CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Nora Danish jadi hos jemputan Nona TV3 (pg.21)

Close [Copy link]
Ada org tu pakai leging merah ... tak padan dgn selulit penuh .... macam kaki gajah...... lepas tu mengata org ...

lvsg8 posted on 12-4-2014 10:03 AM
betul tu..kesian qal..walaupun kasih sayang overload dari tah atuk aunties uncle tapi tetap tetap  ...

Klu mummy tak cerai pon tetap tak leh see mummy everyday ... sbb mummy sibuk berdrama.... sana sini..

adelea posted on 12-4-2014 10:14 AM
Ada org tu pakai leging merah ... tak padan dgn selulit penuh .... macam kaki gajah...... lepas tu m ...

Dah ko sebok mengata org....ko yg heran sendiri....wakakakalaka....

kumanheart posted on 12-4-2014 09:31 AM
2x5, 5x2
Sama gak la lu
Heheeee

Heh..iyer. Tak memasal aku geram sorg. Maklum. Awal pagi..emo tu lebih sket. Da matahari meninggi ni semakin stabil emosi ahaha tp aku tak gemar tgk org gadoh2... Huhu

Ayieain posted on 12-4-2014 10:23 AM
Dah ko sebok mengata org....ko yg heran sendiri....wakakakalaka....

Ada ke aku kata heran??  .. apsal tak.nak ngaku .. sudah la .... ko dah kantoi

lainkali nak.kata org beragak la sikit

adelea posted on 12-4-2014 10:18 AM
Klu mummy tak cerai pon tetap tak leh see mummy everyday ... sbb mummy sibuk berdrama.... sana sin ...

Ko pong tak tengok mak ko hari2 kan...bab ko sebok berdrama Dan berlawak kat sini...kesian kat mummy ko....wakakaka...

Follow Us
adelea posted on 12-4-2014 10:26 AM
Ada ke aku kata heran??  .. apsal tak.nak ngaku .. sudah la .... ko dah kantoi

Wakakakakaka....perasan diri spy terunggol ke.......wakakaka....

Terhibur aku ni pagi sabtu ni...ekekek... Last edited by Ayieain on 12-4-2014 03:27 PM

Ayieain posted on 12-4-2014 10:27 AM
Ko pong tak tengok mak ko hari2 kan...bab ko sebok berdrama Dan berlawak kat sini...kesian kat mum ...

Kan aku dah ckp .. aku ni tak duk KL...
mmg dah setengah tahun pon tak jumpa mak aku..

puas hati ko ...

haishh...ada stalker pulak dlm ni....

adelea posted on 12-4-2014 10:34 AM
Kan aku dah ckp .. aku ni tak duk KL...
mmg dah setengah tahun pon tak jumpa mak aku..

Wakakaka...yelah tu..wakakaka....

Ko tak buat onar kat thread ni...baru aku puas hati..paham ek... Last edited by Ayieain on 12-4-2014 10:39 AM

rajanoora  Semua muka teruk jet lag

achik2009 posted on 12-4-2014 10:39 AM
rajanoora  Semua muka teruk jet lag

hahaaa memasing kusut masai..
Tgn qal mesti nk paut tengkuk tah..
Tgk lirik dan pandangan mata tah kat qal nmpk tah terlalu syg sgt kat qal..cucu sulongkn.. Last edited by LDP on 12-4-2014 11:12 AM

LDP posted on 11-4-2014 09:07 PM
sambil bergusti..  X caya tanya buah2 epal... kahkahkahhh

Ganas betul perempuan atas fk tu...sapa ye? Mana lelaki tak tergoda

sigh~

assalammualaikum warahmatullahi wabarakatuh, salam sejahtera

kepada forumer2 yg asyik aa bergaduh2, provoke2 & personal attack sesama sendiri tu - harap2 dapat rentikan aa aa eh .. aiseh .. sudah2 aa kutuk2 fizikal & keturunan orang jugak .. ingat aa - tu semua ketentuan Allah, untuk dilahirkan dgn rupa yg bagaimana, lahir dalam keluarga yg bagaimana & lahir dalam keturunan bangsa yg mana .. dilahirkan sebagai "melayu" ataupun "majoriti" tak menjadikan kita ni mulia & yg lain2 tu semuanya hina or rendah bagai .. sooooooo .. cuba2 Istighfar sikit, ok

harap dapat hentikan segala gaduh2 ni .. nak gaduh sesama sendiri - gi gaduh dalam PM je aa - takde sapa nak tengok seh segala aksi buruk & kata2 kurang indah tu .. berforum dgn baik .. jangan disebabkan ada sorang dua yg buat hal, akibatnya thread kena tutup bagai

rasanya pihak mod dah pernah bagi warning kat thread nora danish (+fasha sandha) dulu2 .. pernah diharamkan pun thread 2 manusia ni .. nak berulang lagi ke? betul2 nak kena deduct/warning ke masing2 ni? aiseh .. bawak2 aa bertenang ..

