CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kakasotong

Rita Royani the Homewrecker & Aqasha the Manwhore V3 (UPDATE: #1656 'Karatz'

Close [Copy link]
myariesa replied at 5-3-2017 05:53 PM
Nk didik mcmana..laki p outstation dia ngan abam asmara ini dok brtenggek dlm rumah sampai ke angk ...

Kenapa angkut pi balai? Mohon pencerahan  

dinopower replied at 5-3-2017 07:36 PM
dah tu fav die... yg die suka... fav ina takdenya die nak buat

Hahaha betul gak tu.. anak dia dah sekolah ke Dino? Hidup tak cukup sampai anak pun tak dihantar sekolah ada hati nak tambah cawangan   I rasa sohai ni ada personality disorder or something not right la kepala dia.. orang normal takdenya macam dia

fahmein replied at 5-3-2017 07:40 PM
KUALA LUMPUR: Pengacara, Donna Muslim, 28, menafikan gambar hiasan dimuat naik di laman Instagram mi ...

Haha.. Banyakla ko nyer tak tau.. Tetiba kuar tupai..

yuliss replied at 5-3-2017 07:13 PM
Siti xleh pertahankn jwtn ketua birah dh lps naik calon baru si rita la.kes lagi hebat  dr siti be ...

PRU birah tahun depan kalau jalang rita berjaya kawin dgn biawak kasah ni akan ada presiden birah baru la... Presiden birah lama a.k.a siti lijah turun pangkat lah  

tasha replied at 5-3-2017 06:07 PM
Iyer muka rita ni plain je dan muka ppuan siam...kulut sheols xada putih sgt dan kulit muka beliau ...

I tengok dalam tahun lepas. Bayangan orang khabor macam legenda mahsuri kecantikan dia. Bila i tengok balik, biasa je. takdelah wow factor pun. Masa tu nampak pakaian loose dan dia tengah kill time mungkin nak amik anak. Tapi muka masam mencuka.

yuliss replied at 5-3-2017 07:42 PM
masa edel dh ceraikn ke? mesti duk raikan kegembiraan edel terlepaas dr rita..edel duk cite kat ak ...

Masa edel dah kawen zarema pun..

Follow Us
dinopower replied at 5-3-2017 07:15 PM
ko mengutuk sohai ke ape? sebijik.....bini subuh2 p ambik roti.... nak drive siang roadtax mati ko ...

Geng move on pleaseeeee...kahkahkah... sohai angan2x nk poligami tp lepas kene hencap tahap pelata 7..baru mengaku xmampu..porahhhhhhhhh

gibrana replied at 5-3-2017 07:41 PM
x perlu mengaitkan dgn kisah nabi-nabi.kisah nabi amat jelas utk dijadikan iktibar disebaliknya.bu ...

Ok fine. Kalau semua org sudah tertutup untuk mndengar sejarah nabi tidak mau apa2 pun yg berlaku dikaitkan dengan sejarah. its ok. Ternyata percaturan saya salah.

Saya cuma menyampaikan. Dan i'm happy to do that.

But ia takkan sesekali membuatkan saya berasa menyesal untuk apa yg saya usahakan as long as saya tau saya di pihak yg benar dan akan terus berjuang.

Saya bukanlah seorang peminat rita bahkan anda tak penah melihat saya komen di mana2 thread rita selama ni. Kalau ada its very impossible.

Jujur saya katakan saya masuk ke sini setelah membaca ig cikta dan melihat terlalu ramai yang komen di sana menyokong stetmen cikta yang mana saya rasa ia perlu diperbetulkan.

Saya telah menyatakan di sana dan saya menyatakan di sini pula pandangan saya.

munchkin replied at 5-3-2017 07:43 PM
Kenapa angkut pi balai? Mohon pencerahan

Kena tangkap basah kot... kan dulu2 klu tangkap basah depa bawa kebalai...pastu panggil ikat jamin..

