CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ainnymidie

[SERAM KAMPUS] Kisah Seram di UiTM

Close [Copy link]
Originally posted by lesung at 15-2-2006 01:45 PM

malam tu aku tak gi la kat pesta tu..serius..sebab aku temankan akak bilik aku buat assignment..sian kat dia tinggal sensorang.. alih2 roomate lain balik depa citer pasal kes nih..melepas akuuu..

sorry ff: lagi ler...aku pon tak gi..dok kat bilik jer..member2 yg kaki surau dah 3 @ 4 malam dok kat koridor nunggu awan tuh...mlm tuh aku layan radio haram delima jer...diaorang yg bagitau sapa2 nak tengok awan sila keluar..apanya..aku dari tingkat 6 berlari turun tangga...lucu gak masa tuh..yelah..masing2 dah tertido...macam2 stail & rupa ler ada...pas dari tuh ler..pesta konvo no more joget lambak nih..gerai URTV pon tak de...

btw..lesung ko school mana?..kot2 la kita terclassmate plak...

ff:

aku school AD..hehehe

Originally posted by blackwira at 24-1-2006 05:28 PM
wah seram nyer citer kat Uitm trg....tapi sepanjang duk situ tak pernah ler kene usik hantu dlm bilik......cumer yg ader tu pasal antu terserempak dgn super girl ...mase tu pukul 2 pagi dekat asram ...

tjg b ... bilik 302....bilik aku tu.....rindunye.......

ni ade satu citer nak share ngan korang...
masa tu aku dok delima 3 uitm shah alam, masa tu delima siswa ade lagik. citer ni classmate aku masa part 1 yg citer, diorg sume masa tu dok delima siswa..
classmate aku ni mmg kaki stadi, so tak heran la every sem dpt ad jek, satu mlm tu dia stadi la sorang2 dekat meja stadi (korang tau kan mana letaknye meja stadi ni----menghadap ke tingkap)..roomate dia yg sorang ni dok landing atas katil..then tiba2 ade la sorang makcik ni muncul kat tepi tingkap tu jual nasik lemak (mmg biasa ler kat shah alam), classmate aku kata la kat makcik tu dia kenyang.dh makan kat dewan makan tadi..makcik tu pun blah
masa tu kawan aku tak perasan ape2 lagi, then roomate dia yg dok landing atas katil tu tanye 'ko ckp ngan sape tadi wei?' baru la classmate aku ni sedar bilik diorg tingkat 3..apa lagi2 masing2 fled kuar dari bilik tu..isk..
aku dengar pun seram, tu la masa nak stadi jek aku tutup tingkap ngan langsir sekali..seram seh..

Originally posted by que_eight at 14-2-2006 03:11 PM

adik-adik junior...ahkak nak tanya..sekarang nih UiTM ada lagi ke OM nih..ke depa sumer dah "konvo"..

tu lah.. ada lagi ker zaman sekarang ni...? i pegi uitm last week pun rasa dah berubah sgt dah uitm, byk building baru..  tp setakat tahun 98/99 mmg ada lagi OM ni.. u kata pernah nampak kesan jari warna hitam kan? i pun pernah nampak kesan tu kat delima 1.  kat bilik kawan i tingkat atas2.. side yg mengadap padang menuju ke kolam renang.. (mcmana bole ada cap jari kat situ ntah.. dia panjat bangunan mcm spiderman ker?).  nasib baik kawan i tu tak jadi apa2 kat dia...

Originally posted by mystiqueen at 17-3-2006 01:47 PM
masa tu aku dok delima 3 uitm shah alam, masa tu delima siswa ade lagik. citer ni classmate aku masa part 1 yg citer, diorg sume masa tu dok delima siswa ...

dulu2 kat delima siswa mmg ada makcik jual nasi lemak malam2 kan? i selalu pegi situ mlm2 beli from org yg jual tu.. tapi dia jual kat ground floor la.. bukan tingkat 3. :kant:

Follow Us
Originally posted by fairy_hobbit at 17-3-2006 02:08 PM

dulu2 kat delima siswa mmg ada makcik jual nasi lemak malam2 kan? i selalu pegi situ mlm2 beli from org yg jual tu.. tapi dia jual kat ground floor la.. bukan tingkat 3. :kant:

yg ground floor tu mmg ada, tapi yg tingkat 3 tepi tingkap ni jual utk budak2 yg malas turun bawah jek

Originally posted by mystiqueen at 17-3-2006 01:47 PM
masa tu aku dok delima 3 uitm shah alam, masa tu delima siswa ade lagik. citer ni classmate aku masa part 1 yg citer, diorg sume masa tu dok delima siswa ...

ni tawon bila nih.  aku dak delima 93-96.  

kes OM mmg member aku yg kena. tak tau la kalo ditambah stress ke apa.  sbb one nite tu dia nak terjun bumbung.  seb baik dak siswa kat delima 4 or 5 yg pasan.

