CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Magika

Ummi Hafilda saman Anwar, Wan Azizah, Karpal, Pas RM700 juta

Kena la saman Maideen...kalau tak macam mana rakyat nak tahu cerita sebenarnya...kesian rakyat.
...
Anak_Nogori Post at 12-1-2011 10:24

Lagi pon Ostad Sabu lah yang memola gelar Anwar tu "El Joobooree" khen?

kesian betina sial bangsat kena buang dek keluarga....
...pergi berzina dengan dayak sarawak kat  ...
freebird Post at 12-1-2011 10:01

Tuan punya badan kata :

".....Soalan terakhir dari farihah hubungan seks dgn siiban baginda rakyat sarawak.Itulah kata saudari ni tak banyak membaca hanya kutip kutip cerita dari insan insan puaka, gambar saya pernah keluar di mingguan msia melakukan sumpah laknat dengan menjunjung alquran akan saya titipkan dalam blog saya nanti gambar tersebut bersumpah dengan nama Allah dan rasul bahawa saya tidak pernah melakukan zina atau apa pun hubungan seks dengan beliau dan rela dilaknat allah sekiranya saya berbohong. Mengikut islam sekiranya kita menipu dalam sumpah laknat Allah tidak akan melambatkan walau sesaat pun bila cukup haul yakni tempoh selepas setahun tapi dah lebih 10 tahun saya masih sihat alhamdulilah dalam rahmat Allah sentiasa dan sering dihantar orang orang yg baik menjadi sahabat saya.Tak de pulak bala atau serangan dari semua arah mcm dia dan azmin dok hadapi sampai kan kumpulan orang-orang india yg dianak tirikan dan ditipu dalam parti pun dah berkumpul beratus orang menyerang mereka melalui demonstrasi.HARI NI LAGI DAHSYAT LETUPAN GUNUNG BERAPI DEK MAKLUMAT WIKILEAKS NAK LARI MANA LAGI, TERBANGLAH IKUT RAJA PETRA NYAH KAMU BERDUA DARI SINI BUAT MALU BANGSA JE ORANG MELAYU TAK DE JAHAT MCM TU.

Farihah bertanya lagi kalau saya boleh saman karangkraf kenapa saya tak saman baginda, tu lah kata saudari memang tak banyak membaca, saya telah buat lapuran polis mengenai fitnah yg dahsyat itu di bawah fitnah jenayah, kerana bagi saya kalau saman pun tak guna bukan dia berduit setakat jadi driver dan pecacai Datuk Sng kawan baik azmin n anwar so saya nak dia kepenjara diatas fitnah yg dasyat tu, tapi malangnya mungkin pihak polis lebih banyak menumpukan kes yang lebih penting ketika itu iaitu segala pertuduhan dahsyat keatas anwar maka kes baginda tergantung, namun saya masih berharap pihak polis akan membuka fail semula dan saya harap bekas peguam fanatik anwar Zulkifli nordin dapat memberi bukti tentang katanya baginda si driver telah di beri imbuhan tanah di selangor dan di lantik menjadi chairman, saya ingin tau kebenaran cerita itu dan lihat bukti tersebut , inshaalah Allah izinkan.Zul juga yg membuka pekong bahawa orang yg sama telah mengaku murtad dan keluar dari islam dan memberi makan babi kepada anaknya, dimana telah menjadi isu panas baru baru ni ketika budak itu dipukul oleh guru kerana makan babi....."

http://srikandi7.blogspot.com/2010/12/bila-ketaksuban-mengatasi-segalanya.html

Post Last Edit by tokapi at 12-1-2011 11:42
kesah nye kan...............
lkick2113 Post at 12-1-2011 08:34

Kesah panjang sket..

".....Soalan kedua kononnya saya anak derhaka, kalau saya anak derhaka dah lama dah dapat bala, jangan main main dengan hukum karma Allah terhadap penderhakaan kepada orang tua. Cepat kena .Namun shukur setiap solat tak henti saya sedekahkah fatihah untuknya dan setiap pagi dan malam sebelum tidur pasti saya membaca yasin untuk kedua ibu dan bapa untuk arwah abah saya mohon pada Allah dengan berkat mukjizat Yasin dan khanzal arash bagaimana terangnya doa itu moga Allah lapangkan kuburnya , terangkan kuburnya, tempatkan dia bersama para Auliya dan ulamak. Amin.

