CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

“Jangan Undi Anwar! PKR Dan Keluarganya Mesti Diberi Pengajaran” - Siti Kasim

Aliaskotonggo replied at 13-9-2018 05:43 PM
kesiannya aku nengok ko ni...patutlah peliwat anwar tu ramai sangat penganutnya. Dok nampak kemaks ...

macai madey ni....sedap ade bahan ni...sedara....yg memulakan isu liwat nuar berahi adelah 2 individu ummi hafilda yang pertama....dengan sepucuk surat kepada madey sebelom tersebar kepada pemimpin umno ......itu punca dia....aku menyokong nuar berahi masuk supaya isu2 seperti perwaja maika holding di timbulkan balik dan disiasat.....kah3

Aliaskotonggo replied at 13-9-2018 06:44 PM
singa tua nilah yang yg bawak kemenangan PH - apa yg singa liwat bertahun2 cuba buat

dia bukan membawa ..dia cume nasi tambah.....

Ko pun sama biul siti kassim kejadahnya

kucingTomey replied at 13-9-2018 03:01 PM
kena tahu pasal ape nuar tak nyempat2 nak jadi pm......pertama sekali keadilan ditubuhkan untuk be ...

Aku pun team 98 jugak.
Tp bila aku baca buku dr.in the house..aku mcm dpt jawapan.
Tak tahu lah siapa yg benar.

But afterall..aku jd meluat kat dsi. Dulu mmg bengang dgn tun m. Tak sabat2 nak dia turun. Tapi lepas satu, satu penggantinya semua takleh pakai..aku rasa mcm tak nak bg harapan pd dsi.

Kalau allah izin..dah lama dia dpt kuasa tu. Tapi masih lagi terhalang ni. Apa hikmahnya ni. Hmm.

Seloloy replied at 13-9-2018 03:38 PM
aku pelik la bagi yang dulu sokong pembangkang tapi sekarang dah jadi kerajaan tiba-tiba marah bila  ...

Pd aku la kan..bkn tak nak angkat.
Tp boleh sabar tak?
Kita baru lepas pantang 100 hari. Relaks la dulu. Org nak tgk kerja kita skrg ni. Tp cara dia ni nmpk gelojoh sgt.

Tp aku tak suka LGE. Nape letak dia sbg menteri. Timbalan dah ler. Cina ni mmg bagus dlm bisness. Tp dia punya kedekut tu kdg mmg membinasakan.

Pasal kes liwat tu aku malas nak bincang. Lagipun menda tu diluar pengetahuan kita. Kita tak nampak. So abaikan la.
Yg penting skrg ni... dia punya x sabar tu buat aku bengang. Eiii

Follow Us
i sgt setuju dgn siti kasim. Skrg jugak i nk follow ig dia hehehhe

Menyampah betul i tiap kali baca yg org tulis “rakyat mmg tunggu anwar jd PM terpilih blebalbalablablablabakababi etc

Rakyat mana? Bukan semua la babibodo

Dua2 ikon ni memang ada aura. Kalau bergabung..elok je. Kemenangan hari tu pun sebab dua2 tokoh ni la.
Kalau salah satu mmg x menjadi.

Utk hari ini..aku support tun m. Sebab apa? Aku terbaca dlm buku dia..dia kata, dsi ni tak sabar. Suku rush, suka force, tak sabar.
Mmg terbuktilah utk apa yg berlaku skrg.

Semoga kita semua tak menyesal dgn tindakan yg kita buat hari ni. Macam kes2 yg lepas..

