CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: achik2009

Nora Danish jadi hos jemputan Nona TV3 (pg.21)

Close [Copy link]
Blues posted on 9-4-2014 11:17 AM
jejai peluk pasah jer tapi pasah barai peluk dan dipeluk byk jantan, minum arak, terlibat dgn case ...

terbaekkkkkkkk

pilot posted on 9-4-2014 10:51 AM
jeles la tu dapat chenta hagung....

sentap lagi....siap google pic....sib bek aku dah caka ...

jeles...muka lombok..nak jeles..nasib baik nora mata tak buta! disamping dapat tangkap ikan paus...muda...personaliti kemas..pandai bergaya..yg penting bau wangi...alang2 dapat kaup..baik punya tangkapan...nak cakap ned kakipompan...hello! si selipar biru baik la sangat...
ada orang nak tengok nora yg cute idup merana...tayang pregnancy test konon nak kasi jelly...sekali nora dapat tangkap..amik ko...

#janganamalperangaibusukhati

LDP posted on 9-4-2014 11:19 AM
terbaekkkkkkkk

ada lagi lupa nak list fasah yang diagungkan oleh karatz --> perokok (bukti cer tgk my pic profile yer) dan suka cari gaduh ngan org disekeliling lepas tu boleh berlakon jadi inesen ibu plak perangai no comments dan ayah kandung plak perangai also no comment    so lengkaplah fasah sebagai chenta hagung jejai

Blues posted on 9-4-2014 11:26 AM
ada lagi lupa nak list fasah yang diagungkan oleh karatz --> perokok (bukti cer tgk my pic profile ...

habis la ko sat lagi nnti berbondong2 kena attack...
#akupasrah

januarybaby posted on 8-4-2014 10:06 PM
Sama mcm memey suhaiza jugak, dah lama dia dimaafkan...., sebab dia dah menjadi seorang isteri dan ...

Tapi norman memamg jantan tak guna. Keaddan abby mcm tak tentu arah skrg tu bagi aku salah norman. dah le tengah preggy husband buat skandal mau tak meroyan abby tu. norman gagal jalankan tanggungjawab sebagai suami bagi aku

eh sori oh topik lak

LDP posted on 9-4-2014 08:35 AM
apalah yg diborakkan tu..x sabar nk tgk nona nnt...comel nowa..

aku tak boleh tengok mamat ni. geli weh
Last edited by cepheid on 9-4-2014 11:35 AM

Follow Us
cepheid posted on 9-4-2014 11:30 AM
Tapi norman memamg jantan tak guna. Keaddan abby mcm tak tentu arah skrg tu bagi aku salah norman. ...

aku setuju...bagi aku memey masa tu terlebih gedik..dia dah terlajak...aku rasa mesti dia hidup dalam kesalan sekarang..'
tapi baguslah semua dah berubah..ada orang nak tebus kesalahan akan berubah kepada kebaikan..ada orang jadi hipo...ada orang makin hanyut..tulah hakikat..

LDP posted on 9-4-2014 09:40 AM
video-->http://distilleryimage2.s3.amazo ... 23587d614a2_101.mp4

nora ni banyak aura positive, dan sesapa yg teamwork dgn nora pasti menyenangi nora. dia jenis bukan cari salah orang tempias positive aura, cer tgk la ned samseng dusun kampung yang paling dibenci suatu waktu dulu, sapa sangka ramai followers kat ig dan setiap kali post picca dapat kekadang almost 10K likes ngalahkan retis.

ada lagi lupa nak list fasah yang diagungkan oleh karatz --> perokok (bukti cer tgk my pic profile ...

blues penat je karatz si kembang taip berjela2 tau...
kan diaorng ckp, ND pon dah move on, jadi...kembang dan jejai pon ala2 direstui kekdahnya..

kalo cantik, body tiptop perangai baik ksyangan mil..tp xde persefahaman xguna juga...

ira_229 posted on 9-4-2014 11:32 AM
aku setuju...bagi aku memey masa tu terlebih gedik..dia dah terlajak...aku rasa mesti dia hidup da ...

dulu abby masa kawin dengan norman nampak tenang je lepas dia kena cerai dan kawin semula masih tak nampak tenang hidupnya. mcm mental pun ada tambah bila masuk politik. aku simpati tengok abby. walaupun memey ibu yang baik etc tapi tu tak menghalalkan apa yang dia telah buat. norman tu tak reti nak jadi nakhoda kapal yang baik. mereka semua dah move on tapi perkara yang berlaku semua orang yg melihat tak akan melupakannya.

sama juga mcm kes pasah ni. dia boleh merubah jadi isteri dan ibu yang baik, tapi masyarakat sekeliling takkan apa lupakan perangai birah dia masa muda-muda tu. sebab tu orang tua-tua kata buat baik berpada-pada, buat jahat jangan sekali

so pompuan camnilah  yg diagung2kan oleh karatsnya...