32kW replied at 5-3-2017 07:44 PM
Hahaha betul gak tu.. anak dia dah sekolah ke Dino? Hidup tak cukup sampai anak pun tak dihantar s ...

sekolah apanya.... kan anak die sign kontrak nyanyi.... tp pelik sign kontrak gigih nak cari pemuzik amatur.... dok kelentong acik2 kepam.., pdhl kontrak utk edaran album jah.... sapa nak kluar modal utk album bebdk sore nyaring tuh....,,

ambik photo kulit album pun latar belakang dinding putih.... rumah sewa die kot  

bkn nak bg pendidikan kat anak2.... ko kerah plak anak keje tuk ko  

pastu acik2 kepam puji bagus didikan bla bla... .....

munchkin replied at 5-3-2017 07:51 PM
I tengok dalam tahun lepas. Bayangan orang khabor macam legenda mahsuri kecantikan dia. Bila i ten ...

Karat punya imiginasi xmau kalah     
Btw siapa tau rupa mahsuri tu cmner klu tgk keturunan dia tu biasa2 je...

Edited by tasha at 5-3-2017 08:05 PM
CrowneGlory replied at 5-3-2017 07:50 PM
PRU birah tahun depan kalau jalang rita berjaya kawin dgn biawak kasah ni akan ada presiden birah  ...

Ct lijah naik jd penaung sesuai dgn status sheols 'dato'    

CrowneGlory replied at 5-3-2017 07:50 PM
PRU birah tahun depan kalau jalang rita berjaya kawin dgn biawak kasah ni akan ada presiden birah  ...

Saya tahu ramai yang mengaitkan stetmen2 saya dengan siti sebab saya seorang yg diketahui sebagai peminat siti

But its nothing ngan siti pun.. cuma keinginan saya untuk memperbetulkan tanggapan.

Korang boleh la nak kutuk siti pun.. i really dont care pun.. sekudis pun tak berbekas sebab i really know what is my intention.

Nham22 replied at 5-3-2017 07:56 PM
Geng move on pleaseeeee...kahkahkah... sohai angan2x nk poligami tp lepas kene hencap tahap pelata ...

mampu la klau ade yg offer nanti.....
dpt laki yg menjanjikan syurga.....
sbb tu ade org tgk bini mcm bodoh sanggup berkorban harta utk laki penunggang agama ni....  

gigipalsu replied at 5-3-2017 07:21 PM
Oii tak betol lah korang ni.
C aqasha tu sayang biniknya c baizura tu
Ni kes salah paham kot

ko br kluar dr gua mana

abangbeca replied at 5-3-2017 07:18 PM
Aku pun tak rasa ada adegan pukul memukul ni..  Sbb abg dia guna word bantai ada yg interpret sbg  ...

Abang bai guna word serang. Rota serang adik dia.

Bai guna perumpaan dia kalah teruk cedera parah tewas dalam perang antara bertiga terus di interprete as kena bantai.

She used the word fuki pun diinteprete as maki rota. Tuduh zina.  Padahal fuki (mentioned dlm keadaan marah) merujuk pada tewas pada godaan pihak ketiga (in line with conversation swinging bowls nak buat anak) and depa nak kawin. So kawin tak main fuki ke? Ke main gitar je?

merahrose replied at 5-3-2017 07:28 PM
sebijik cm filem mami jarum

itulah sebijik mcm watak dia dlm mami jarum.

eddysheddy replied at 5-3-2017 05:08 PM
Bukannya macam nak suruh ko bandingkan si polan ni ngan siti sarah ke siti hajar ke..

Cuma nak  ...

tengs sis, atas info, ai faham apa maksud sis dan hargainya

myariesa replied at 5-3-2017 05:53 PM
Nk didik mcmana..laki p outstation dia ngan abam asmara ini dok brtenggek dlm rumah sampai ke angk ...

Sape abg asmara tersebut tu uolls??

AppropriateNick replied at 5-3-2017 05:27 PM
tgk sikit muka bai..kepam ke tak?...

Tak kepam pun. Mungkin pakaian sekarang bertudung loose longgar. Rota tu seksi terponggeng. Rupa bai sebenar cam adik dia ain hoh sabri (tak pakai tudung) lawa lah jugak.