CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-LTS

Cabul Penumpang Wanita, Pemandu Uber Dibelasah Sekumpulan Lelaki

budaya angkat geng utk pukul sorang individu terus bermaharajalela.

malaysia ke arah menjadi negara pondan lahanat.. rakyat bodoh takdak teloq

mana satu betul..

RED 666 replied at 8-6-2017 08:12 PM
Muda lagi mamat uber tu baru 29 tahun

Boleh pulak selera dgn ah soh vietnam umo 43 tahun

Red, Spidey tak hairan kalau mamat tu ada selera kat perempuan berumur 43 tahun tersebut. Spidey lebih hairan dia sanggup lakukan benda terkutuk (kalau betul lah dakwaan tersebut) dalam bulan yang mulia ini.
Ada juga lelaki 20an lahanat yang merogol nenek 80 tahun. Kalau perempuan 43 tahun, tak hairan lah.
Lagipun perempuan Vietnam gebu dan kulit licin.

Kalau betul dakwaan perempuan tu adalah betul bahawa dia diraba oleh pemandu Uber tersebut, memang padan muka lah mamat tu.

aku x pnh naik uberr sbb org cakap uber mahal dr grab car ...naik grab car sekali tu pun dgn husband then d jb aku naik grab teksi sbb waktu tu aku sorg n aku rasa lebih secure pakai grab teksi instead of grab car..plus ada cover insurans kalau jd apa2..choiii touchwood..ntah la otak aku still x dpt nak hadam menumpang kereta org x kenal..wlpn aku selalu kena dgn teksi yg caj kaw2 tp aku pilih nak pakai teksi or grab teksi je kalau nak ke mana2..grab teksi aku pakai hari tu ramah je apek tu..byk mulut juga sbb aku sejenis yg menumpang kereta org x pandai nak krik krik..

Aku Harap Asisten Komisioner Ni Tak Mabok Ketum

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 06:35 PM
[email protected]

PEMANDU Uber berusia 29 tahun ditahan polis bagi membantu siasatan berhu ...

Nak buat hape bercerite hal koje dengan reporter Metro tu sebelom siasatan selesei?

Aku kalo sokabor satu ni aku maleh nak ambik pot.  So salah satu SOP polis yang sedang menjalankan siasatan adalah bercerite dengan reporter tabloid?  I don't think so.

Reporter Metro ni yang ramai ngisap candu nak kasi ilham cerite2 lucah camni datang..  Mampoih aku tak caye polis pegawai atasan camtu nak potpet2 dengan wakil Metroseks ni..

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 07:19 PM
NST

thanks FC.well.hmm   

so benda ni bukan berlaku pada hari yg samalah ye.satu persatu cerita terbukak kan.kalau betul Sukri ni raba betina vietnam tu, padan muka la kena romper stomper ramai2

muda lagi baru 29 sekarang punya nafsu FC.tgk warga emas giling cili smbil berkemban pun boleh terangsang.kan.aku memilih utk neutral dlm kes ni sehingga dpt result dr pihak polis.

Follow Us
spiderman80 replied at 8-6-2017 10:05 PM
Red, Spidey tak hairan kalau mamat tu ada selera kat perempuan berumur 43 tahun tersebut. Spidey l ...

Mcm biasa dgn amoi vietnam je spidey, ehehehe

tumpanglalu74 replied at 8-6-2017 11:07 PM
Nak buat hape bercerite hal koje dengan reporter Metro tu sebelom siasatan selesei?

Aku kalo ...
rasa nya mungkin betul asisten tu ada bgtau camtu semasa d temuramah wartawan ..
cuma salah penggunaan ayat

Ketua Polis Daerah Timur Laut, Asisten Komisioner Anuar Omar berkata, hasil siasatan awal mendapati pemandu Uber berkenaan mencabul mangsa, Selasa lalu.
sepatut nya

- Ketua Polis Daerah Timur Laut, Asisten Komisioner Anuar Omar berkata, laporan yang d terima / aduan yang d terima pemandu Uber berkenaan mencabul mangsa, Selasa lalu.

