CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: ainnymidie

[SERAM KAMPUS] Kisah Seram di UiTM

Close [Copy link]
Originally posted by ireena78 at 20-6-2006 12:03 PM
... tu ustaz cakap ada orang lain yang duk dalam majlis ilmu kita.  Time tu mata yang dok nak layu semua segar balik.  Mana2 yang dok belakang dekat2 pintu tuh asyik pandang2 jer...

Emow Emow Emow...
hahaha geng yang join majlis korang tue marah lah...dah ler citer pasal depa..pastue korang buat dono jer x mo amik kisah..tension ler depa...:hmm:

Aku coti arinih, tp kene pggl dtg opis.  Bebulu tol ketiak aku.  Oleh yg demikian, utk menghilangkan rasa bebuku yg melampao kat jiwa aku ni, pehtu best plak rase di ati bace cter2 angker korg nih, meh aku psembahkn 1 citer yg agak mampu utk menegakkan bulu roma kat celah lipatan lutut korang utk tatapan korang.  X luper tabik spring aku kat Informer sbb brani+tabah tahap melampaoi batas2 kemanusiaan.

Maser bajar kt ITM/UiTM dolu, iaitu ialah maser zaman pemerintahan dinasti Ming, aku nih bukanlh dr jenis golongan batman, iaitu ialah xleh bjaga malam.   Kalu ade membe2 dtg bilik nk diskas ke, ajak skodeng/melahu/beborak ke, lupakan jelah harapan murni & impian manis tuh psal pukul 10.00 mlm ke atas - - aku dh koma atas katil.  

So, aku kene bangun jam 4 pg utk setelkan masalah assignment aku, otherwise aku akan ditimpa masalah ngan lecturer.  Padan ngan muker aku.  Bilik aku bbetol sblah tuilet.  Pepagi bute bangun gi basuh muka+mandi sesiap.  Bukan xleh tggu pas subuh tp aku malas nk amek nomo tggu turn.

Tapi on 1 not very fine day tuh tetibe jer jadik ayamlak.  Mase tuh sajer bebaring dolu atas katil pasang tinger denga kot2 aderlaa bebudak bilik lain yg still stay-up kuar ke tuilet.  Pucuk dicita ismet ulam raja, ader sambodi bjalan lalu depan bilik.  Aku bangun gi kat pintu.  Aik, suddenly bunyik selipar tuh stop.  Pastu slowjer berdepek-depek patah balik ke ujong hostel.  Kali nih aku denga btol2 bunyik tuh.. seolah2 kawan tuh hanyer bjalan ngan selipar jamban guna sebelah kaki jer.  Bunyiknyer brat sblah & cam menyeret2, iaitu ialah nk seimbangkan brat badan dier ngan kaki dier yg sblah lg.  Pastu bunyi tuh berenti jap & patah balik plak mnuju ke arah tuilet.  

Tedenga sambodi bukak paip.  Bunyik air mencurah2 cam meriah jek aku dengar.  Aha, dh ader org kat tuilet, bulehla keluar.   Memula aku syak gak yg bkan2 tp ala-ala positif minded tahap poyo dah menguasai aku卆lah, lagipun manelah tau kawan tuh terseliuh psal tlebih jogging ptg smlm ker, xpon xder pendirian - x sure nak gi toilet ke x ker..  

Ssungguhnyer pd tike itu aku tluper bahawasenyer it抯 still too early, walhal bangun tgk jam sblom tuh baru pukol 3.30 pg, jauh lambat nk tggu azan subuh.  Diulangi, azan subuh.  Konpiden jer bukak pintu.  Ewah tetibe sunyi bangat pdhal tadi beria bener bunyik org tadah air paip.  Jengok kat toilet, takdelak sesape.  Tutup pintu balik.  Bunyik air mencurah semula.  X-Files tollah.  Xleh jadik nih.  Bukak pintu, jengok

Rate

1

Emow Emow Emow...
erm...brader yang jalan terseret tue rasanya coco jelly...yang main cakar badan ang tue aku tak tau...hahaa seramnyer....

Originally posted by CauSingCi at 27-6-2006 04:05 PM
Aku coti arinih, tp kene pggl dtg opis.  Bebulu tol ketiak aku.  Oleh yg demikian, utk menghilangkan rasa bebuku yg melampao kat jiwa aku ni, pehtu best plak rase di ati bace cter2 angker korg nih, ...

ko ni citer mcm citer lawak plak...

pearl.. sambung la citer apsal korang semua tidoq umah ustaz tu.. haku teruja nak tau ni..

causingci...aku suka cerita ko..Aku bagi markah -A...hik...hik Very entertaining in a seram wayyy...

Follow Us
baca citer causingci = 20% seram... 80% kelako..

