CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kakasotong

Rita Royani the Homewrecker & Aqasha the Manwhore V3 (UPDATE: #1656 'Karatz'

Close [Copy link]
yuliss replied at 5-3-2017 07:30 PM
hahaha Terkemudian...mcm hina jah gelaran mcmni nak bagi kat penyanyi terhebat terbaik bukan sahaj ...

Hahaha kutuk siti pun bolley..

myariesa replied at 5-3-2017 07:11 PM
Iya ler . Msa tu bini org lagi
Nasib baik msa tu xde lagi whtsapp ig sgala bagai jadi idak trseba ...

Tp knp ye sblm ni forumer cm takut nk buka pekung rota..yg ada semua kisah yg elok2 je berbanding dgn artis lain...

jiwakacau06 replied at 5-3-2017 07:27 PM
rsa nya la...abg bai ckp rita g serang bai...slh fhm kt mna lg?msj ngn create ank dgn kashah pn sl ...

Yg ni mungkin betol rita serang kot, marah pasal benda yg tak betol esp disindir kat ig binik org.kan rita tu baran, of koz lah dia confront benda yg tak betul kot. Tapi aku sure ni hanyalah salah faham. Tak hingin pun qasha nak naik porsche, he is a humble man dok wira jah

faint_heart replied at 5-3-2017 07:30 PM
Habih tu yang hang melalut ke siti hajar tu tak pe pulak? Betul la tu perbandingan tak boleh diada ...

Hahaha.. kelakar la. Bende senang macam tu pun tak paham

Org dah kata jangan banding perangai masih nak banding  

aralia replied at 5-3-2017 07:23 PM
ke ko ni x paham bahasa melayu.
ayat yg senang mcm tu pun ko boleh twistkan.

ignore je wehhh jom mencerca ke bawah duli pencaras paling agong, Yang Terkemudian Rita Rudaini Mokhtar

dinopower replied at 5-3-2017 03:23 PM
jgn ingat seme laki sibuk nak merasa karipap pelbagai perisa je yeah

Yelaaa... mane tau khensss..  

Sbb skrg lelaki byk tak tau atau amik tau psl kefahaman agama terutama hal cerai ngan poligami ni..... cerai pun ikut suke jeee..

Follow Us
dinopower replied at 5-3-2017 07:27 PM
aku tgh geram td.... geram anak tak terurus bini smp kurus ade hati nak kawin lain

Ada citer baru pasal nak kawen lain ke..?  Aku tak ikut sgt walo fb ori aku masih follow dia. .  Sesekali terbaca cerita dongeng dia n acik2 kepam dok sweet2.. Rasa gak cam sib baik tred dah takde kalo tak memang masak la dia..

Hakak baru cek in , tak larat nak khatamkan .

32kW replied at 5-3-2017 07:25 PM
Amboi bang dino, stalker sohaimi tegar sangat ni. Iols dah lost pasal sohai ni.. tapi kan at least ...

dah tu fav die... yg die suka... fav ina takdenya die nak buat  

faint_heart replied at 5-3-2017 07:30 PM
Habih tu yang hang melalut ke siti hajar tu tak pe pulak? Betul la tu perbandingan tak boleh diada ...

main point dia sbnrnya nak ckp yg rita tu semulia siti hajar lah.
sbb tu dia pusing2 cerita lps tu tegur org x tau sejarah.
klu kt ckp dia karats rita nnt dia mrh plk.
org mcm ni sbnrnya x kisah pun kalau nak main2kan nama n sejarah islam kalau dpt menjilat bontot dewa rita diaorg tu.

aralia replied at 5-3-2017 07:36 PM
main point dia sbnrnya nak ckp yg rita tu semulia siti hajar lah.
sbb tu dia pusing2 cerita lps t ...

Omg..  u dont know me.

I'm antirita all the time  

abangbeca replied at 5-3-2017 07:34 PM
Ada citer baru pasal nak kawen lain ke..?  Aku tak ikut sgt walo fb ori aku masih follow dia. .  ...

dok pengaruhi acik2 dgn idea islam acuan die....
sembang jumpa nabi la dlm mimpi..... perangai hauk gitu ade hati  

