CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAMS

Nabil Ahmad 'Serang' Balik Kritikan Chef Wan Terhadapnya..

biasalah tu manusia..

bila time artis tu masih relevan/ hidup dlm industri serba serbi orang komen/ kritik..

bila orang tu tak ada nanti, mulalah kata tiada pengganti lah, tak best la apa lah...

contoh:

Pak Nil mengacara AF dulu..time tu ramai kritik, lepas pak nil stop semua nak comeback balik pak nill

Tok TI AJL, time masuk semua kritik.. CT masuk je menang, tak hbs siti siti siti, bila tarik diri semua suruh dia masuk balik

Nabil jua mungkin bakal jadi begitu suatu hari nanti bila dia berhenti dari mengacara GV..

sis x faham lah manusia ni!

kevler replied at 22-11-2017 09:53 AM
betul aku setuju..memang gandingan yang best..1 je slack mintak sgt diorg buat perubahan..jangan n ...

hahhaa...

yang ni aku pun ok jek...hahahaha...
kdg jadi kelakar jugak bila dia menyampuk...nak2 klu tok ram yg komen....

seri_mawr replied at 22-11-2017 09:51 AM
akak ok jek dgn nabil n jihan pengacara GV....klu tukar pengacara lain...mcm payah jugak nak handl ...

Setujuk. Ok lah terhibur lah jugak dengan theyols. Tapi untuk kita2 yang dah tarap mak bapak boleh bezakan baik buruk ni ok la boleh hadam dan #sisterhibur lah jugak.
Tapi untuk viewers underage, silalah mak bapaknya clarify dengan kids apa yg pengacara tu buat memang tak beradap. Sekian
Hihuhihihihi

JiEunTak replied at 22-11-2017 08:25 AM
wpun kadang2 cep wan agak poyo...tapi aku agree 200% dgn teguran dia kat Nabil....Nabil ni dah mcm l ...

i loike ur komennnnnn

harap la si nabil tu baca komen uols niiii

aku cukup pantang bila aku tgh bercakap ngan laki aku ka mak aku ka orang lain tetiba anak aku menyampuk2 nak macam2....mmg kena jerkah sedaih laa kat situ jangan menyampuk bila mama tgh cakap....and rasa annoyed aku tu sama gak bila aku nak dgq juri komen tetiba si haji nabil ni mencelah...cam haram btoi pangai....tok ram dok panggil depa beruk2 tu jihan x terasa kaa...dah laa bawa budak... ni pun sabit dia bawa budak aku tgk musim nih dia tone down byk....x mencelah ka pelecey org sangat...

igt lagi musim lepaih depa kata kat sarah... nak masuk tp asik mengandung la apa...sarah pun sampai kata amboi korang...cakap mcm aku x de kat sini ek...  

Nak buat lawak, buatlah. Tapi bab mencelah time juri bercakap tu agak annoying. Tunggulah juri habiskan dulu kritikan mereka. Lawak lucah tu tak payah ckplah.

Follow Us
nabil ne ha nat gittuh gayanya.. fefeling ling on top.. alih2 padam bideo jugak..

chef wan ni tak paham2...'its not what you say, its about how you say it'

aku rasa lah kan,,,nabil ni dia tak kisah and tak ambik pusing,,tp mesti bini dia yg provoke suruh 'serang' balik...kalau tak caya,cuba tgk dalam video tu,,,,siap speaking london lagi,,,mesti bini sundal dia tu yg prepare kan speech tu

Sorry Nabil, I tak baca pun apa Chef Wan bebel kat IG dia.
But tak payah tunggu hasutan Chef Wan pun, I still rasa you are rude while hosting GV.
Dah jadi macam AC pulak kuat menyampuk selit2 lawak merapu time juri bagi komen.

Bab sila guna platform betul tu, I guess Chef Wan sendiri dah tegur masa jumpa depan2 kot, but still takde perubahan.
Tapi boleh pulak ko membahan orang tua tu on air ekk (based on komen2 kat sini pasal menyindir kat Meletop).

tu kan rancangan nyanyian bukan raja lawak ke apa? perlu ke pengacara taraf2 low class pelawak2 mcm tu...cer tengok rancangan barat mcm the voice...idol show mana ada pengacara melawak...mcm tak releven lah pengacara mcm ni...jadi caca marba..

apa boleh buat, astro dah tau majority penonton program hiburan melayu suka berok yg jadi host

akak sokong je sapa2 yang cerca si nabil kuangajo perasan bagus besar kepala....dah la tak best pon...

yg bengapnya si astro tu...bodoh sgt ingat org tgk GV pasai host...orang nak tgk pasai penyanyi lama2 lah...aku rasa letak sesapa pon rating tinggi je rancangan tu....but ai loike jihannn walopon terasa mmg dia agak sesuatu musim ni

pagi tadi gelak tebahak2 akak tgk IG jihan parody mas idayu..bangang betol...

haha..apo nak buek jang. chefwan tu mmg suka bercakap, jadi mulutnya terketar2 menahan sabar nak mencelah masa juri punya turn.

Hahaha....pandai jugak nabil sentap je....selama ni dia ingat orang lain tak sentap ke? Penonton pun boleh baca, so kalau pandai sentap, ingat2lah orang lain jugak yer Nabil.

shilohbaby replied at 22-11-2017 01:22 PM
Am sorry...chef wan tu is just a very angry man...ada2 saja dia nak meroyan about and selalu fikir d ...

I agree with you. Tok  cep tu mmg sejenis kuat menceceh, ade jelah yg tak kena. Memang I meluat jugak. Yg nabil plak kekadang mmg rase nk pijak lumat pun ade dgn lawak over dia mcm yg dia buat kt queen mimi tuh.. Tp kekadang mmg lawak ok jugak menyerikn suasana.