Originally posted by tiwol_ayu at 17-3-2006 09:23 PM

ni tawon bila nih.  aku dak delima 93-96.  

kes OM mmg member aku yg kena. tak tau la kalo ditambah stress ke apa.  sbb one nite tu dia nak terjun bumbung.  seb baik dak siswa kat delima 4 o ...

aku masuk thn 98 - 2000

Uitm seksyen 17.... Hmmm...bnyk gak kes yg owg dgr. Me, dok sisiwi sek.18 dolu...now ni dia dah panggey akasia kan....heheheh...walaupon kecik...bnyk gaks citer yg didgr...yg paling tak tahan....dan teringat2...kes member snow^^ . Dia ni dok the same blok...tapik entrance lain....aduhlaa...masa dia citer2 yg dia tak dapat tido mlm ...kitaorg yg dgr ni kater, biasalaa tuu...menda2 mcm ni kan suka nak kaco masa owg stress study...stay up suma...kalo tak kuat semangat, takde teman....toksahlaa..tido jerlaa dolu...subuh bng awal sket study...
member owg ni citerlaa dah 3 nights consecutively,dia mimpi dgr org berdengkur,lelaki laks tuu....so, snow n member pun kater alah...mainan tido jerr...selang beberapa hari...peh maghrib...kitaorg g bilik dia ni...kene wat project sesama...so, stay up laa...sampai kul 1 lebey....tup tup...mmg dgr bunyik owg berdengkur.....padahal...dlm room tu takde owg tido pun...kitaorg bertiga jer...huihhh berpeluh ketiak.....makin dibiarkan, makin kuat laks....belasah laa baca ayat aper yg terlintas...yelaa, takutlaa plak 'dia' nunjukkan diri....Alhamdulillah...tak terjadik gitu...last2...kitaorg tido jerlaa room tu...padahal....bkn jauh naa pun bilik kita...hmmm...mmg bilek member tu slalu laa kene kaco....penah dia nak kuar room, nak g toilet, nampak 'menda' dok meja study dia ngan bangganyer...Ya Allah....terpk ...berani gak dia ni

hantu uitm

Ia dikatakan diambil oleh pelajar UiTM yang  menggunakan kamera yang boleh mengambil gambar dalam gelap dan hanya memerlukan bantuan sedikit cahaya.  Lokasi gambar diambil juga berbagai-bagai, ada yang mengatakan di UiTM Shah Alam, ada yang mengatakan di sebuah lebuhraya dan yang paling ramai sekali mengatakan ia diambil di UiTM Shah Alam.

Menurut salah seorang yang mengirim gambar tersebut kepada saya mengatakan sepatutnya ada tiga orang yang cuba bergambar.  Ketika gambar diambil tiada siapa melainkan ketiga-tiga mereka itu tetapi setelah gambar siap dicuci terdapat lembaga berwarna putih yang merupakan lembaga seorang wanita sedang berdiri yang mengakibatkan gambar ketiga-tiga mereka tidak kelihatan.  Apa yang jelas dalam gambar tersebut adalah lembaga wanita yang seperti memegang sesuatu dan ada yang mengatakan ia mendukung bayi.

Begitulah seperti yang telah diceritakan oleh empunya cerita...

[ Last edited by  baby_alif at 15-5-2006 10:56 AM ]

Pastelah gambar, aku nak tengok :nerd:

xbooleh nak paste la
mcm mna????????

Minta jasa baik MOD tolong pastekan!

mcm mna nk minta tolong???

mcm mna,sya org baru...x thu nk wat semua tu...

gambar nih ker maksud awk?

takutnyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gmbr 2 la...tq sbb tlg paste kn...tq...tq

mcm super impose jer...tokei kedai gambar salah cuci pilem kut...

bukan ker dah ader thread utk citer2 kat ipt?