"nora danish je puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun" .. sigh~

vokay posted on 12-4-2014 11:05 AM
Ganas betul perempuan atas fk tu...sapa ye? Mana lelaki tak tergoda

kejap je tergoda pastu mereka tglkn pesah..jejai je sanggup..x caya tanya org istana...qa..dll... opsss...sori.. TERtrobek plak cam estet sana

Seronok tgk PS sayang pd cucu2 dia...xsemua nenek nk layan n sayang cucu tatang bgai minyak yg penuh...cth my MIL...dgn cucu2 pun garang..nk jaga pon jgn hrp..huntung nora and pasah dpt mil yg baik...

naen posted on 12-4-2014 11:26 AM
sigh~

Waalaikumusalam....

ahaaaa nora danish je puuuuuuunnnnn...xkn puji nowa pon ada yg sakit hati..lg pun neh benang nd je puuuuuunnn Last edited by LDP on 12-4-2014 11:33 AM

LDP posted on 12-4-2014 11:32 AM
Waalaikumusalam....

ahaaaa nora danish je puuuuuuunnnnn...xkn puji nowa pon ada yg sakit hat ...

nak puji, puji je aa - saya tak kesah .. nak kutuk pun kutuk je, puuuuun saya tak kesah jugak .. sbb saya tak minat nora danish, bukan peminat & rasanya takkan minat/jadi peminat kot .. so saya tak kesah bab orang lain nak puji ke, nak kutuk

tapi .. ummm .. kena control aa kan, bab "keterlaluan" tu .. kalau nak kutuk, jangan sampai kutuk yg keterlaluan (macam melibatkan keturunan bagai) .. so .. tu aa ..

nowwa bagi limma bintang~

naen posted on 12-4-2014 11:26 AM
sigh~

waalaikumsalam naen,

Sampai super mod datang melawat lagi. Ingatkan mod bod yang pantau. Kat sini kalau ikutkan semuanya mula dengan aman-aman saja. Nak kutuk ke puji ke biarlah pada retis saja. Bila dah kalah berdebat pergi PA forumer lain pulak. Ni dah kira melampau. Saya tengok mod su ada je kat thread Fasha Sandha pun senyap je tengok ada forumer dok PA orang kat sini. Siap bagi kredit lagi kat forumer kat sana. Kalau nak fair biarlah kat dua-dua thread ye super mod naen.

Last edited by cepheid on 12-4-2014 11:53 AM

cepheid posted on 12-4-2014 11:52 AM
waalaikumsalam naen,

Sampai super mod datang melawat lagi. Ingatkan mod bod yang pantau. Kat si ...

ahahahahaha .. "datang melawat" sbb ada permintaan & ada report .. kalau tak tu, rasanya thread nora danish tak termasuk dalam pilihan thread utk dibaca kot (lgpun takde masa nak baca sbb terlalu sibuk jaga board2 lain jugak) .. soooooo ..

yeah .. kalau boleh - elakkan aa daripada personal attack sesama forumer .. nak kutuk ke, nak puji ke artis tu - buat je aa (asalkan tak keterlaluan or menyebabkan artis tu saman ke apa - yg itu sila tanggung sendiri eh! ) .. orang lain nak minat, biar aa meke minat .. kita dah tak minat, sudah aa kan .. buat apa nak pening2 kepala sampai bawak ke berhari2 dok personal attack, ulang2 benda yg sama bagai .. aiseh~

kalau nak fair - kena rate kat semua thread aa patutnya apapun, tQ atas perhatian+perhatikan itu .. nanti bila saya ada masa or kelapangan, saya cuba aa masuk2 untuk rate ek!

selamat berforum dgn aman .. jangan layan segala provokasi or personal attack tu bila/kalau terkena .. tekan je report, biar mod yg uruskan .. sbb kalau kita melayan, (maybe) kita pun akan kena jugak & benda tu takkan habis2 .. so tekan report ..

sekian, salam