KUALA LUMPUR: Pengacara, Donna Muslim, 28, menafikan gambar hiasan dimuat naik di laman Instagram miliknya ada kaitan dengan isu hangat yang kononnya membabitkan pelakon, Rita Rudaini dan Aqasha. Menerusi laman sosialnya itu, Donna sebelum ini memuat naik gambar seekor tupai berserta kata-kata berbunyi: "Sepandai-pandai tupai meloncat, akhirnya jatuh juga." Begitupun gambar berkenaan sudah pun dipadamkan pengacara HLive berkenaan. "Saya muat naik gambar hiasan itu secara jujur dan ia memang tiada kaitan dengan isu terbabit. Sebaliknya, ia berkaitan dengan situasi saya alami sendiri membabitkan kawan. "Biasalah, ada kawan yang kita percaya, tetapi tikam dari belakang dan macam-macam lagilah. Saya bagaimanapun memang tidak menujukan gambar itu kepada dirinya. Tapi biasalah, netizen mula mengandaikan ia memang merujuk kepada situasi itu. "Gara-gara gambar itu juga, ada yang mula memberi komen pedas dan andaian bukan-bukan. Jadi, saya ambil pendekatan memadamkan gambar itu kerana enggan mengeruhkan perkara yang disalahtafsirkan. "Ikutkan, saya tak tahu pun kontroversi membabitkan mereka. Saya hanya mengetahui perkara itu pun menerusi kawan yang memaklumkannya," kata Donna kepada BH Online. Tegas pemuda itu lagi, beliau sendiri sudah lama tidak menjadi pengikut akaun Instagram Rita. "Saya pun sudah lama tidak menjadi pengikutnya di laman Instagram. Dia pun tak pernah 'follow' saya. Jadi, mustahil saya ada niat jahat dengan memuat naik gambar hiasan itu," katanya. Sekitar tahun lalu, Donna dan Rita pernah dikatakan berkawan rapat, malah tidak kurang yang mengandaikan mereka bercinta. Bagaimanapun menurut Donna, beliau sudah lagi tidak menghubungi pelakon jelita itu sejak beberapa bulan lalu kerana tidak mahu mengganggu kesibukannya di lokasi penggambaran. Menurut Donna lagi, selama dirinya hangat dikaitkan dengan Rita, beliau dan pelakon itu tidak pernah mengeluarkan kenyataan rasmi kononnya mereka bercerita. "Selama ini, kami hanya berkawan. Begitupun, pelbagai andaian yang diberikan itu sudah menjadi kebiasaan. Saya pun sudah terputus hubungan dengannya," katanya. Sementara itu, sehingga kini, kontroversi membabitkan rumah tangga Aqasha, yang dikatakan turut mengaitkan aktres terbabit belum mendapat maklum balas daripada kedua-dua pelakon berkenaan.

Selanjutnya di : http://www.bharian.com.my/node/256321?m=1

eddysheddy replied at 5-3-2017 07:14 PM
Tgk.. ko yg tulis pun ko tak ingat

Aku ingat apa yg ko tulis. Silap yg ko tulis ialah yg kat ...

ayayai  ... takkan la aku tak igt apa aku tulis   ... aku edit 2x ...

kali pertama aku tukar "siti hajar" kpd "siti sarah" ...

kemudian aku edit sekali lagi ...  part hujung ... (2nd wife) kepada (ibu siti hajar) ... supaya nampak jelas ... nama ibu nabi Ismail & Ishaq berbeza  ... mereka cuma sebapa ... ibu lain2 ...

yuliss replied at 5-3-2017 07:33 PM
ignore je wehhh jom mencerca ke bawah duli pencaras paling agong, Yang Terkemudian Rita Rudaini Mo ...

The reason i sebut terkemudian instead pencaras or something similar.. because i tak mau terfitnah org sebab i tak penah tau hakikat hidup org lain.So i ckp segeneralnya.. just said terkemudian

eddysheddy replied at 5-3-2017 07:25 PM
Ok.. kalau bgitulah pada pandnagan encik.. syaa setuju bahawa perangai rita tak layak dibandingka  ...

x perlu mengaitkan dgn kisah nabi-nabi.kisah nabi amat jelas utk dijadikan iktibar disebaliknya.bukan sebagai modal  utk bergaduh mengenai tepi kain org kisah rita ini masih dlm kesamaran.sy tak nmpk cth yg awk berikan itu berjaya.

yuliss replied at 5-3-2017 07:33 PM
ignore je wehhh jom mencerca ke bawah duli pencaras paling agong, Yang Terkemudian Rita Rudaini Mo ...

ok u     
nak sr je sbb nak mulakan tugas hakiki.
tapi naik angin plk bl dia dgn bongkaknya menggelakkan org yg nak penjelasan pasal sejarah siti hajar n siti sarah ni

yuliss replied at 5-3-2017 05:50 PM
maksud nya sam la kan tertonggek2 tayang dubor or lain??

Ye bontot ke atas otak tak sihat ke bawah

dinopower replied at 5-3-2017 07:38 PM
dok pengaruhi acik2 dgn idea islam acuan die....
sembang jumpa nabi la dlm mimpi..... perangai ha ...

Dia sendiri ke pulak mimpi?  Aritu anak yg mimpi?  Ke doa nak innalillah bersma dah nak termakbul...

abangbeca replied at 5-3-2017 07:26 PM
Dulu ada akbar jemput edel rancangan bola dia. Pastu dia dok gelak2 jer.. Cam kat blakang2 dah bia ...

masa edel dh ceraikn ke? mesti duk raikan kegembiraan edel terlepaas dr rita..edel duk cite kat akhbar saat2  genting nk loloskn diri la tuuu...edel kuar time rita kat kg.imejin rita balik dr perlis dgn gembiranya cari laki skali kosong.brg  semua apa xdak.edel mcm penyewa bilik yg blah msa tuan umah xde.

Mesto rita ngamok gile msa tu...