Kalau lah aku boleh mandrem rakyat malaysia hari ni..aku nak je mandrem semua netizen supaya jadi lebih bersopan dan tidak melulu ketika memberi komen di fb. Effected kot komen2 tu.

kucingTomey replied at 13-9-2018 09:07 PM
macai madey ni....sedap ade bahan ni...sedara....yg memulakan isu liwat nuar berahi adelah 2 indiv ...

bkn janji depa nak lupa segala ka haha
pencacai @dodolgemokgila taknak plak bg sepatah dua kata..., mentang2 che det masuk pakatan dah suci kekdahnya haha

pinkzara replied at 13-9-2018 09:58 PM
Pasal kes liwat tu aku malas nak bincang. Lagipun menda tu diluar pengetahuan kita. Kita tak nampak. ...

sbnrnya aktiviti bang non tu btul.. bkn rahsia... sbb bang non ni urut2 kat siam
nun..... org yg bwk die la cite sesame sendiri... jantan betina aku ketuk

soalnya dlm umno tu seme ade skandal... tp masing2 punya hal... bezanya bang non ni rakus... n byk musuh.... tu jd die je kena haha.....

Muntz replied at 13-9-2018 05:52 PM
Aku mmg selalu sokong apa yg Siti Kassim ni kata. Mostly mmg on point. Rasanya elok dia buat satu pa ...

PAh kan ada

Seloloy replied at 13-9-2018 03:38 PM
aku pelik la bagi yang dulu sokong pembangkang tapi sekarang dah jadi kerajaan tiba-tiba marah bila  ...

Dah kenap dah kenapa
Pi matila anwar n da geng tahik

kucingTomey replied at 13-9-2018 03:01 PM
kena tahu pasal ape nuar tak nyempat2 nak jadi pm......pertama sekali keadilan ditubuhkan untuk be ...

Sebuah kisah sedih kan....anwar wujudkn PKR dan tun M jd pm blk atas tiket PKR.

pinkzara replied at 13-9-2018 10:09 PM
Dua2 ikon ni memang ada aura. Kalau bergabung..elok je. Kemenangan hari tu pun sebab dua2 tokoh ni l ...

bende yg sama dia buat kat TAR..,hahahah tapi madey kan..mane pernah salah...hahaha

dess402 replied at 13-9-2018 06:01 PM
hahaha..  hang ni pun bodo.mahathir sekarang ni pun diperlekeh menteri2 kabinet. cakap Tun dah tak ...

Aku kesian bila org kata tun M mcm2.
Aku nampak dia sebagai seorang yg brilliant. nampak jelas.
brilliant yg takde kat pemimpin lain dlm msia.

lazim replied at 13-9-2018 08:32 PM
Bayangkanlah nk gulengkn najib pon jenuh. Najib yg byk pincang pon jenuh nk guleng. Xdpt bayang bang ...

aku kesian kat rafizi tu. dah lama berjuang.
we all sebaya, tapi kesian dia, anak baru 1.
tak tahu la kot2 dah tambah anak.

cmf_shalom replied at 13-9-2018 05:08 PM
Time suluk tu langgar sabah...plis kafir juga yang jadi mangsa kena sembelih sedara korg yg ko ...

Tolong orang Islam pelipin pantat deyol la.

Tolong Umngok/Biyen hada la.

sebenarnya,..kat semua org aku kesian..

cmf_shalom replied at 13-9-2018 05:08 PM
Time suluk tu langgar sabah...plis kafir juga yang jadi mangsa kena sembelih sedara korg yg ko ...

Pastu sekarang ini PADAN MOKA tanah MALAYA pulak kena cash kebanjiran warga ASING termasuklah umat Islam SELATAN FILIPINA yang depa beriya tolong bagi IC segala tu.

Pastu buat jahat di Malaya, satu Sabah dicerca termasuklah pribumi original Sabahan. Padahal yang babi tu lahir di Indon, lahir di Filipina, tapi berIC Malaysia.

Ingat kes security bank tembak mati pompuan ngandong masa merompak? Indon tapi IC katanya asal Tawau, Sabah.

Ingat kes budak kecik si Dirang tu mati kena bunoh siap sexually assaulted? Suspeknya Filipinoy yang menetap di Sabah dengan IC Malaysia.

Hadap la korang.