or sokong lgbt..

just nak bgtau sama je ujiannyee kedua2 nyee.. dua2 kene kawal nafsu sendiri.. takde beza.. satu pihak  nak sgt kawin tapi takdeeee jodoh.. yang satu lagi nak juga kaum sejenis..

Bukannye ujian lgbt tu lebih ke apa.. .. dua2 kene kawal nafsu masing2..

lgbt boleh je cari pompuan untuk bernikah dan lepaskan juga air naik kat kepala berbanding yang normal tapi takde jodoh..

lemak_masin replied at 31-12-2019 12:27 PM
Bukannye cakap ko kesian or sokong lgbt..

just nak bgtau sama je ujiannyee kedua2 nyee.. dua2 k ...

Iyee begitulah. Mungkin aku berbunyi simpati sebab aku surprise ramai pulak menyokong bapak dia ni bunuh anak sendiri sedangkan dia penyumbang sperma ja, dgn alasan gay patut dibunuh. Kalau yg tak kacau org lain macam Kurex, sanggup ke nak bunuh? agitchew. Lebih baik ajak berubah secara berhikmah.

Follow Us
supermum replied at 31-12-2019 12:39 PM
Iyee begitulah. Mungkin aku berbunyi simpati sebab aku surprise ramai pulak menyokong bapak dia ni ...

Takde sapa berhak ambik nyawa orang lain.. yg sokong bapak bunuh anak tu pun macam perumpamaan je.. dah tahap menyampah sesangat la kiranye.  Dah ler songsang, ajak orang lain songsang sekali dah kenapa?.. lepastu mintak orang lain paham dugaan depa maha. Salahkan Allah bg naluri suka sesama jenis sejak dilahirkan..

Padahal dugaan orang lain ada yang lebih hebat dari lagi...
cth orang cacat sejak lahir.. dugaan depa pun hebat jugaak, pastu dah la cacat, nak kawin pun takde jodohh.. ini lagi kesian dari kecil diujiii je. tapi kene sabar laa.. ada hikmahnyee...

Pahala yang besar menanti untuk orang yang sabar..