CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: jejai

Lengan murid lebam dicubit ustazah Kelantan

manjanyaaaa.. aku tak tau la camne budak ni nak survive masa depan.. baru lebam sikit dah bising..

hok aloh kiteorg kena tarik tali bra..pelempang ngan ustaz lagik...pangggggggggg....pehtu kena jln mcm itik besusun ramai2 satu blok...selambak jerk...mcm2  kena denda..tak penahnyr mak pak dtg sekolah...kalu dtg time amik report kad...derang dtg membebel pasal kiteorg lagik ader...erkks paling tak suka time tu lah malu woooo...

kesian cikgu2 zaman sekarang neh...stress gler nak buat keje..murid2 kalu baik tingkah laku takpa jugak..

kalu cikgu dolo2..nak rotan murid..siap suh murid pilih..mana rotan die nak pakai..besar..sederhana..kecik.. bersusun rotan atas rak..macam susun pedang samurai..

Reply 36# sitihawa

yeke? u xmasuk kan dalam paper nangyang siang pau plak?

teringat kecik2 dulu selalu kena pulas telinga ngan cikgu...
sumer cikgu pompuan lak...rasanya saya comel kecik2 dulu, sebab tu cikgu sume jeles...

sekali terlupa bawak bunga, sekali terlupa bawak buku lukisan, sekali tu masa exam cikgu kata jangan start jawab lagi, dah gatai start menjawab, tak buat keje sekolah pun ade...

hok aloh kiteorg kena tarik tali bra..pelempang ngan ustaz lagik...pangggggggggg....pehtu kena jln m ...
makadek Post at 4-10-2011 10:53

biar betul ko ni sampai kena tarik tali bra

Follow Us
Reply  teha86

ada 1 kes tu kan..member wa kena hantuk kepala dekat papan hitam dengan cikgu disi ...
jejai Post at 4-10-2011 10:48

abis bapak dia serang ar cikgu tu....dah sah2 salah anak dia...ee..tak paham la mak pak zaman skrang ni kan...

tak malu betul, dah la anto anak kat sekolah bantuan penuh kerajaan, anak kena cubit trus ngadu kat reporter
tatau la cemana joyahnya pompan tu kalau mampu anto anak ke sekolah swasta

kesian cikgu2 zaman sekarang neh...stress gler nak buat keje..
skymania Post at 4-10-2011 10:53

tu la, aku ni datang dari family yg ramai background dlm bidang pendidikan, kesian weh dgr cite dr sepupu2 aku yg jadi cikgu, diorang kata patutnya mcm dulu2 budak yg takut ngan cikgu, la ni cikgu yg takut dgn budak

kelantan??hotla thread ni jap lg.....
Sh@rk_iR Post at 4-10-2011 10:44

semua perihal  kelantan kegemaran pakcik AN

abis bapak dia serang ar cikgu tu....dah sah2 salah anak dia...ee..tak paham la mak pak zam ...
teha86 Post at 4-10-2011 10:56

bapak dia x serang tapi saje gertak ar..cikgu tu lagi besar kot dari bapak dia..dah kira bagus pihak sekolah x report polis cakap ada serangan bersenjata..kalau tak...x pasal2 masuk lokap bapak dia

MENGADA-MENGADA!!!!!!!!!!
tu je aku nak cakap. huh

aku dulu buat perhabis air liur je nak ngadu dgn mak pak kena rotan bagai..xde nye dpt simpati dr mrk..kena mrh ada lah..

Reply  sitihawa

yeke? u xmasuk kan dalam paper nangyang siang pau plak?
jejai Post at 4-10-2011 10:54

tak sebab teacher tu belanja kuih pau lepas tu

zaman aku sekolah2 dulu. kena pukul ke, denda ke dengan cikgu mana ada berani ngadu kan mak ayah. mahunya kita kena balik. sebab zaman tu kita tahu mmg kita salah. tak siap kerja sekolah ke. salah jawab soalan ke. tak bawa apa2 yg cikgu suruh bawa ke dll. kecualilah ada sebab2 yg manasabah.
khannnnnnnnnnnnnnnnnnn

bapak dia x serang tapi saje gertak ar..cikgu tu lagi besar kot dari bapak dia..dah kira bagus p ...
jejai Post at 4-10-2011 10:59

tu ar...nak jd gangster tak bertempat..patut la anak perangai mcm syaitannn...

aku pernag beb...kena ngn warden aku..kes nye..aku ngendap org lelaki kat umah belakang hostel aku...dr hostel pompuan bole nampak umah bujang tau..so..aku ngn member2 aku dok gatai...hahahah!!

last2..malam tu kol 1..warden aku panggil...duduk tepi kolam ikan...sampai kol 3 lebih...ngn hujan nye..pastu kena roti panjang//libas kat kaki aku...perrrgghh...terbaik dok....lebam tak hengat...the best part...ketuk ketampi 100x...kalo kitorg tak g surau semayang jemaah..nak turun tangga lutut mcm nak putus...hahahahah!!!

tapi takde la plak ngadu ngn mak ayah...kang diorg bg nasi tambah plak...

yang jadi isu sbb yg cubit tu USTAZAH kot.. spt sedia maklum kalau USTAZAH ala ala maksom sket..lemah lembut..tkleh cubit cubit smpai lebam kekdahnye..

pada sy tk kisah le ustazah ke cikgu ke.. nape mesti cubit smpai lebam?? kalau tak solat pun umor 10 tahun baru boleh pukul..ini pulak baru umor 8 thn..tkleh ke guna saikologi..?

tu ar...nak jd gangster tak bertempat..patut la anak perangai mcm syaitannn...

aku pern ...
teha86 Post at 4-10-2011 11:04

kahkahkah

giler ke nak ngadu kat mak bapak kena denda pasal kes mengendap jantan

ekceli aku kesian kat cekgu2 skang nih.. dahle takde kuasa nk hukum anak2 murid,.... anak2 murid pun dah tak payah nak hormat kat cekgu... sentap ckit bley ngadu kat mak bapak, wakil rakyat, menteri bagai...

aku dulu 3 bulan je darjah 1 dah kena macam2 dgn cikgu, kena tempeleng, kena conteng muka, tu biasalaa..

aku pon selalu je kene rotan ngan cekgu...stedy jek....abeh brani pon kutuk cekgu blakang...nak ngadu ngan bapak karang lg kena ade lah