CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: tungkai

Report polis lepas tampar bini orang....

Hahhaha bravoooooooooooooo

Nanti aku cite kisah aku. Pun berapi jugak. Korang baca sure mendidih darah.

kementalan apa ni

sinetron sungguh no

yang paling tak leh blah, minah tu dtg dgn kayu dan maki2 hamun pd org tua. menyirap tul.

nauzubillah. minah tu ingat dia leh hidup dgn tenang ke pas uat cmtu pd org tua. rasa sebak bila fikirkan apa yg tpaksa diaorg lalui. geram tul.

betul sgt ko bagi penampar tu.. dia bawak senjata kot.. kalu aku balun sedas

Aku ketawa bc citer ko tt.lawak bahasa yang kuar time ko gaduh tu.adui.tp tibe2 aku rase bsalah bila masuk part parents ko tu.haha maapkan aku.

Apepun,ko buat tindakan yg btol.congrats

Follow Us
jepun_murtad888 replied at 25-2-2015 12:04 AM
Hahhaha bravoooooooooooooo

Jepunnnn cite la kisah ko..nk tau boiling points ko caner plk..haha

mmg patut kene tampor.... mujo kene tampo sahaja, tak sekali dgn pakej kakitangan. kalau tak mmg biol la pompuan tu.

Kau ni laki ke pempuan? Kalau pempuan syabas aku ucapkan sebab pertahankan parent #teamtuantanah #wanitasado

Kalau kau lelaki aku tak respek la since kau pukul perempuan. dengan suara jantan kau tu kau jerkah aje dia dah takut. tapi baguslah kau buat report dan teruskan monitor. berdasarkan pengalaman aku pempuan dan pengkid tu sure akan serang balik either depan2 or thru fon. internet tak kot. parent kau mesti takde insta fb kan?

tumpang gelak jah

zu_nia replied at 23-2-2015 04:53 PM
hahahaha lawak gila..sebab teringat husband aku masa bujang ada orang salah info bagi kunun nye die  ...

laki kao hebat...ni baru lelaki sejati...guna kekerasana tapi terjaga lagi..

akmalrahman replied at 26-2-2015 01:57 PM
laki kao hebat...ni baru lelaki sejati...guna kekerasana tapi terjaga lagi..

huhuhu..laki aku bukan jenis cepat tangan..orang kat tempat keje biasa la stress kene dengan boss mulut hazab ada pulak orang panas line tue dia bengang..tapi aku memang dah tampar kalau depan aku..yea la mulut ya'rabbi urut dada kalau kau dengar..masalahnya perempuan tue dah mintak maaf kot sebab salah orang dia tuju..yea la tempat keje besar kot berapa ramai nama same..tunjuk hero sangat umpama jantan..huh..

Memang itulah makan diaa hahha

Memang itulah makan diaa hahha

besties replied at 25-2-2015 11:11 PM
Kau ni laki ke pempuan? Kalau pempuan syabas aku ucapkan sebab pertahankan parent #teamtuantanah #wa ...

Ye..aku lelaki. Aku tak pedulik orang respek atau tak. Org nak kata dayus sebab pukul pompuan or whatever pun aku tak kisah. Aku mahukan solution pantas tanpa perlu memanjangkan masa. Bagi aku, dah tak berguna nak gertak mahupun guna kata2 psikologi semua tu kalau sepatah aku kata tapi 10 perkataan maki yg terhambur. This has to stop. Semuanya setel dalam masa tak sampai 2 minit.

tungkai replied at 26-2-2015 10:50 PM
Ye..aku lelaki. Aku tak pedulik orang respek atau tak. Org nak kata dayus sebab pukul pompuan or w ...

its okay kau tak peduli. ni pandangan peribadi aku as perempuan je. aku rasa once u dah pukul perempuan, later u'll do the same. macam drugs konsepnya. tapi aku paham la kau buat camtu untuk pertahankan parent kau.

Baca citer ko ni teringat kisah jd kat aku 2,3 minggu lepas... ada mamat psiko ni dh lama kacau tanah aku, tanah dia kt belakang tanah aku. So dia mtk hak nk lalu.. aku dh bg tp dia nk lalu kt tanah aku yg cantik dah la aku nk buat kedai situ.. dah pi pej tanah tp pej tanah x leh buat apa sbb tu tanah aku.

Dia ni mmg suka tipu n amik tanah org.. dlu dia pnh maki somi aku dlm fon... aritu dia dtg opis aku cam nk pujuk aku jual tanah aku dgn harga murah.. dah la dia tipu aku mcm mcm... badan dia besar gak la... tetiba darah aku naik n aku tengking dia sekuat hati aku smpi jaga n rakan lelaki yg ada situ tergamam... mamat tu terkejut sampai tersandar...

Aku x suka maki org tp klu org ganggu aku memang keluar la sisi singa aku... pasal kes ko aku rasa dia x berani dh nk dtg sbb kaw kaw ko maki dia..

Syumaimah replied at 27-2-2015 08:42 PM
Baca citer ko ni teringat kisah jd kat aku 2,3 minggu lepas... ada mamat psiko ni dh lama kacau tana ...

bukan tang maki minah tu takut...tang penampaq tu
berkali2mau tak seriau nk bukak mulut

Innrukia replied at 27-2-2015 09:37 PM
bukan tang maki minah tu takut...tang penampaq tu
berkali2mau tak seriau nk bukak mulut

Aha yer tang penampaq tu... aku lupa  tt ada tampaq pompuan tu.... hehe... dah la penampaq lelaki tu... fuhhhhhh mau trauma seumur hidup.  Hihi

x baik lempang2 .. aper kater amek air pas tu jirus .... yea la kan tengah panas