CariDotMy

 Forgot password?
 Register

ADVERTISEMENT

Author: lizamobile

MENGANIAYA ORG

 Close [Copy link]
Post time 7-1-2010 05:15 PM | Show all posts
hek eleh isabella cute nie..wat karangan kole berang doh starang,,,.org tipu mu ke atau mu tipu org
kaklala_lost_id Post at 7-1-2010 17:09



aduh lala buat malu org ganu jek penipu neh....memula aku ingat dari mana lee malaun neh sekalik dr GANU daaaa,,,,adehhh hampeh tolll
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 7-1-2010 05:16 PM | Show all posts
fuyooo beli hp dpt kete kekdahnya!!! baru beli hp tu..kalo beli laptop mau dpt rumah sebijik!! nak je aku tempek gambo budak ni dlm sesi TERJAH
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 05:19 PM | Show all posts
fuyooo beli hp dpt kete kekdahnya!!! baru beli hp tu..kalo beli laptop mau dpt rumah sebijik!! nak je aku tempek gambo budak ni dlm sesi TERJAH
nrshahirah Post at 7-1-2010 17:16


beb mu tepek jakk...biar kasik jelasss....bani lak dia wat hal kat sini....aduuhh jgn lee sesiapa cpt percaya dgn malaun mcm neh...x pasal2 gigit jari jek ntt
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 05:23 PM | Show all posts
21# mrssazali

hoh lah wess..wat malu org ganu jer..molek org gini ator duk dalam hutan ....jahat nguh perangai..dok serik..agok2 otok yer duk jubo kot
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 05:50 PM | Show all posts
isk isk .. mu dok serik2 lagi ker liza isabella weih.. kenapa sanggup hidup makan duit haram hasil menipu.. kesian awak, dah lah kerdil, tp cerdik.. tp kenapa tak manfaatkan dgn cara paling baik?

hjh dari brunei tu dah buat report polis, kalau awak di pihak yg betul, kenapa tak terus terang dengan puan ann dr wanitamelayu utk remove ic awak dr di tuduh penipu? kalau hajah dr brunei sorang yg salah, kenapa dia berani buat report polis?dia byrk rm20k ok!
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 08:00 PM | Show all posts
alkisahnya...
Reply

Use magic Report

Follow Us
Post time 7-1-2010 08:33 PM | Show all posts
tolong la sape sape cite hal sebenar.. aku naik pening dah tengok orang lame cakap.. tolong la orang lame terangkan kat orang baru ni..
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 09:12 PM | Show all posts
tolong la sape sape cite hal sebenar.. aku naik pening dah tengok orang lame cakap.. tolong la orang lame terangkan kat orang baru ni..
pawangBuaya Post at 7-1-2010 20:33


meh sini aku nak cite. BTW ko ni leh pawang org tak? elok ko pawangkan mangkuk yg tak reti2 nak INSAF makan duit haram nih!! :@

dia ni bukak kedai online di www.wanitamelayu.com . jual hp kekdahnya. Offer gila punya murah! and  juga offer sapa nak jadik dealer dia. dan juga sapa jadi dealer dia tu berpeluang dpt kereta sebijik beb! Tp kena beli dlm kuantiti yg byk le ( brp kuantiti aku tak ingat le). Dia kata confirm semua HP tu adalah ori!!

Di pendekkan cerita yg panjang maha karya cinta, ada yg dah bayar duit tp hp tak dpt2. Dia beri alasan konon2 mak dia sakit barah. Operate nokssss!! ( apa punya malang le mak ko dpt anak mulut sial mcm ni! buleh doakan mak sakit!!)  pehtu bila hp tu sampai ke pembeli, pembeli nih pegi le ke Pertama konon2 nak check le betul ke idak ori. Saje leeee..sekali byk kedai kat Pertama ckp itu hp AP maaaaaa!! tak boleh jual punya. tolak rm50 pun derang taknak!!!

sms/call pun mcm2 je alasan le. Konon2 dia nih lawyer. Bz mengalahkan pak bijan kekdahnya!! kejap kat sabah, kejap kat trg, kejap kat melaka....ibarat kata lawyer haziq pillay tgk pun ternganga mulut! punyalah bz "loyar" buruk sekor ni!

and sorang lagi dia tipu kaw2 itu hajah idah dari Brunei tu. Bayar puluh2 ribu...sekali semua AP maaaa!!! mmg dasar bangsat punya manusia peniaga mcm ni! merosakkan reputasi peniaga online!

hajah idah bukan sekadar buat report police, juga report kepada kedutaan Malaysia!. Jadiknya manusia yg bernama

Nurzusilawati Binti Nadzri
Latest Add : No. 2-A, Taman Kenanga, 21700 Kuala Berang, Terengganu
H/P No. : 017-9295996


kalo polis dtg pandai2 le ko ye! nak terjun dlm sg kole berang pun aku alu2kan. Memalukan kaum OKU!! elok dikerat kaki tu bagi lagi pendek! Akal yg Allah bagi utk berfikir dah cukup bijak. Tp digunakan utk menipu org.