Blues posted on 9-4-2014 11:17 AM
jejai peluk pasah jer tapi pasah barai peluk dan dipeluk byk jantan, minum arak, terlibat dgn case ...

barai2 pun ada orang nak....mesti ada yg istimewa kan?

dpd dipeluk2, bawak sana sini dari london ke paris, tp sampai ke sudah tak kawen2....oh lupa sebab cara hdp sama...kita enjoyyy

bambimo posted on 9-4-2014 11:40 AM
blues penat je karatz si kembang taip berjela2 tau...
kan diaorng ckp, ND pon dah move on, jadi.. ...

ND memang dah move on pun. dia terima apa yg berlaku kat dia walau perit untuk ditanggung pada suatu masa dulu. Biasa la karatz fasah, cuba nak agungkan fasah sampaikan jejai cerai nd pun salah nd. kunun nd masam la, tak perform la, so seme salah nd. biasala pompuan akan selalu dipersalahkan apabila berlaku penceraian. Bagi karatz  jejai n fasah tak salah sebab chenta depa sangat hagung.

ira_229 posted on 9-4-2014 11:26 AM
jeles...muka lombok..nak jeles..nasib baik nora mata tak buta! disamping dapat tangkap ika ...

yg penting muka lombok tu anak puan sri n tan sri yg dihormati...penyayang plak tu....untung pasah jadi menantu sulung....

while yg sorang lagi tpksa terima dah jadi bekas  menantu kena rejek dek jejai...#nasibbaikadalesenbesar

#jangansakithatibanyaksangat

pilot posted on 9-4-2014 11:53 AM
barai2 pun ada orang nak....mesti ada yg istimewa kan?

dpd dipeluk2, bawak sana sini dari lon ...

mesti ada istimewa dan hebat fasah. no doubt, sekali gelek jer   tapi lama juga fasah dan jejai bergeli2 berenjoy sebelum nikah tau! makan tahun tu. kalah kapel lain. so apa lah la diharapkan ned dan nd yg setahun jagung berchenta lagipun karatz kan cakap ned dan nd suka enjoy tapi buat masa ni tak boleh nak tanding kebirahan jejai dan fasah lagi yer. so harap bertenang.
Last edited by Blues on 9-4-2014 12:04 PM

cepheid posted on 9-4-2014 11:40 AM
dulu abby masa kawin dengan norman nampak tenang je lepas dia kena cerai dan kawin semula masih ta ...

laki kena tangkap khalwat masa dia dlm pantang kot...klo xkuat boleh giler you....

bambimo posted on 9-4-2014 02:23 AM
Aah la si kembang ni kn..kononnya gtau bakal berkhwin bln 9 dgn sorang atlit brkuda negara yg hens ...

All those dah jdi history...., now dah selamat pun mnjadi halal dan masuk dua dah anak....

Blues posted on 9-4-2014 12:02 PM
mesti ada istimewa dan hebat fasah. no doubt, sekali gelek jer   tapi lama juga fasah dan jej ...

ok la tu pasah gelek depan2 tak hippo...daripada gelek belakang sampai tv3 pun buat liputan kekantoian....pun karatz pejam mata

jom move on hehe

PETRONAS  pilihan with nora danish.

Di dalam kehidupan, kita sering berhadapan dengan pelbagai pilihan. Seringkali apa yang kita idamkan diduga dengan pelbagai cabaran. Adakalanya kita terpaksa beralah tetapi tidak semestinya kita harus melupakan pilihan itu selama-lamanya. Sudahkah anda mendapat apa yang anda idamkan?

http://vimeo.com/75456225

khas utk karatz chenta hagung

Blues posted on 9-4-2014 11:39 AM
nora ni banyak aura positive, dan sesapa yg teamwork dgn nora pasti menyenangi nora. dia jenis buk ...

sb tu nowa disenangi ramai..respect nowa..

#bukankakigaduh
#aurapositif