CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: resah

Rahsia awet muda Che Ta

bantal_busuk posted on 11-10-2013 06:08 AM
celaka betol komen korang diatas.. biarlah dia. sekurang kurang nya dia ambil inisiatif untuk menjag ...

Ko ni apehal? Kalu setakat link website bodoh tu ko nak kata mmg orang luar ingta pompuan malaysia ni hodoh lupakan jelah...
N ko nak kata awek indon cun? Cewek indo cun? Berapa kerat sgt....
Yg mari dok keje kontrak tu cun sgt ke?
N cantik bukan segalanya..buat apa kalu cun otak sengal biol?
Lagipon ramai yg cun2 kat malaysia ni pakai tudung labuh..pakai purdah...
Sbb tu org xnampak..bukan mcm  cewek indon tu terpampang lurah birah sana  sini...
Syoklah org kata pompuan malaysia cantik? Sbb dok pi tayang tubuh badan?
Guna otak skitlah..ko ni islam ke tak? Ko tau tak apa hukumnya pompuan xtutup aurat? Apa hukum pompuan cantik menayang kecantikan dirinya?

Aku xbenci che ta..yg aku meluat peminat kipas susah mati macam ko ni...
Apesal ko kamu kearabat dia ke?
Sampai siap bukak thread bagai....

Che ta cantik dan baik.... Xde gaduh dgn org or kacau hidup orang lain Last edited by mommymonster82 on 11-10-2013 07:31 AM

mommymonster82 posted on 11-10-2013 07:27 AM
Ko ni apehal? Kalu setakat link website bodoh tu ko nak kata mmg orang luar ingta pompuan malays ...

ada aku kata cantik harus dedah aurat tadi.. aku cuma kata jg penampilan.. kau kata aku karat..kahkahkah. aku takda masa nak karat artis. apa aku dapat... yes,aku mmg setuju indon mmg banyak hodoh.. kau ada jumpa ke lg ke yg betol betol jaga penampilan tu mcm mana. di bumi malaysia pun jaga penampilan tu mcm mana.

hazlinshah posted on 11-10-2013 01:25 AM
Air tu air paip je ... then utk basuh muka basuh dari dagu ke atas sbb bg naik seri muka. Kalau da ...

patut la umor ku baru 28 org ingat 30 lebih sbb basuh muka dari dahi ke dagu.... pas ni kena betulkan balik la... dr dagu ke dahi... tq yer....

WawaRaRa posted on 11-10-2013 08:32 AM
patut la umor ku baru 28 org ingat 30 lebih sbb basuh muka dari dahi ke dagu.... pas ni kena betul ...

Jagalah kecantikan sayang ya.. walaupun bukan minta dipuji,untuk kepuasan diri sendiri.. lagipun tuhan pun suka kecantikan.. asalkan tidak melanggar larangan allah Dlm kecantikan.

Kate my Auntie if nak awet muda slalu kene tackle & ber... dot..dot dgn Jantan2 muda. patut le  Che Ta nk kawen dgn Zain Saidin nie.. huhu

bantal_busuk posted on 11-10-2013 08:39 AM
Jagalah kecantikan sayang ya.. walaupun bukan minta dipuji,untuk kepuasan diri sendiri.. lagipun t ...

baik....

Follow Us
cik Ta beruntung sbb Allah beri badan yg langsing dan tinggi serta tak begitu bersusah payah utk menjaganya cukup sekadar ala kadar......Alhamdulilah....

.tapi org lain di luar sana, ramai yg sungguh sukar utk menjaga badan ...........

Saya rasa Cik Ta mmg cantik semula jadi.............kulit tanpa cela......cuma.....

make up terlalu tebal..............

itu aje.........

Kalau shooting dgn che ta jarang tgk dia makan. Perut dia sentiasa kenyang je..dia control makan kaw2...

Rasanya lebih baik kalau cik Ta relax sikit

(meaning:baju ketat ketat tu mcm elok dilonggarkan sikit,

make up tebal elok dinipiskan,

mata kaler kaler tu elok yg asli shj........

rasanya akan lebih menawan

lagipun tak payah nak susah susah dok breath in at all time.........

kalau baca kat thread ni ok jer komen2 nya...
Tapi kalau baca komen kat fb cari...I jd kesian tgk che ta.
I rasa menyampah baca komen ustazah jadian kat situ.
Teguran yang diaorg tu sarcastic, tak membina pun. ..lebih kepada menunjukkan diorg dengki.
I rasa kalau ustazah sebenar tak der pun bagi komen camtu.

wanitajelita posted on 10-10-2013 09:26 PM
Kan? aku tak pahamlah org kat dalam ni.. mengata che ta berkedut la, mekap tebal laa... habis dior ...

betul betul. aku tak de la sokong Che Ta seksi2... tp aku kagum kesungguhan dan kerajinan dia menjaga kecantikkan.

zain untg 5thun yg terawal je, lpas tu nk gak tgk tang mana kna iron dlu. kah3

Saya rasa Zain Mr. Middleton mmg betul betul cintakan Cik Ta...............................

saya berdoa semoga mereka dikurnikan Allah sekurang kurang seorang cahaya mata....

aini_peza posted on 10-10-2013 02:35 PM
double mastectomy tu apa wei.. story morry ckit.. sorry iols tak tau .. sudilah kiranya bagi pence ...

sumber dr wiki - "Mastectomy (from Greek στήθος "chest" and η κοπή της ektomia "a cutting out of") is the medical term for the surgical removal of one or both breasts, partially or completely"

yg sy faham ... kira membuang payu dara asli. kebanyakan perempuan yg buang payu data ni sebab breast cancer dan selalu lepas potong diorang reconstruct either guna silicon or lemak/kulit area badan lain

Tak di nafikan Cik Ta ni memang cantik..... aku pernah tgk cik ta btoi2 life depan mata. Time tuh dia ngah shooting. Time tuh dia pakai tudung bawal ngan baju kurung cotton .. sangat cantik dan comei. Masa shooting tuh memang dia tak makeup tebal cam biasa kita tengok tuh...sangat nak muda remaja... kat luar mmg dia nampak muda dr kita tengok dia life dlm tv. Muka dia tak makeup lg nampak muda dari dia makeup tebal2 camtuh.....

dafiza posted on 11-10-2013 09:34 AM
kalau baca kat thread ni ok jer komen2 nya...
Tapi kalau baca komen kat fb cari...I jd kesian tgk c ...

Tulah banyak betol ustazah jadian, mrk ingat kutuk kutuk, bahasa kasar mcm tu tak dosa. tp bab hukum lain mrk nampak lak...

Respect cik Ta sbb dia ni tabah....tak peduli org mengata/mengumpat...dia senyum sokmo.....tu yg awet muda tu kut?

lantanao8 posted on 11-10-2013 11:17 AM
Respect cik Ta sbb dia ni tabah....tak peduli org mengata/mengumpat...dia senyum sokmo.....tu yg awe ...

Kan,.  nak jadi mcm che ta rawat lah diri tu.tak mampu pakai jer lah bedak sejuk.

daiman posted on 11-10-2013 09:28 AM
Kalau shooting dgn che ta jarang tgk dia makan. Perut dia sentiasa kenyang je..dia control makan kaw ...

pnah x tgk muka dia xmekap? tnpa bulu mata? cantik x?