Originally posted by Sonic at 17-6-2006 03:19 PM
Emow Emow Emow...
citer kapel kat uitm arau...ada satu kes nie sorang siswi nie balik dari maner tah..pastue kena rogol ngan pak gurd....then dia bunuh diri..balak dia dok kat kolej satu nie frust ...

errr... bukan time batch aku kot? aku kat sana from 96-99.. aku rasa citer ni jadik sebelom time aku.. time aku kat sana, aku tak penah pulak dengar bab bunuh diri nih,.. tapi yang aku ingat masa aku part 5 (kalau tak silap) ada junior meninggal accident kat alor setar, lepas tu,.. malam tu "dia" mai dalam tido member aku mintak tolong.. satu geng kami rasa seram.... semoga Allah lindungi roh arwah, dan lindungi juga kami sekalian hamba-Nya,.. Al-Fatihah...

ff: sonic,.. kamu pun from arau ke? my junior ke my senior ek?.. ingat tak kat pak gad maradona ngn  mat lipas??? hehehehe kenangan, kenangan ff:

Originally posted by CauSingCi at 27-6-2006 04:05 PM
Aku coti arinih, tp kene pggl dtg opis.  Bebulu tol ketiak aku.  Oleh yg demikian, utk menghilangkan rasa bebuku yg melampao kat jiwa aku ni, pehtu best plak rase di ati bace cter2 angker korg nih, ...

nak kene bgi peratus ni...
aku bagi
5% -seram
45 % -ntah hape hape
50% - x paham sih

p/s : pening kepala aku bace ayat2 ko yg x penting tu .. da jadi x seram dah..

Originally posted by Arwen at 20-6-2006 12:30 PM

a'ah..gambar tu muka budak ss jln othman..
actually klu tengok kejap2 takde ape2 tp bila tenung lama2 rasa semacam jer muka dia....eee perasaan jer kut.

its mean buku tu wujud lagi kan??  try la cari balik buku tu.. aku nak tgk laa muka tu..
dasyat jugak sbb dowang kate siap letak buku tu kat luar bilik or kat rak kasut..
takut sangat la konon nak tgk pic arwah tu...

Originally posted by Sonic at 27-6-2006 08:25 PM
Emow Emow Emow...
erm...brader yang jalan terseret tue rasanya coco jelly...yang main cakar badan ang tue aku tak tau...hahaa seramnyer....

huk alaa pocong ker.  ingatkan keje dier takat lompat kanggaroo jer.  rupenyer ader stail bjln gaks...mekasih laa bgtau psl stelah skian lamer baru arinih aku tau.  slow tol.  tih tih.

Originally posted by mystiqueen at 27-6-2006 10:29 PM

ko ni citer mcm citer lawak plak...

aku main taip maner yg aku ingat jer...tuh yg merapu jer..tp yg citer aku tekene tuh btol...x tipu...cakap masjid nih

Originally posted by Taries at 6-7-2006 02:39 PM
causingci...aku suka cerita ko..Aku bagi markah -A...hik...hik Very entertaining in a seram wayyy...

time kasey..time kaseyy...susah2 jer...kalo ko suker aku lagi suker... bebaloil gaks aku kene cakar tuh..

Originally posted by nurul_anati at 6-7-2006 04:51 PM
baca citer causingci = 20% seram... 80% kelako..

aku x kesah...smbl2 share citer lamer, sesaje ngarot sket...kang digenrekan jd seram2 sgt takot ade yg menahan g toilet...haaaa....

Originally posted by lazyboss at 7-7-2006 01:25 PM

nak kene bgi peratus ni...
aku bagi
5% -seram
45 % -ntah hape hape
50% - x paham sih

p/s : pening kepala aku bace ayat2 ko yg x penting tu .. da jadi x seram dah..

tih tih...aku pon pening gak bler bacer balik...ntah hape2 ntah kan aku nih...

Originally posted by CauSingCi at 7-7-2006 18:02

tih tih...aku pon pening gak bler bacer balik...ntah hape2 ntah kan aku nih...

tak pe .. at least ko share citer2 tu ... thankQ

Originally posted by Sonic at 27-6-2006 08:25 PM
Emow Emow Emow...

coco jelly tu antu pocong ker?? setahu aku antu pocong ni berbungkus.. apesal leh cecakar lak ni??? confius confius:hmm:

Originally posted by inazlina at 3-1-2006 12:31 PM
Kisah ini berlaku pd adik ex-roommate naz.. kebetulan dia pun dok satu level ngan kami... peristiwa ni berlaku selepas kami berpindah ke blok siswa & mengadap hutan... adik member naz ni, dia m ...

uiksss mcm aku punya pengalaman je ni.....tapi aku punyer room kat level 2..sebelah tandas....yg ngadap hutan....

Originally posted by zaiza01 at 31-5-2006 03:32 PM
Ireena78,

Tau x citer pasal bilik kat blok siswa yg kena pangkah X tak penah dibuka.
Zaiza dulu tak cukup aktiviti kolej (time nie jahat sebab guna suma kad warna kuning) so kena duk kat kolej  ...

yg aku tau..masa tu..aku tinggal kat hostel atas bukit.yg dekat dewan makan..block A.....
bilik siswa tu terbakar sebab lilin..coz dorang gi puja cermin..kan tepi pintu ada cermin? tapi masa puja..dorang ni cabut lari bile nampak muka yg pertama...aku tau coz..salah sorang tukang puja tu..kwn aku..
biol punyer budak..cuma..sian je la..coz lepas tuhmmg lemah semangat sampai sekarang....