CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cmf_herrhughie

Aku nak gelak bila terbaca berita ni...

setau aku ade org umno kt situ yg mintak dia tinggalkn majlis. lgpun dia ada satu lg majlis yg  ...
kittycomel Post at 20-5-2012 15:29

alahai cakap macam budak2...macam x biasa pi ceramah...penyokong biasa laaa..orang yang tak di sukai datang majlis mesti la suruh blah..
seb bek x perangai macam penyokong pkr.siap boo....siap nak belasah segala......
sombong ganas......

yg aku nmpk muka kelat ialah 2 balaci umno tu. ko dah tngok ker the unedited video? beza dgn  ...
kittycomel Post at 20-5-2012 15:26

macam2 la alasan kalau x nampak kebenaran..
edit la..video besi.....akaiiii...

alahai cakap macam budak2...macam x biasa pi ceramah...penyokong biasa laaa..orang yang tak di ...
geolimarkisa Post at 20-5-2012 17:11

kesian ko kan? terutama bile tengok video unedited version.....mesti terkedu kan?

memang sah edit, nak buat camano.. Lain lah video Nuar ngan CSL tu...Kalau rasa x edit bagi full video lah... ada berani ???

macam2 la alasan kalau x nampak kebenaran..
edit la..video besi.....akaiiii...
geolimarkisa Post at 20-5-2012 17:13

aku cuma nmpk 2 video , versi umno yg dah di edit dgn video unedited yg asal. tak boleh aku bygkn camner susah pyhnye balaci2 umngok gigih memotong n menyambung mana yg patut....tp tetappp kantoi jugak. kikhkikhkikh

tak kisah sapa yang betul, tapiaku rasa dia  berani tak bertempat..buat la puak umno yang fanatik tu buat benda tak elok kat dia ..report kat Suhakam ..dah tentu kau sendiri cari bala datang majlis tak diundang

Follow Us
memang sah edit, nak buat camano.. Lain lah video Nuar ngan CSL tu...Kalau rasa x edit bagi full vid ...
highcastle Post at 20-5-2012 17:37

aku xleh menahan nk gelak bila tengok both versions. Terbyg camner budak2 umngok tu berpeluh2 potong dan sambung video asal bior nmpk penceramah umno tu nmpk mcm hero padahal zero.

tak kisah sapa yang betul, tapiaku rasa dia  berani tak bertempat..buat la puak umno yang fanatik tu ...
cm_matjawasp Post at 20-5-2012 17:39

pada aku nizar seorg yg ikhlas dan sanggup di tegur tupasal dia dtg menjenguk. org camni yg elok di jd kan pemimpin sbb tak ego dan open minded mahu meneliti kekurangan diri sendiri.

Nizar gatecrashing?
banner tu terang2 kata
suma dijemput hadir, maka sesiapa pun boleh attend kan?
kalau tak nak perkara begini berlaku
lain kali tulis terang2
'khas utk pencacai2 UMNO saja
fence sitters and the rest aren't welcome.'

Anyways Ir Nizar
you are one cool brave guy..
salute

Nizar gatecrashing?
banner tu terang2 kata
suma dijemput hadir, maka sesiapa pun boleh a ...
xAthenax Post at 20-5-2012 18:00

ahahh..tu la matlamat dia pun..supaya penyokong2 taksub nampak dia hero walapun buat kerja bodoh dan memalukan..
.....matlamat dia dah tercapai la sebab dia tahu sangat tahap pemikiran penyokong2 dia.....

Reply 442# geolimarkisa

alahai cakap macam budak2...macam x biasa pi ceramah...penyokong biasa laaa..orang yang tak di sukai datang majlis mesti la suruh blah..
seb bek x perangai macam penyokong pkr.siap boo....siap nak belasah segala......
sombong ganas......

mcam kes nurul ijah nak kena tumbuk dekat lepar ni eh.....celaka punya pr

Nizar telah sergan sampai terkencing.. mujur dia balik awal... kalau tidak majlis tu akan bertukar meraikannya pula..