CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: bini_fl

(Edisi Saiko V5) Hafiz Hamidun vs Joy Revfa. HH failkan cerai ke atas Joy, bakal

Close [Copy link]
Aduradura replied at 15-9-2017 07:46 PM
Mungkin pismidon pun mulut hansuang, tapi heolls pandai cover dgn image ustaz heolls..so org byk bek ...

Orang tak lupa kisah2 drama Repah ni dr zaman kawin dgn Rayos, pastu merempan kisah cerai dgn Rayos, bersambung ke sinetron Tan Sri Rauf, seterusnya bila dia start mencanang tarikh2 tunang kawin dan wedding party dgn HH dan kini megamovie yg in progress. Ramaiiii yg dah kenal benar perangai low class Repah ni dan what to expect based on her previous track record. So hansuang ke tak, bila dikembarkan dgn miskin ilmu agama dan niat yg buruk, lama2 sendiri terlondeh!

aku suka cara HH. dok diam2 buat kerja pastu buat pc ..boom amek kau joy...makan tak habis...

dr haritu tunggu joy upload gambar gigi..sekali dgn video dia bagi ..cantik kan joy? boleh bikin turn on chuols..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

black_handbag replied at 15-9-2017 03:29 PM
adui geli anak tekak aku tgk kakak tiri cinderella ada hati nak anjurkan talk bersama adik nya si ku ...

hahahahaha.....joy sendiri pun d ceraikan n dsisihkan..prangai gila ada hati nak bg tips,,,

daftar berbayar ke?

of coz la nak bayar peguam peribadi dia tu....

black_handbag replied at 15-9-2017 03:29 PM
adui geli anak tekak aku tgk kakak tiri cinderella ada hati nak anjurkan talk bersama adik nya si ku ...

Repah usrah siri 101 : Wanita solehah pun x lepas utk di amalkan...

aku klau dgr merve automatik teringat minyak hitam
eh....itu verve..haha

Follow Us
aurora273 replied at 15-9-2017 03:39 PM
nak jadi presiden ibu tunggal yang bodoh2 boleh la.. konon kau yang paling pandai.. ibu tunggal ya ...

pembela kepada ibu tunggal yg x urus surat cerai ye...

hyldia replied at 15-9-2017 04:08 PM
gaya nya macam org bercinta ehhh tapi kalau joyah baca statement ai ni mesti dia beria nafi kan. ...

mmg bercinta uollss...ntah knapa putus..mungkin raz jumpa ppuan lg normal kut...repah ni kan jenis xnak kalah jg..

time raz nak dekat kawin pun repah ble kata kat caption konon raz kawin dgn org lain sbb kecewa ngan repah kawin ngan hh...

boleh dia kata gitu pulak..x jaga sensitiviti bakal bini razz time tu..

pastu time nikah razz pun dia ada attend...dia bergambar ngan raz je dia p up post kat ig...gambar dia ngan raz n bini raz dia x up...alasan x cukup cahaya....ye2 la tu repahhhh

haifalrn replied at 15-9-2017 05:21 PM
dah macam watak jahat psiko dlm sinetron indon jah, witch!

mmg tembam pun repahh oi...jgn x mengaku pula...ni mesti ternampak kat mana2 gambar dia kat media nampak muka dia tembam so dia buat caption mcm tu...NAK COVER MALU...

bini_fl replied at 15-9-2017 06:14 PM
this one bambrain

September 15th, 2017          |     

Euuuuwwwwmulut betina ni

Aduradura replied at 15-9-2017 07:46 PM
Mungkin pismidon pun mulut hansuang, tapi heolls pandai cover dgn image ustaz heolls..so org byk bek ...

Wei klu gado mesti akan terlepas punye kata2 makian.. Tp aku rse hh terlepas maki  pon lepas dh diprovok byk kali dgn joy n family.. Sebelom ni pon pnh bce joyn berkasar pukul2 dgn roy dulu kan. Ampun klu salah.

Tapi repah ckit pon tak mention pasal nikah siam kan. Kesalahan terbesar permulaan segalanya tuh dan jd binik nomot dua. Langsung tak usik dan tak explain

bini_fl replied at 15-9-2017 10:03 PM
dr haritu tunggu joy upload gambar gigi..sekali dgn video dia bagi ..cantik kan joy? boleh bikin tur ...

Tapi, mmg mcm gigi palsu ..hahaha sbb iolls ade kawan pkai gigi palsu atas, mmg cenggitu laa nmpk bila senyum hahahaha

bini_fl replied at 15-9-2017 06:14 PM
this one bambrain

September 15th, 2017          |     

tak malu betul dyana mekap tebal terjah ',rumah' (fb) orang.

naina replied at 16-9-2017 01:46 AM
Wei klu gado mesti akan terlepas punye kata2 makian.. Tp aku rse hh terlepas maki  pon lepas dh di ...

yup..forumer yg bgtau tu pun kenal adik lelaki repah tu...dorg yg kata repah mmg kalau marah suka pukul2 org...

naina replied at 16-9-2017 01:50 AM
Tapi repah ckit pon tak mention pasal nikah siam kan. Kesalahan terbesar permulaan segalanya tuh dan ...

ya...sbb dia sebolehnya mau 1 malaysia jgn tau pasal nikah siam tu..yg malu dia..sbb kawin grand2 rm100k datuk rayos tu abis oleh dia siap masuk nona bagai lg...ingatkan first wife...rupanya 2nd wife...n malu la kawin kat siam dlu sbb jd org ketiga dlm rumahtangga org kan...penat je dia panjat tangga nak jd wanita muslimah plg suci skrg tp sbnarnya x...
maybe dia berubah dah tp knapa biul sgt x pernah nak ngaku salah tu...siap salahkan hh skrg ni.. berubah ke x korang rasa/?

