CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ainnymidie

[SERAM KAMPUS] Kisah Seram di UiTM

Close [Copy link]
tipu la weii
kawan aku ckp.. takde pape pon

Originally posted by audioslavefan at 28-12-2006 03:01 PM
tipu la weii
kawan aku ckp.. takde pape pon

kawan ko cakap macam tuh sebab dia dah kene rasuk.....so benda dlaam badan dia tuh memainkan peranan untuk kontrol kawan ko tuh dn cakap "takde apa apa.." tak pun "takde maknanyer.."...

entah lah audio..nasib2 lah..kot ada yang bercerita kawan atas kawan atas kawan..tapi yang aku kena ni mang xperience sendiri..malam tu aku leh tido gatal nak pakai minyak wangi..(silap aku lar)...aku baru balek dari kl..pastu dok mengetest minyak wangi..eh ape da mcm ade jantan nak ciom lam bilik tuh..ahakss...dah best2 setelkan diri aku pon amek kain batik mak aku (buat ubat penawar rindu)..buat slimot...sekali sparoh lena tetibe bilik aku rasa mcm ribut..sumer langsir dok gerbang2 angen2 sejok mcm gegak bunyiknye...tetibe jek widawod aku sangka kat seblah aku kak maya bediri sambel balot badan die ngan kain mak aku...errkk..alamakk..maser tuh badan mang keras tapi mata aku mcm tebukak dah mcm oang koma tapi mate jek befongsi hah camtu ler..maya tu sbot 'nak kain ke nak kain ke..mak yee' itu jek aku dengor die sbot ulang2..uhukss...kain kat badan maya tu kaler kuning air mcm kain putey dah lama beselot tanah....rambot die serabai olmos sampai ke kaki..tapi mata aku asal nak sampai ke pat muke die jek mata aku otometik teberat ke bawah...agaknye kalo aku tengok muka maya ni mau aku balek kl teros...kengsel le ..kekekekeke...skejapan tu jugak aku tengok ribut2 tu reda pastu aku pon tejaga tekejot gitu...iskk haku rase mase tu mcm die ade lagi kat lam bilik tuh...nyaris tu jek lah sekali die nunjuk tuboh badan...lepas2 tu tak penah kena dah sampai la grad part 4...

Originally posted by hatemetoday at 28-12-2006 03:54 PM
entah lah audio..nasib2 lah..kot ada yang bercerita kawan atas kawan atas kawan..tapi yang aku kena ni mang xperience sendiri..malam tu aku leh tido gatal nak pakai minyak wangi..(silap aku lar)... ...

huhu..
leh lak die main cakcak ngan ko yek?...
ngeri lak aku dengor...

Originally posted by green_apple at 28-12-2006 10:23 PM

huhu..
leh lak die main cakcak ngan ko yek?...
ngeri lak aku dengor...

cuba dia pakai silkygirl...gerenti hantu tuh cakap,"harumnyerr...."

Uitm perak...de gak aku dgr...even dr lecturer sndiri....n pakgad...

Follow Us
Assalamualaikum...
Kali ni aku nak cerita pasal kisah yang tak berapa seram tapi kelakar di KOLEJ DELIMA.....dah ada orang bukak cerita ke?:bgrin:

cerita jek katakpuruz...meh aku jadik pembaca setia

citer jer....aku dah sedia dengan murtabak telur dengan teh madras kaw kawa nih sambil dngar citer engko....cepat...citer cepat...sebelum mamak kat gerai nih marah kat aku sebab stay lama2...

Sabar geng...nanti aku citer malam-malam skit,ok...PASAL HANTU MINYAK.GRIND standby rokok dengan segala pemakanan yang perlu........:bgrin:

Reply #465 GRINDSAKHTANIC's post

wakakakka maser tuh tadek silky girl lagik lerr...

Reply #464 green_apple's post

bleyyy..die kirai2 kain batik mak aku..hishh...hari2 berikut nye asal nak senja jek aku rase badan tak sedap..alahaii..nak mandi pon dah sesiap mandi sablom kol 6 petang..siap bawak radio kecik (maser tuh radio kecik kena ada maklom ler nak praktis shorthand trengkas bagai)..so sebesar2 volume aku bukak..member aku balek dari ipoh die bawak air jampi..atok die buatkan..soh aku renjis2 kat keliling katil sbb die kate aku lemah semangat..aku dah truja maser tuh..tiba2 die sound..tapi nanti ko akan dapat mimpi tau ..erkk? mimpi ape? kate die mimpi ade benda datang mcm marah le sbb tak apat kaco aku lagik kiranye penutup arrr...ahhhhh langsong aku kengsel ..bile die tanye dah renjis lom..aku kate dah..takpe takpe aku redha lagik bace quran sembayang dari aku jumpa skali lagik..buatnye aku teros padam lam mimpi tu akibat tekejot jumpe 'benda' itu...hapah tak dapat ...

