CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bini_fl

(Edisi Saiko V5) Hafiz Hamidun vs Joy Revfa. HH failkan cerai ke atas Joy, bakal

Close [Copy link]
bini_fl replied at 15-9-2017 09:41 AM
i perasan joy, family & ex joy suka guna filter kat pic..HH tak

Brtuah jugak lah si joy..ex laki dan suspicious laki nmpk tenang dan normal. Tak ikut merempan mcm sheols kat socmed

Setelah meneliti gambar hh dan rayos aku berpendapat.. OH MEREKA BERDUA SESAMA KATIK YE?!!! hahaha so joyah nye taste katik2 ke camnoo? Kata suka yg tall kulit putih2.. ni je pilihan yg ada setelah begitu terdesak ke camno? ujuk

cmf_Strawberry replied at 15-9-2017 10:02 AM
Penat berry fikir apa taktik diorang n mmg exactly berry rasa macamni.  Cuma berry tak faham bila  ...

Yes exactly.. aku pon pikir camni.. patut loyer bangang joyah hepi semlm.. maksudnya loyer hepi la duit masuk kechingggg kechinggg sbb joyah bukak banyak kes.. dan joyah pulak heppi semalam sbb dia puas hati dpt drag kes dan berjaya sakitkan hati hh lagi..

at least bijak sikit dari rempah

aurora273 replied at 15-9-2017 09:02 AM
macam meols cakap la, apa pun keputusan mmg kredit pada HH.. kalau sah, org still kata dia bagus s ...

ya betul. Yg penting dah tak de keraguan dan surat cerai pun dah ada. Nak kembali idup sama dgn bini yg perangainya jelas suka bukak aib laki, bantai laki kat social media, hidup hari2 segala benda nak share, nak bagi hint kat ig, tak fikir perasaan mak ayah mertua dan ipar duai SERTA ngadap mak mertua serta ipar yg adus .. tak mau fikir jenis manusia apa dorang ni, tu atas HH la. Bukan nak doa suruh bercerai berai, tapi aku yakin la HH bukan laki bodoh after semua yg dah jadi ni.
Aku harap dia betul2 'gerak dulu', in words and actions.

manismanisan replied at 15-9-2017 10:19 AM
ya betul. Yg penting dah tak de keraguan dan surat cerai pun dah ada. Nak kembali idup sama dgn bi ...

yups, me after you

Follow Us
abadi84 replied at 14-9-2017 04:01 PM
Allah pilih pismidon tuk selesaikn hal kahwin cerai ko yg x settle sblm ni repah oi

yg ni aku setuju..
bayangkan.....
kalaula repah kawin dgn org lain & bukannya HH
dan kalaulah jugak org yg dia kawin tu buat taktau pasal kes kawin cerai repah dgn rayos
dan kalaulah pulak repah masih pegang status isteri pd rayos sbb 'lafaz cerai kinayah' si rayos tu tak sah.
bayangkan status repah dgn laki (bkn HH) baru tu...
bayang pulak kalau dia dpt anak lepas tu..
perghhh... bayangkanlah repah oiiiiiii...

akuMNdia replied at 15-9-2017 10:52 AM
yg ni aku setuju..
bayangkan.....

tu yg repah x nak selesaikan tu...dia nak kawin nak ngesek je... tu pasal lengah2kan urusan d siam...hh pun rasa dipergunakan la kan...tu dia bawa p songkhla...rupanya2 surat cerai belum buat lg...atas nasihat majlis songkhla repah d cerai taklik...mana x brapi hh kan..tp hh buat cool je x nak heboh nnt repah yg malu....tup2 repah yg up bg bayangan rumahtangga bermasalah...bodohkan rpah..kalau dia ikut rentak hh ni aku rasa benda ni setel senyap2 kut..lau media tau pun benda dah setel dah..x la hot mcm ni...xtau la kalau ni lg strategi repah nak up... knowing her saiko level mmg x peduli apa org kata janji dia dkenali ramai...

black_handbag replied at 15-9-2017 10:10 AM
Setelah meneliti gambar hh dan rayos aku berpendapat.. OH MEREKA BERDUA SESAMA KATIK YE?!!! haha ...