MarissaMiller88 replied at 15-9-2017 11:06 PM
mmg bercinta uollss...ntah knapa putus..mungkin raz jumpa ppuan lg normal kut...repah ni kan jenis ...

X jaga sensitiviti BAKAL bini Radz tu satu hal la. Camana plk dgn tak jaga sensitiviti dan reputasi 'suami' (dia kan yakin sah!) sendiri. Aku ingat lagi masa baca post tu aku siap herot mulut dan kata apa jenis bini orang camni perangainya? Jenis pompuan tak leh 'disimpan' la maknanya ..

Kalau kau yakin sah ... Kenapa kau duk buruk2 kan "suami" yg kau kata tu kat media sosial... Apa yg kau kata " sy x mula kan .....dia yg mula kan dulu"... Hello , masih nak salahkan orang ... Langsung tak nak ngaku salah sendiri ...  

APA yg aku nampak kau tu yg selalu mulakan dulu tulis2 di media sosial... Kalau yela kau cakap "suami" kau mula kan dulu , celah mana yg "suami " mulakan dulu???? Setakat somi nya tu cakap  pada 2, 3 orang , tu di namakan MULA dulu?  ??

"suami " tu kalau mulakan dulu... Tak de nak hebohkan Satu Malaysia... Dalam hal ni... Memang Kau yg nampak selalu sebar hal hati kau di media sosial... Tapi Kau tak  mengaku... Kau tetap jugak salahkan orang yg Kau kata "suami"....

Macam ni ke kau layan org yg kau cakap "suami"? Ibarat nya kalau org baling batu kat Kau...kau Misti kena "lawan". Kau misti balas dengan Baling kaca Dan sembur api?.... Tolong lah berenti ...Dan mengaku kesalahan sendiri...  Semoga Kau berubah..  

bini_fl replied at 15-9-2017 03:36 PM
bulan feb this year kn repah ada post sumthing psl tak de jodoh..jaga jodoh org lain & bla blaa..b ...

eh rasa mcm baru lg kan yg dia up status konon jaga jodoh org lain tu? rs mcm bln lps? ms kes dia dgn hh tgh hangat.. ms tu aku terpikir jgk jodoh sape yg dia jaga? sheols frust dgn radz upernya.. sape bini radz tu lawakah beliau?

Edited by black_handbag at 16-9-2017 08:09 AM
MarissaMiller88 replied at 15-9-2017 11:06 PM
mmg bercinta uollss...ntah knapa putus..mungkin raz jumpa ppuan lg normal kut...repah ni kan jenis ...

yup.. aku igt lagi ade sekali tu repah dgn radz ada buat live kat fb..nak promote produk dia merff smurf tu.. dia dok rapat gile dgn radz atas sofa.. berlaga bahu chuols.. masa tu dah dkt2 hari repah nak bertunang dgn hh.. masa tu aku dlm hati eh asal dia dok rapat sgt dgn lelaki? dahla dgn tangan asik betulkan tudung huhu.. aku husnuzon jelah mebi dok rapat2 takut xmuat dlm camera.. tp tgk mcm byk lagi ruang tak segan kerepah dok bergesel begitu sdgkan masa tu rasanya  radz dah kawin kot...
pastu ms tgh live dandan jugak repah memdada dengan bongkak sambil ckp "kite dah nak kawin dah dgn org lain... hehe.. tulah kan dah terlepas" sambil gelak2 kecik.. aku tgk muka radz mcm "eh dia ni perasan hot..nak jgk tunjuk dia yg tngl org..tetap tak nak kalah".. radz diam je repah ckp cenggitu mgkn pikir sbb tgh live kan..

sheols nisejenis ape ek..pelik betul.. mcm xde keyakinan diri.. insecure mungkin? kenapa?bkn dia tak cantik...cantik  je.. tp sbb perangai  peel dan tingkah laku, maaf aku xnampak dia cantik.. poyo founder produk.. helowww klu tgk org lain esp vivy yusof.. sangat berkarisma.. cara duduk lawa.. pakai ape pon lawa.. padahal pakai collection baju2 yg jual kat fv jer.. bukan main sarung je semua yg org kasi.. pandaila memilih jgk.. cara bercakap bagus.. walaupun vivy sbnrnya jns kelakar jgk tp she does not look like a bimbo.. macam kelakar cumil gitu.. really an inspirations.. berbanding repah yg acah2 founder produk timbang kati bicara dan tindakan sangatla kelamkabut like she dont know what shes doing.. she just do for the sake of orang suruh.. maigad.. pastu perasan sgt memberi inspirasi kpd ibutunggal konon.. hauk satu kapal sgt dgn dyana mekap berkati kurus cekeding.. mereka satu keluarga perasan sgt from high class people. anyway hafiz ko dah buat keputusan yg baik.. ran for your life hoccay! maksupport chuols #teamhh

to repah klu ko baca ni.. aku pon ibu tunggal jgk repah.. bekas laki aku perangai jauh lagi hauk dr rayos tu.. tp belum pernah sekali aku up status memalukan ex laki aku nak bg satu donia baca.. apetah lagi mengaibkan bekas laki walau ex aku dulu perangai nauzubilah.. kaki betina kaki pukul dgnmak mertua yg mulut cam harom.. xpenah aku bercerita kat socmed.. kawan2 aku pon terkejut tetiba cerai sbb aku xpenah canang ada mslh sblm tu.. tu pon depa tau pasal aku up gmbr selfie gi
mahkamah tuntut hak penjagaan anak.. tp itu shj..ko ni repah pantang org jolok..menceceh xhabis2.. bajet suci sgtla nak kunci mulut kan..