Kot esok lusa org santaukan ko...lu pkkkkkkkkkkkk le sendiri


Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 7-1-2010 09:29 PM | Show all posts
owoh malu ngat.:@ orang sek negeri aku...:@ aku ingat nak santau jugak tapi tu r tok guru tak turunkan ilmu santau menyantau ni... dajal punye orang.. orang macam ni pun bleh terlepas ke?
mesej kepada TT..
aku dok tau la guane mu bleh idop pah ke ari ni.. mu dok piker ke gane mu mati sok sok.. mu tengok r mu dok leh g nerake mu dok leh g syurga.. sekat mu tengoh tengoh tu.... langit dok trime bumi dok trime.. hutang mu ade lagi mu dok bayor... ah sudoh mu.. padang padang...:kant:
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 09:36 PM | Show all posts
28# nrshahirah


aaa tu kesahnyaa...elok ko dah cite beb...aku nak bercerita maleh sungguh nak karang ayat....pada cik liza aka isabella tak cute udah2 lee menipu....ingat dosa pahala...umur pun dah lanjut....sampai bile duk taram duit haram....nak larik kemana pun dh tak guna...kes ko mmg dh jdk perhatian poliss...ko tunggu jek masa ko dihumban ke penjara ....
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 09:57 PM | Show all posts
BASE OKU BANGANG DOK SEDOR DIRI GITU...DOK PADAN NGAN OKU...MEMANG SIAL..MALANG NYA NASIB MOK POK MU LEH ANOK BANGANG MACAM MU...CER MU GIE PASOR PAYONG...KAK OKU RAJIN JUAL MAKANAN NOK CARI PITIS HOK HALAL..DOK SUPER MU JAHAT MIKIR GUNA OTOK LEMBU...
Reply

Use magic Report

Post time 7-1-2010 09:58 PM | Show all posts
ALAMAT KAT IC PADANG MIDIN KAN KAK WAN...
MOLEK AH KEBETULAN AMBE GIE BITARA MOLEK LANGGOR SLALU ORG GINI KASI KIOK TERUS
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 08:23 AM | Show all posts
nak suh aku buh gambar awak ke liza @ isabella? atau nama apa ntah lagi awak nak kelentong?
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 08:25 AM | Show all posts
ALAMAT KAT IC PADANG MIDIN KAN KAK WAN...
MOLEK AH KEBETULAN AMBE GIE BITARA MOLEK LANGGOR SLALU ORG GINI KASI KIOK TERUS
kaklala_lost_id Post at 7-1-2010 21:58



alamat ic bukan kuala berang ke?
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 09:37 AM | Show all posts
kat sini pong ada jugok ke budak ketot nie???
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 09:39 AM | Show all posts
32# kaklala_lost_id


hahaha ganehhh mu lala......aku rase org ganu musti ramai kena dh ngan dia neh....heran tol aku tak takut langsung...selamba badak menipu org merata tak padan dgn kecik ishhhh
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 8-1-2010 09:53 AM | Show all posts
dah tempek muka jgn lufer tempek istana agam dia ngan ferrari dia, yg pakcik dia pinjam ari tuh....

sape2 nak buat sessi terjah boleh ler war-warkan, kita buat rombongan cik kiah melawat istana dia...tapi dengan syarat bawa kerusi sendiri...takut lenguh tengkuk duk pandang bawah jer...
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 10:47 AM | Show all posts
37# fashionor


wakkkakaka nor aku rs nak lawat jekk istana dia ...tak jauh sgt dah dr umah aku muhahahahhahaha
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 10:50 AM | Show all posts
[quote] 37# fashionor


wakkkakaka nor aku rs nak lawat jekk istana dia ...tak jauh sgt dah dr umah aku muhahahahhahaha
[size=2][color=#999999]mrssazali Post
Reply

Use magic Report

Post time 8-1-2010 01:40 PM | Show all posts
Post Last Edit by kaklala_lost_id at 8-1-2010 13:44

34# ctredzuan

kat ic dia lorong tok renek kampung padang midin
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

 

ADVERTISEMENT


Forum Hot Topic
di Malaysia menyeronokkan , jiran semuanya baik namun selepas 35 tahun wanita  Rohingya, Amirah Anisah Samad yang dilahirkan dan dibesarkan di Malaysia tekad berhijrah ke AS untuk kehidupan lebih baik
YgBenardi Malaysia menyeronokkan , jiran semuan
Views : 8169 Replies : 83
MONEY HEIST [LACASA DE PAPEL]
royaldanishMONEY HEIST [LACASA DE PAPEL]
Views : 78368 Replies : 199
BROOKLYN 99
anony-mousBROOKLYN 99
Views : 5817 Replies : 20
ONLY MURDERS IN THE BUILDING
PrickfordONLY MURDERS IN THE BUILDING
Views : 6698 Replies : 27
STRANGER THINGS SEASON 2
farleoSTRANGER THINGS SEASON 2
Views : 29981 Replies : 48
GOOD GIRLS (NETFLIX)
adila39GOOD GIRLS (NETFLIX)
Views : 9921 Replies : 18
Sambal Village Park
delima.HSambal Village Park
Views : 1882 Replies : 13
Hanis Haizi Misqueen, Babutam, Nwantiti V79
syitaeyqaHanis Haizi Misqueen, Babutam, Nwantiti
Views : 193094 Replies : 4473
Sambal village grocer
redr0seSambal village grocer
Views : 2002 Replies : 5
Sambal Garing Bilis Tempe.. sedap dan terangkat!
bang_nsrSambal Garing Bilis Tempe.. sedap dan te
Views : 4975 Replies : 16

 

ADVERTISEMENT


 


ADVERTISEMENT
Follow Us

ADVERTISEMENT


Mobile|Archiver|Mobile*default|About Us|CariDotMy

16-6-2024 01:26 AM GMT+8 , Processed in 0.074425 second(s), 42 queries .

Powered by Discuz! X3.4

Copyright © 2001-2021, Tencent Cloud.

Quick Reply To Top Return to the list