U all x baca ke i ols penahntempek... Rempah membayangkan lelaki idaman dia 190cm ke atas hokay... Tp sbb species laki2 tinggi ni opkos la taste nya normal.. N opkos la x perlu desperate mencari cinta....  Rempah terpaksa meraih kasih pada yg kurang laku dipasaran.... So rayos n hh lah hasilnya..  Itu pun sebelum mereka sedar rempah seorang psiko

akuMNdia replied at 15-9-2017 10:52 AM
yg ni aku setuju..
bayangkan.....

Itu rempah hajak masyarakat utk melihat the other round... Dgn caption "sbb tu allah jumpakan ko dgn aku bla bla bla" konon melalui dia akan terbongkar perangai hh... Padahal allah jumpakan dia dgn hh sbb nk bongkarkan n nak correct kisah cerai dia yg x urus tu. Klu kawen dgn sama jahil mcm dia n rayos....  Smpai ke sudah cerai yg pertama x urus

repah ni delusional tahap zetty tu tau..bila kena masa2 susah trus kata Allah angkat aku utk perangi bla..bla..bla...Allah nak aku tunjukkan kepada dunia bla..bla...Allah nak aku lawan HH bla..blaa..

u know...repah sesuai tau jadi bini pemimpim jemaah islamiyah/al-qaeda/osama bin laden tu...sikit2 angkat diri tu Allah hantar utk sekian2....at the same time mekap 10 kati...

tgk repah...aku juga carikan jodoh sesuai utk ko...

antiQue replied at 15-9-2017 05:07 AM
The way I see it, apply pengesahan nikah dan pengesahan cerai ni boleh jadi strategi untuk mereka  ...

Maybe itu tujuan dia..apapun kita tunggu..lambat ehh..

yg jantan tenang2 aje.. yg betina? mmg emosi x sudah

haifalrn replied at 15-9-2017 09:26 AM
mih mih mihhh

Hehehe rempah nak tayang sangat kan telah memenangi hati kwn2 apiz....  Now apiz buktikan yg lg hebat....

Kah kah..sampai ke ex Laki pon suka guna filter...mulus! I pn perasan tadi masa jalan2 tgk IG

kalo pompuan kite ade joy repah.. jejans puler kite ade dato dbi kite
at lease kes due hekor ni bole mendivert kan kesedihan iols dgn kes budak2 tahfiz tu

brainbiru replied at 15-9-2017 12:05 PM
Hehehe rempah nak tayang sangat kan telah memenangi hati kwn2 apiz....  Now apiz buktikan yg lg he ...

Meroyan lebih truk lah tu pasni...konfirm tros ajak jmpe ex laki die n tanye tros.. "apa yg dibincangkan"...oops

MarissaMiller88 replied at 15-9-2017 11:46 AM
repah ni delusional tahap zetty tu tau..bila kena masa2 susah trus kata Allah angkat aku utk perangi ...

aku paling meyampah kalo jumpa org yg sikit2, Allah uji, Allah bagi, Allah tunjuk, and what so ever lah... nak sembang cerita semua islamik sesangat, sembang tak nak kalah, dia jer la yg terbaik.. terpaling bagus dan bijak sana tapi.. hidup tu munafik.. bebal sendiri tak nmpk.. repah ni kalo di timpakan aper2 dugaan lah tetap lah menyalahkan org lain, tetap lah kengkonon redo dgn dugaan Allah.. tapi hakikat nya menyalahkan Allah sbb timpakan bala pada dia..

Mesti repah rasa dikhianati sikit sbyk.ye lah ingtkan bila she baik nga rayos dlm hal ni bolehlah buktikan so called wanita teraniaya tuh.konon rayos side sheols.ujung2 rayos comolot ngan ank midon jgk.mesti mengelinjang mnggelabah tetek repah duk pikir n nak tahu apa la jate2 ni bincangkan

aurora273 replied at 15-9-2017 09:03 AM
meols mmg geram dgn rempah.. bukan sbb nak menangkan HH pon, tapi geram dek kebodohan rempah yg da ...

memang kak sajat..mak pun geram sampai rasa nak bantai je repah ni sampai patah riuk..bodoh x leh diajor...jahil murakkab ke hape???
mohon kena cerai talak 3 sekaligus..baru diam x berkutik!