To me arwah abah adalah yg terhebat, sorang guru agama yg banyak mengajar saya erti bertwakal kepada Allah secara total bagi apa jua masalah kehidupan. Tanpa ilmu yg diturunkan tanpa iman yg dipasakkan dalam jiwa , dah lama gila dengan tekanan dan serangan fitnah yg dahsyat ni.Shukur ilmu agama yg ditinggalkan menjadikan saya lebih kuat.Azmin tak payah nak cakap saya anak derhaka atau nak buat segala surat bersumpah kerana dia dengan anwar memang mcm sesumpah bertukar tukar mengikut keadaan, nak tanya azmin setiap kali abah masuk hospital sape yg jaga abah even tido jaga abah ditengah malam azmin tak pernah tapi sayalah yg sering menjaganya boleh check di Institut Jantung Negara termasuk tanya pakar bedah Dato Yahaya siapa yg sering bersama di hospital termasuklah kalau hantar check up kedua ibu bapa setiap bulan ada ke azmin luangkan waktu bawak mak pergi hospital tiap bulan ada ke?

Saudari farihah tak tengok program astro awani tahun lepas ke berapa kali ibu saya bonda Che Tom buat kenyataan di tv dia kata dia berdoa pada Allah tiap hari diberi petunjuk siapa yg bersalah samaada saya atau anwar tapi alhamdulilah ibu kata akhirnya orang yang bersalah telah kepenjara bukan ummi .Itu kata kata ibu saya so, kalau saya ni anak derhaka kenapa ibu saya samapi hari ni masih menyokong perjuangan saya, bahkan ketika azmin nak ke mekah tahun lepas apa pesanan ibu saya kepada dia AZMIN BERTAUBATLAH yg menyebabkan azmin naik angin dia kata kenapa perlu dia bertaubat dia tak berdosa punya angkuhnya pada ibu sendiri pun dia nak kencingkan.Kakak saya yg kedua pun baru balik mekah nama intan dia kata dia menangis dan berdoa di depan kaabah supaya azmin diberi hidayah insaf di atas segala dosa dosanya.Kak Long saya pun baru 3 hari lepas sebelum berlepas ke India ada kata dia tak keberatan kalau ada wartawan nak tanya pendapat dia, cuma satu pinta dia sebagai kak long azmin bertaubatlah,pasal politik dia tak pandai nak bercakap kerana dia suri rumah.Abang ipar saya jamal saya anggap abang kandung dunia ahirat sering memberi kata kata semangat dan dorongan yg buat saya terus ingin kedepan menegakkan kebenaran.Dia pun turut berdoa depan kaabah baru baru ni bahkan ketika wukuf dia ada sms dengan saya dia kata dia baru je berdoa pasal azmin dan shamsidar, berlinangan air mata saya bila baca sms tu , abang ipar lebih mulia dari abang kandung sendiri.