Originally posted by hatemetoday at 29-12-2006 10:31 AM
wakakakka maser tuh tadek silky girl lagik lerr...

wakaka...gerenti hantu tuh terus menjelma jadik mawi....wakakakak...

hah..katak...aku dah stand by beli rokok dunhill limited edition nih...wakakakaka....cepat..cepat...kang aku bukak pulak rokok nih...

aku tak pernah jumpa, tp byk cite le,

yg selalu dgr, dik pon ni suka terapung2 kat atas permukaan air, tatau betul ke tak, setakat ni teori keapungan hanya membenarkan kapal je terapung....

pastu kat flat aku dok ni, selalu je dia main kat lift dgn tingkat atas sekali, kadang2 kat bumbung umah, leh lak dia wat tawaf pusing2...
buka2 pintu lift je, dah ada penumpang....
boring kot katanya tade kwn2....iya la tengah KL,
apapun aku tak jumpa lagi,
takde jodoh kot....kekeke

Originally posted by hatemetoday at 29-12-2006 10:41 AM
bleyyy..die kirai2 kain batik mak aku..hishh...hari2 berikut nye asal nak senja jek aku rase badan tak sedap..alahaii..nak mandi pon dah sesiap mandi sablom kol 6 petang..siap bawak radio kecik (ma ...

takotnye dengar citer ko..tak dapat ku bayangkan..:geram::pray:

Reply #474 me_ai's post

member aku dok gombak..kat ape ekk kg sg merali eh? ade ekk?..pastu la ni kecoh kak maya hinggap kat pokok2 besor kat situ...kalu dulu kat kot badminton memalam ramai mat2 menebeng la ni dah kureng sbb kak maya tuh ske tunjok2 diri...merangkak turun dari pokok sambel lompat2 ke satu pokok..aihhh aku dah imejin mcm chitah turun dari pokok jek nih weii..tapi serobah serabeh ngan ghambot panjang..iskk...mintak simpang tamo jumpe depan2

Kisah Orang Minyak Di Kolej DELIMA.

Kisah aku ni pendek je..Masa aku part 4, ada kejadian orang minyak masuk menceroboh di kolej perempuan DELIMA.Masa tu aku dengan member aku layan borak kat atas bumbung PERINDU..Lepas sahur kalau tak silap aku..Masa tengah layan borak tu, dengar ada orang kecoh-kecoh kat kolej DELIMA(DELIMA berapa ntah..lupa.Tapi yang paling dekat dengan PERINDU).Ingatkan ada pencuri ke hape...rupanya Orang Minyak dah masuk menceroboh bilik mengambil wudhu.

Ada minah ni kata, Orang Minyak tu masuk masa kawan dia tengah ambil wudhu berseorangan..Orang Minyak ni datang peluk dari belakang..Minah ni ingat kawan dia datang nak bergurau...sekali dia toleh belakang nampak dia nampak orang lelaki bogel kat belakang dia..apa lagi..menjeritlah minah ni..Sampai Resident dengan Pak Guard yang datang meronda turun tengok...

Orang Minyak tu sempat lari..Dia terjun dari tingkat 1..Nasib baik Orang Minyak tu tak sempat buat apa-apa kat minah ni..kalau tidak mesti kena PANGKAH "X" kat badan dia...:bgrin:

Aku rasa mahkluk yang datang menceroboh tu bukannya Orang Minyak, tapi Orang yang menuntut ilmu yang salah untuk jadi halimunan...TAPI TAK MENJADI...:lol

[ Last edited by  katakpuruz at 29-12-2006 02:21 PM ]

aku batch 97 itm jengka, dip sains gitu...mula2 masuk aku dah agak tempat tu seram semacam mesti keras ni.... bangunan suram2 tak bermaya...hostel aku blok B, kanti memang best makanannya,

hari orentari seminggu, dlm seminggu tu..aku buang sampah lepas azan maghrib kat luar bilik ..bila aku buka je penutup tong sampah yg ditutup ketat tu,  ada kucing hitam melompat keluar (melompat 1 meter tinggi) (macam kucing tekejut),kucing tu menjerit nada marah kat aku, serta merta dia lari kat koridor..aku pelik awat kucing tu masuk dln tong sampah berttup ketat .. sah2 bukan kucing .. mesti dia nyuruk dari azan kot..

aku siap tanya kat OC 'tempat ni keras ke?' tapi OC tu kata 'takla.'. ahh semua tu tipu saja nak senangkan hati org

ramai siswi angkat bendera jepun minggu tu.. OC tak percaya siap check biskut sorang2 hampeh betul...

Tapi orentari mmg teruk tapi best..bila tamat oentasi kaki bengkak asik lari sana sini...mmg x cukup tidur 2 jam sehari .. boleh kitaorg tidur nyeyak sambil bersila kat masjid... hhuhuhu. tapi habis je orentasi esoknya ada pendaftaran... 3 hari kemudian aku tukar course dan bye bye uitm jengka...

Originally posted by ninja boy at 29-12-2006 04:23 PM
aku batch 97 itm jengka, dip sains gitu...mula2 masuk aku dah agak tempat tu seram semacam mesti keras ni.... bangunan suram2 tak bermaya...hostel aku blok B, kanti memang best makanannya,

hari ...

aku rasa cerita pasal Kucing Hitam Tu ada kesinambungan dengan cerita pada page belakang...:hmm:

Reply #478 ninja boy's post

hahahhahah...aku tak penah tau minggu orientasi tuh betol memenatkan..paling getik bile tengah sedap tido (penat sunggoh) tetibe oc ketok2 pintu soh bangket kol 5 pagi mosti ade kat depan rumah masing pastu kena brator dah siap lengkap bebaju nak g jogging seramai2 tidak..coiisss...lepas tu non stop aktiviti sampai ke malam..dapat lak oc yang kekwat dan bici..woii memang panass jekkk rase beso kecit beso kecit jek aku jeleng dorang nih...kalu malam asal letak kepale jek babai le sumer...mane yang semput2 tu kesian betol...macam biase mase maghrib/isyak/qiamulail ade yang tak bangkit2 dari sujud ahakss...what an experience....bile turn jadik senior oang ajak jadik OC sori le beb aku tak hanggop nak 'dera' anak orang...dah le kena korban cuti kan? sapa mauu..ahakss