KILL_NANCY replied at 8-6-2017 11:10 PM
thanks FC.well.hmm   

so benda ni bukan berlaku pada hari yg samalah ye.satu persatu cerita t ...
Sesamer KiLL

selalu nya dalam kes macam ni FC lebih suka dapat kan banyak info , sambil tunggu berita sahih dari polis
walaupun kadang nya rasa tak puashati

Kalo Camtu Betol La Dia Mabok Ketum

FanTasyCreaTioN replied at 8-6-2017 11:35 PM
rasa nya mungkin betul asisten tu ada bgtau camtu semasa d temuramah wartawan ..
cuma salah penggu ...

Aku tak pikey la dia nak bocorkan hasil siasatan semudah itu.  Ingat tak kes curi fon Lowyat?  Bila dah cek kencing kutu2 berahak tu baru keluor frontpage statement polis satu persatu.  So now it's the police's word against the driver's la?

Aku still tak boleh get over the fact berape bodohnye pemandu tu.  Ko boleh?  Lembam ke pon dia ni udah berbini, bulan posa, penumpang masok teksi teros bukak seluor engko..

tumpanglalu74 replied at 9-6-2017 12:43 AM
Aku tak pikey la dia nak bocorkan hasil siasatan semudah itu.  Ingat tak kes curi fon Lowyat?  Bil ...
Rasa nya dia tak bocor pun..
cuma menjawab persoalan wartawan .. yes .. ada laporan d terima.  Atas kesalahan mencabul.
Cuma cara pengolahan ayat wartawan yang boleh membuatkan seolah-olah OKT tu dah d dapati bersalah atau tak bersalah langsung.

Sebab tu FC tertarik dengan kes ni ..
dua-dua ada point memasing.

OKT ni kerjaya ok ..
- Assistant Manager Banquets at Vistana Hotel, Pulau Pinang
- rajin bisnez

isteri cantik.. baru ada baby 5bulan

umur 29tahun. Yang buat tuduhan umur 43tahun

secara logik nya ..
buat pa la pedajal periuk nasi sendiri hanya kerana seorang wanita yang berusia 43tahun
FC malas nak sentuh pasal rupa ke apa .. sebab cantik tu subjektif

itu kalau nak ikut logik kan bagi pihak OKT

kalau bagi pihak OBT

- apa motif nak pedajalkan OKT tu .. bukan kenal pun , bukan ada kepentingan pun

Melayu jd smph. Kena pkl kat tmpt sndri pun x blh nk buat apa2. Kalo kat negara lain perempuan vietnam ni dah dlm tanah rasanya. Alamat, gmbr semua da ada.

Pemandu Uber didakwa mencabul wanita Vietnam

ANGGOTA polis mengiringi tertuduh ke Mahkamah Georgetown. FOTO Shahnaz Fazlie Shahrizal

Hadzlihady Hassan
[email protected]

PEMANDU Uber dihadapkan ke Mahkamah Majistret Georgetown, hari ini, kerana dituduh mencabul wanita warga Vietnam, Selasa lalu.
Tertuduh, Muhammad Sukri Ramli, 30, bagaimanapun mengaku tidak bersalah sejurus pertuduhan dibacakan di hadapan Majistret Catherine Nicholas.
Mengikut pertuduhan, Muhammad Sukri didakwa menggunakan kekerasan terhadap Tran Thi Thu Thuan, 43, dengan maksud untuk mencabul dari Lintang Paya Terubong ke Jalan Argyll di sini, jam 3.56 petang, 6 Jun lalu.
Dia didakwa mengikut Seksyen 354 Kanun Keseksaan dan jika sabit kesalahan boleh dipenjara maksimum 10 tahun atau denda atau sebat atau mana-mana dua daripada hukuman itu.
Tertuduh yang tidak diwakili peguam itu dibenarkan ikat jamin RM6, 000 dengan seorang penjamin.
Kes dikendalikan Timbalan Pendakwa Raya Nurul Izzah Sharuddin dan mahkamah menetapkan 18 Julai ini sebagai tarikh sebutan semula.

Artikel ini disiarkan pada : Selasa, 13 Jun 2017 @ 3:56 PM