Itulah ujian tuhan.  Abang ipar saya said pun saya sanjung tetap bersama saya hingga ke hari ini, dari segi prinsip,azwan pun saya ucap terima kasih walaupun dia ni gila gila laser tapi dia ada prinsip dia memang meluat dengan sianwar tu dan saya tau dia sanjung Dr, M sampai hari ni.Abang tiri saya yg sulung pun Razali sering bertanya khabar dan mendoakan saya,dan sepanjang ke mahkamah selama 100 hari siapa yg teman saya kak long norlia, kak lang intan dan azwan tiap hari akan saya titipkan gambar dalam blog nanti sebagai bukti, kenapa kakak-kakak tak bersama dia dan kenapa dia tak bertegur sape dengan mereka hari hari di mahkamah , itu kakak kakak dia yg basuh berak kencing dia masa kecik  sampai darjah satu pun masih berak dalam seluar tanyalah kak long dia selalu cikgu panggil suruh cuci bontot azmin dah terberak dalam seluar dan kenapa selama berbelas tahun dia tak bertegur sapa dgn kakak-kakak dia jadi YB hangguk adik beradik sendiri pun dibuang nak pimpin masyarakat dan negara pi lah mabuk bini sendiri pun di gadai apatah lagi bangsa melayu nanti dilelong kat mana nanti nauzubilah ( mulalah saya marah nada saya bertukar  melampau sangat dia yg jahat, di fitnah kita pulah disisih keluarga .Tanya nalla tanya pakar dna lim kong boon air mani siapa  so kenapa farihah nak fitnah kata saya dah tak relevan di kalangan keluarga, apa nak suruh semua ahli keluarga saya tampil kedepan ke menyatakan yg benar ke.Nanti orang tuduh lagi dapat upah dari najib, letih lah nak jawab semua fitnah ni buang masa,......."

http://srikandi7.blogspot.com/2010/12/bila-ketaksuban-mengatasi-segalanya.html

Semoga Allah SWT memberi Umi Hafilda penuh kesabaran dan kejayaan menegakan yang haq
Post By Maideen

Silap tu ankle deen, sebenarnya menegakkan yang dah kendor supaya tegang semula (mungkin ankle deen  punye ) atau menegakkan semula benang yang dah basi untuk menegangkan semula muka yg dah nak kerepopot

Lagi pon Ostad Sabu lah yang memola gelar Anwar tu "El Joobooree" khen?
Maideen. Post at 12-1-2011 11:21

So..sama2 la kita akan lihat nanti...siapa yg akan kena?..

ooooo dia ni la yg cbe nasihat kn org tp diri sndri xbtul...

ps2 kli ni nk saman lak...kelaka la dia ni...

Follow Us
Kesah panjang sket..

".....Soalan kedua kononnya saya anak derhaka, kalau saya a ...
tokapi Post at 12-1-2011 11:40

dah darjah 1 pon berak dalam seluar lagi????? azmin...azmin...........

hahahahaha..azmin...sampai darjah satu pun  masih berak lam seluar...

rupanya..Azmin anak derhaka rupanya...baru tahu...ish ish ish ish..

hahahahaha..azmin...sampai darjah satu pun  masih berak lam seluar...
Anak_Nogori Post at 12-1-2011 11:50

Takkan dari kecik dah kena liwat kot si AA tuh???

Takkan dari kecik dah kena liwat kot si AA tuh???
xy_daen Post at 12-1-2011 11:57

hehehehehehehe..

habis la lepas ni terlondeh seluar Azmin dikerjakan oleh Ummi..

AN cuma nak tahu siapa sebenarnya anak Samsidar ipar Ummi tu...Anwar atau AA?..

perlu ke berita dia ni letak di muka depan utusan....

Ummpmi  Habisdah..tak abis2 lagi Dah citer basi

sb nak dapat cite sebenar pn bleh kena saman...
tertekan sgt ka pompuan nih
antagenaiz Post at 12-1-2011 09:42

Samada ngko tak tau atau mmg tak nk ambik tau!baca sekerat2 peh tu bt conclusion sendiri.......

Ummpmi  Habisdah..tak abis2 lagi Dah citer basi
tom5190 Post at 12-1-2011 12:26

geng2 depa semua jenis2

dah expired .

saman saman saman
kes xjalan gak

makin terdesak..peluru2 lama sudah keluar kembali

makin terdesak..peluru2 lama sudah keluar kembali
cak! Post at 12-1-2011 12:43

petanda PRU makin dekat

perlu ke berita dia ni letak di muka depan utusan....
zidlan Post at 12-1-2011 12:09

sokkhabar jamban......berita pun untuk pakcik-pakcik felda yang sedang berak lah....
...cita minah penzina dgn dayak ni memang diaorang minat.....

meroyan pulak dah betina ni.....oiiiiiiii najib tak jadi buat PRU awal oiiiiiiii....simpan ler dulu kalu ya pun....kau kluar gua awal2 buat hapa....